Posledních 12 měsíců jsou agent Národního úřadu pro kontrolu obchodu s drogami Bobby Trench (Washington) a důstojník Americké námořní rozvědky Marcus Stigman (Wahlberg) i přes vzájemné antipatie odsouzeni nehnout se od sebe téměř na krok. Pracují v utajení jako členové drogového syndikátu a každý z nich svému partnerovi věří zhruba tolik jako zločincům, jejichž zadržením byli oba pověřeni. Když jejich pokus o proniknutí do mexického drogového kartelu a zabavení milionů dolarů selže, jsou Trench a Stigman svými nadřízenými ponecháni napospas osudu. Teď, když se je všichni snaží dostat za mříže nebo pohřbít, se mohou spoléhat pouze jeden na druhého. Jejich pronásledovatelé to ale nebudou mít jednoduché, protože když celé roky předstíráte, že patříte mezi padouchy, nemůžete se ubránit tomu, abyste se od nich něčemu nepřiučili. (HBO GO)

E lan

Celou dobu to vypadalo na docela svěží a originální akční podívanou. Navíc hlavni dvojice docela pěkně fungovala. Škoda jen pitomého konce, který nechává trošku hořkou pachuť z jinak povedeného akčňáku. ()

CorteX^

Krásně to odsejpá, Marka jsem si v poslední době hodně oblíbil a je tu opět libovej: arogantní pohodář :D...báječně ho doplňuje Denzel.... ()

0L0V0

Potencionálna zápletka ktorá uberá na tempe a koniec mi príde dosť strmí. Film sa hlavne spolieha na Wahlberga a Washingtona ktorým to vo filme sekne. Čo sa týka spracovania filmu vedel by som si to predstaviť omnoho prepracovanejšie a viac rozáberovanie situácií. Film mál potenciál ktorý však uberá na plyne a spomaľuje ho aj hudba. Ničím nevýrazná, vôbec nezapamätateľná. Jedná sa o film ktorý nenaštve ale ani nenadchne. Jednorázová odychovka ktorá však mohla dopadnúť aj lepšie. 50% ()

waska

Mark Wahlberg mě vždycky baví a spojení s Denzelem prostě funguje, ať si kdo říká co chce. Nechybí akce, napětí, skvělej záporák, zábava i závěrečná řežba. ()

forkys

Nejlepší hlášky: "co chceš kurva, nějaký bentley?", "tak co seňore Einsteine, snad nejste na sračky".. Mě baví každej film s Wahlbergem a todle je prostě klasickej akčňák. ()

vikino1

Poslední dobou začínám zjišťovat, že v čem hraje Wahlberg to je zajímavá vtipná akční jízda. V tomhle filmu zastínil i velkého Denzela Waschingtona - člověka co sežene úplně všchno. V dnešní době všech možných omalovánek, pláštěnek, hrdinů v kostýmku nám 2 Guns ukázalo jak je dobré mít parťáka co nikdy nemine, a jak adrenalinované jsou scény se starou dobrou Ruskou ruletou a jedním moc serioznim pánem, co potřebuje zjistit, kam se podělo 43 milionů dolarů. ()

ER

Trochu překombinovaný děj s dvěma naprosto odlišnými charaktery hlavnich postav,což mnohdy funguje, ale někdy ne,ale nijak to neubírá na kvalitě hereckých výkonů. Co skvěle funguje je podrazácká atmosféra a brilantní Paxton, který se jako velící agent CIA chová více mafiánsky, než mafioso samotný. Jen je škoda, že závěr už si to podrazáctví nezachová a dočkáme se víceméně klasického závěru ala škatule, škatule hejbejte se. Kdo to neudělá, bude zastřelen. Celkově však jde o slušnou podívanou, která si pozornost zaslouží. ()

netWoor

Do půlky úžasná jízda, pak ale začíná ve všech směrech lehce drhnout, až se díky přehnanýmu závěru zcela zastaví, což je škoda, protože jinak by to bylo téměř čtyřhvězdičkové. ()

markotter

Na to, aby udělali amíci pořádnej nekorektní akčňák si musej pozvat na režii Islanďana. Ale aspoň že tak. A když se k tomu přičtou výborní Wahlberg a Washington, tak je o zábavu postaráno. ()

desade

Celkom fain oddychovka, ktorú som si naordinoval po stresovitej 12 hod. prac. smene. Môžete pri nej aj trochu porozmýšlať, nie však moc (zavarenie mozgových závitov rozhodne nehrozí). Ako to sympaticky začalo, tak to aj skončilo a aj keď je tam vystrielaných cca pol vlečky nábojov a odpálených 3 kg TNT, tak nemusíte mať strach, že by ste sa v noci strhávali zo spánku. Ani nebude potrebné prácne vyhľadávať recenzie k filmu, aby ste zistili o čom to bolo. Takže na účel, za akým to bolo natočené - ok. ()

onlavu

Zprvu jsem si myslel, že to bude nuda, ale po shlédnutí můžu říct, že film nepostrádal vtip, napětí, překvapení, a celkově to vůbec nenudilo a bylo spíše zábavné. Denzel s Markem dobře váleli. Pecka to sice není, ale když člověk potřebuje vypnout, tak v tu chvíli to stojí za vidění. ()

ZnalecH

Lehounce nadprůměrná akční komedie, ve které hrají v hlavní roli dva docela povedení herci. Ale když jsem se zamyslel, tak jsem si uvědomil, že jsou spíš jako Pat a Mat. Takže pokud máte rádi "Pat a Mat malují banku", tak si film určitě nenechte ujít. ()

Likan7

Ve své podstatě první poctivý akčňák za několik let, jen možná trochu překombinovaný s několika hluchými místy. Denzel je boží a Wahlberg hláškuje jak na běžícím pásu a krade si skoro celý film pro sebe, tohle jsou role přesně pro něj. Přijde mi to jako by pan Kormákur rád koukal na druhý Mizery, a chtěl si natočit něco na podobný způsob, a ono se mu to skoro i povedlo. Víc takových filmů, podobný žánr tu sakra chybí. Sarkasmus, mrtvoly, sarkasmus, humor, brutalita, sarkasmus, mrtvoly, raketomety :-) Být to více vyvážené, tak za pořádný 4*. ()

gemi

Akce bezva, ale totálně překombinovaný příběh z toho dělá úplný nesmysl. A hlášky taky dvakrát nefungují, nezasmál jsem se ani jednou. ()

rublik05

Už od samého začátku jde jasně poznat, že tohle bude opravdu fajn podívaná. Sympatické herecké duo, charismatičtí herci, fungující chemie mezi nimi, oba dva sází jednu hlášku za druhou, bavil mě jejich pěkně pichlavý, ironický humor, k tomu připočtu suprově natočenou akci, svižné tempo, kupu efektů, slušný příběh, a rázem mám perfektní akční béčkový nářez se vším všudy. Krásný zážitek, moc jsem si to užil. 8/10. ()

Ceberus

Slušně odsýpající klasická buddy akce s prvky komedie s výbornými herci (nejen těmi hlavními) a fungující chemií mezi nimi. Tohle by se určitě neztratilo ani ve zlatých devadesátkách. Čtyři a půl hvězdy. ()

Nix

Ukecaná, vtipná buddy akční komedie s naprosto skvělou dvojicí mých oblíbenců. Mark s Denzelem si sedli a je to jízda. Není to nijak vymykající se snímek jo, pořád to jede v takových těch zarytých buddy komedií (takže hlášky a akce), ale mne prostě takové filmy baví ještě když to dvojici sedne. Skvělá odreagovačka. ()

Zemřel herec Fred Ward

Zemřel herec Fred Ward

13.05.2022

Epický Warcraft našel své hrdiny

Epický Warcraft našel své hrdiny

06.12.2013

Bruce definitivně po záruce?

Bruce definitivně po záruce?

17.05.2013

Denzel opět akční, Equalizer našel režiséra