Katy Perry: Skutečná tvář

• USA Katy Perry: Part of Me (více)

Zůstaňte sami sebou a můžete se stát čímkoli - Katy Perry je toho živoucím důkazem. Poodhalte skutečnou tvář Katy Perry a odkryjte tajemství, jak se z téhle obyčejné Kaliforňanky s velkými sny stala jedna z nejuznávanějších hvězd na světě. „Vyloženě neodolatelný“snímek nabízí příležitost zažít, jak se Katy Perry plnily její teenagerovské touhy. (oficiální text distributora)

neo_ap

Neoznači bych se přímo za fanouška KP. Ale její písně si rád poslechnu. I když poslouchám úplně jinou hudbu. Wide Awake dokonce patří mezi moje velmi oblíbené. Na tento snímek jsem se podíval proto, abych se o Katy něco dozvěděl. Dokument nevypráví strohé informace, naopak. Je plný hudby, rozhovorů, jak s přáteli, tak rodinou. Potažmo fanoušky. Vše je dobře sestříhané, ozvučené a barevné. Takže se na to krásně dívá. Bohužel, nic podstatného se zde člověk nedozví. Taková malá sonda do života Katy Perry, která nám přiblíží její osobnost. Nic víc. Bohužel. 50/100. ()

gerojmanus

Ani nevím, proč jsem se na to díval, ale musím uznat, že se Katy v tomto dokumentu celkem odlišuje od ostatních popových hvězdiček. Né snad že by nebyla sebevědomá, neměla by ráda pompéznosti, že by nebyla tak trochu crazy a cool, ale asi proto, že v ní zbyla z dětství ta čistá naivita, kterou drtivá většina uměle vytvořených hvězd nemá. ()

allthistime

Když jste ve stavu nemocných a už vás bolí oči z neustálého koukání do monitoru, vezmete za vděk čímkoli jiným. V nedělní odpoledne to bylo to jediné, na co se dalo jakž takž koukat (buď tohle, nebo vraždy v midsomeru anebo pohádka na ČT1)... a musím říct, že ačkoli Katy Perry není zrovna můj šálek kávy co se hudby týče, tak mi začala být docela sympatická :) Bez obalu zdokumentované všechny slasti a strasti popové hvězdy. ()

ragnar1

Pro každého fanouška Katy povinnost. Geniální písničky jsou doplnovány neskutečně barevným hlasem. V dokumentu můžeme poznat skutečnou tvář zpěvačky, která našla popularitu v celém světě. Celý snímek je vhodně doplněn o jisté historické momenty a o klíčové chvíli kariéry. Mě by se ještě v dokumentu líbily názory hudebních kritiků pro doplnění kvalit samotné Katy, o kterých nemůže být pochyb. Sám jen doufám, že jednou navštívím její koncertní audio-vizuální show. ()