Posledních 12 měsíců jsou agent Národního úřadu pro kontrolu obchodu s drogami Bobby Trench (Washington) a důstojník Americké námořní rozvědky Marcus Stigman (Wahlberg) i přes vzájemné antipatie odsouzeni nehnout se od sebe téměř na krok. Pracují v utajení jako členové drogového syndikátu a každý z nich svému partnerovi věří zhruba tolik jako zločincům, jejichž zadržením byli oba pověřeni. Když jejich pokus o proniknutí do mexického drogového kartelu a zabavení milionů dolarů selže, jsou Trench a Stigman svými nadřízenými ponecháni napospas osudu. Teď, když se je všichni snaží dostat za mříže nebo pohřbít, se mohou spoléhat pouze jeden na druhého. Jejich pronásledovatelé to ale nebudou mít jednoduché, protože když celé roky předstíráte, že patříte mezi padouchy, nemůžete se ubránit tomu, abyste se od nich něčemu nepřiučili. (HBO GO)

Me.Plus.You.

Prachy, drogy, korupce, mexiko.. hmmm kde já jsem to už jenom viděl?! Jeden ze sta podobných. Mark Wahlberg standardně dobrý, Denzel Washington, podle mě, nehodící se a Bill Paxton výborný (díky němu jsem zívnul jen pětkrát). 50%, jednou stačilo, prosím netočte pokračování ;) ()

zekon

Moc dobrá jízda srovnatelná vtipem a akcí s řadou LW. Na BD famózní zvuk. Nežeby šlo o kdoví jaký novátorský scénář, ale jasno čí jsou love dlouho nebylo a to se cení. Wahlberg s Washingtonem makali a makali. Zábava jak má být. ()

fabregas1

Už kvůli skvělé ústřední herecké dvojici tenhle film za to stojí. Ti dva se hádají jak děcka, hláškují a neřeší, že jim po krku jde drogový kartel a pár dalších drsoňů.Tenhle humor já teda můžu. Film má humor, děj i akci a proto nevidím důvod, proč bych nedal 5 hvězd. ()

flouny8

První film Baltasara, který za něco stojí. Akce, sranda a Denzel s markem v jednom filmu, no paráda. Prostě pořádný americký akčňák skoro jako za starých časů. Žádný blbý kecy nebo romantika, prostě jen akce a sranda. ()

Fhilipo

Z dvoch zanietených synov ameriky, zvyknutých bojovať na strane a hrane zákona pod ruskom utajenia sa stanú vtipne hlaskujuce terce svojích bývalích jednotiek a tak musia vymysliet plán ako by sa pomstili, ocistili a pri tom vsetkom si uliali nejaky ten milionik na jesen zivota. Klasický scenár filmov z minulej ery ako Specialista, Zabijaci (ak by staloneho partáka hral Samuel Jackson) ci Tango a Cash v modernom, zábavnom sate. ()

shinlove

Tohle je prostě oddechovka podle mého gusta :) něco jako Kiss Kiss Bang Bang jsem se bavil, aniž bych to čekal! :) Denzel a Mark jsou prostě těžce v pohodě a strašně mě baví sledovat je :D Určitě si to pustím znovu, byla to akční sranda :) 4* ()

james11

Příběh není žádný broušený diamant, ale z mého pohledu na něm film nestojí. Je to akční film plný hlášek a zbraní, které se nebojí vystřelit. Mark je už dávno můj oblíbený herec a poslední dobou se docela zvykám i na Denzela, takže tahle dvojka mi celkem sedla. ()

medveed

Lehce stravitelná krimi – komedie, která rozhodně neurazí. Někdy jsem měl pocit, že film tápe mezi ryze akčním a komediálním žánrem, ale ve výsledku lepší tři hvězdy. 65% ()

MotMotkovich

Od filmu jsem čekal zábavný akčňák, u kterého nebudu muset přemýšlet a přesně to jsem dostal. Denzel i Mark hrají svou roli na jedničku a žral jsem jim to každým soustem. Ostatní režiséři by si měli vzít mustr z tohohle filmu, protože většinou když je film s hlavníma postavama - černý bílý polda, tak je to jeden dialog trapnější než druhý. Tady se naštěstí člověk trapných hádek mezi již zmíněnýma hlavníma postava nedočká. Zápletka byla nakonec taky překvapivě zamotaná. Nezbývá než hodnotit 85% ()

Pythonator

Nečekaně příjemný akčňák s nečekaně příjemnou dvojicí. Hlavně Wahlberg zase překvapil. No a Paula Patton, nejrajcovnější mulatka všech dob, samozřejmě k nakousnutí. ()

stalkicz

Slusna rezie, scenar slabsi. Nektere sceny jsou fakt hodne debilni. Sympaticka hlavni dvojka. Celkove ale v ramci moznosti pobavilo. ()

StressMode

Povedený přímočarý akčňák s koulema, kde se půl hodiny nemíří na člověka co chcete zastřelit, ale prostě se zastřelí :D Hlavní duo má úžasnou chemii. Občas jsem sice třásl hlavou, co se to vlastně děje, kdo s kym vlastně skutečně spolupracuje, kdo s kym spal a tak. Naštěstí tu na přemýšlení neni moc času. Celá akce jede a naši hrdinové s obrovským s vědomím vlastního plot armoru, sebevědomě střílí, nechají vybuchuvat a hláškují. Za mě super ! Jo a Paula Patton je moc hezká, ale trocha toho fitka by jí neuškodila :D ()

montel

Wahlberg a Washington to je téměř vždy záruka slušné zábavy. Tentokrát tito dva chlápci síly spojili a výsledkem je honba za milióny, spousta přestřelek a bezmyšlenkovitá zábava. Na solidních 60% to stačí. ()

Zemřel herec Fred Ward

Zemřel herec Fred Ward

13.05.2022

Epický Warcraft našel své hrdiny

Epický Warcraft našel své hrdiny

06.12.2013

Bruce definitivně po záruce?

Bruce definitivně po záruce?

17.05.2013

Denzel opět akční, Equalizer našel režiséra