Panství Downton: Pohled do zákulisí (TV film)

Downton Abbey: Behind the Drama

Dokumentární

Velká Británie, 2011, 47 min

Stejně příjemná a kouzelná podívaná jako samotný seriál. Ducha a atmosféru se málokdy povede převést i do dokumentu ,,film o filmu". Zde se to však podařilo a pro neznalého diváka by to dle mého názoru mělo obstojně zafungovat podobně jako trailer. Tak šup, to musíte vidět!(7.5.2012)

Na tom, že mě to bavilo, je snad zajímavá jenom skutečnost, že jsem neviděl ani jeden díl seriálu.(24.4.2012)

Instruktivní dokument, který vysvětlí dobové poměry i naprostým historickým ignorantům.(1.8.2015)

Pěkný pohled do zákulisí, který rozhodně nedoporučuji těm, kteří se teprve začali dívat - mohl by zafungovat jako jeden veliký spoiler:) Každopádně je dobré vidět, jak herci vidí své postavy a jak všichni seriálem žijí.(9.8.2013)

Zákulisí jednoho z nejlepších britských seriálů současnosti, které je vměstnáno do příjemně strávené třičtvrtěhodinky, během níž se člověk dozví všelijaké věci - od námětů do scénáře až po samotný průběh natáčení. Zkrátka teď už vůbec nepochybuji o kvalitě této série, když to vidím i z druhé strany.(21.7.2012)