Nastala chyba při přehrávání videa.
 • NeMiQ
  ****

  Presne bolo vidno počas celého filmu jeho fínsky pôvod. Žiadne grandiózne road movie, plné humoru, ale dokonale vystihovalo klasickú fínsku náturu. Hlava rodiny sa snažila napraviť resty z minulosti, čo sa mu aj podarilo. Vtipné scény sa striedali s pochmúrnejšími a občas trošku absurdnými, ale ako oddychovka a zaspomínanie si na krajinu, kde som prežil skoro rok tak úplná pohodička film.(28.10.2014)

 • myshichka
  ****

  Čakala som oddychovku a tej sa mi dostalo... takže som spokojná. Tvorba Miku Kaurismäkiho mňa osobne teda oslovuje viac než tvorba jeho slávnejšieho brata.(10.5.2013)

 • barteca
  ****

  Silné téma opravdově vyprávěné v neokoukaném Finsku.(5.10.2014)

 • netahlo
  ****

  Ponekud bizarni finska road movie o ceste kamsi do Laponska. Nicmene silne momenty tam byly. Peter Franzen si svou malou roli (Amorphis!) dost vychutnal :-)(31.5.2014)

 • kolodej1
  ****

  ¨příjemný film, takové road movie, ve kterém se mísí dramatičtější chvilky s těmi humornými, především v první polovině je víc toho humoru. Trochu problém mám s některými dějovými posuny, ze kterých je až příliš cítit spíš libovůle režiséra než logika příběhu. To je jediné, co bych tomu vytkl. Jinak severská poetika a postupné sžívání se s hlavními postavami příběhu funguje velmi dobře. 70%(4.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace