Richie (Justin Timberlake), absolvent univerzity v Princetonu, zjistí, že byl při falešné online hře podveden a okraden. Odcestuje tedy do Kostariky, kde sídlí magnát Ivan Block (Ben Affleck), jenž má tyto hry pod kontrolou. Block jej však získá na svou stranu příslibem nesmírného bohatství. Richie se ale posléze o svém dobrodinci dozví znepokojující pravdu. Navíc se jej agenti z FBI snaží donutit, aby jim pomohl dostat Blocka za mříže. Richie tak musí hrát největší hazardní hru svého dosavadního života, kdy se snaží přechytračit a obehrát dva protihráče najednou. A ještě z toho vyváznout živý. (HBO Europe)

Daryl.Dixon

Ben Affleck si to vyloženě užíval, vydělával prachy na závislácích, posílal "kámoše", aby dostal přes hubu místo něj, občas nakrmil nějaké zvířátko jiným zvířátkem, a když došly kuřata, tak tam hodil toho, kdo se mu znelíbil. Celé se to odehrávalo v pokerovém prostředí, což mě moc nebralo, protože pokeru rozumím asi tak jako tele Daltonovu zákonu parciálních tlaků, ale jinak jsem se u toho nenudil. ()

zubrik66

ak by tento film mal byť prezentačným videom pre prijatie na herectvo, s benom ani justinom by sme sa na 100% nestretli. Pre mňa osobne totálne sklamanie. Nápad celkom fajn, ale zahrané strašné zle. Po filme mi ostal rovnaký pocit, ako po vifonke, ble. ()

Guran

Film bez zápalu, bez pořádné dějové zápletky, kde nejvíc hraje Justin Timberlake s Anthony Mackiem, Ben Affleck mi přišel ve své roli trochu hluchý, nevím, možná je to nezvyk na jeho českého dabéra, který ho zde namluvil. Role Gemmy Arterton mi přišla i zbytečná, protože nedostala moc prostoru a zdálo se mi, že její postava je v tomto filmu nadbytečná. Film má spoustu nudných pasáží a musel jsem ho i přetáčet, ale snímek jsem dokoukal a odvázanej z toho rozhodně nejsem. ()

marek29

Zajímavá internetovo pokerová gangsterka z Kostariky. Za mě hodina a půl zábavy, byť na Paramountu s reklamama. Čestný předseda svazu postižených obličejovou obrnou hraje fajn. Ani Justýnovi nemám problém uvěřit, že si Gemmu dal na závěr v tryskáči jako jednohubku. Solidní počin a zábava ()

Mr.Keli

Nic extra, ale za to dějově vyrovnané. Jednotlivé zvraty nešokují a následný konec nepůsobí nijak převratně, ale na druhou stranu člověk se nenudí díky dobrým hercům. Ideální spíše do TV. 40% ()

mArtinko5MB

Obsadenie? OK. Dej? Úplne plytký, nudný. Toto je typ filmu, ktorých je tu požehnane veľa a mne osobne to nestačilo. Napriek tomu, že má len hodinu a pol, strašne sa vliekol čas. 45% ()

a0001

Napúdrovaná, pózerská nuda dejovo o ničom. A za tú nezmyselnú matematiku v poker štýle by som dal Justinovi jednu za ucho, pretože počty mu fakt nejdú. Navyše "neverím", že tento snímok má na starosti režisér filmu obhájca (skvelého filmu). ()

Facerr

Téma sice aktuální, obsazení hvězdný, ale zpracování rozpačitý a atmo skoro žádný. Affleck jako padouch překvapivě vyhovoval a jeho hrátky s krokodýlama byly dost originální, ale jinak zapomenutelná podívaná, která neinspiruje ani k tomu hraní on line pokeru. Jo a Justin je tady urputnej, jako Otesánek po třítýdenní zácpě. ()

Blazis34

Na to jaké měl film herecké obsazení, tak u mě nenaplnil očekávání a myslím, že mohl mít "na víc". Od poloviny filmu bylo zřejmé, že Richie vyjde ze všeho lépe než Ivan Block a že on získá srdce Rebecci. Aspoň tak jsem to předpovídal a skutečně tak vše dopadlo. Závěr byl asi nejlépe promyšlený z celého filmu, jinak pár věcí mi přišlo dost nereálných a filmových. Chválím ale prostředí ve kterém je film natočen, bylo zde spousty krásných záběrů přírody, extravagance i luxusu. Celkově mě Hra na hraně nenudil, ale nenaplnil svůj potencionál. Dávám 60% - tři hvězdy. ()

darth_swan

Hodně, hodně slabé. Bohužel jsem se nechal nalákat zajímavým popisem a luxusním plakátem na ČSFD (i když teda Gemma Arteton mi přišla divná už na něm). Film postrádá jakékoliv grády, zajímavostí to bylo někde na úrovni událostí z regionů. Herecky to nikdo netáhne, o Gemmě Arteton už jsem mluvil, ta to nezachraňuje ani vzhledem. Takže v podstatě se nebylo na co dívat a kdybych tu hodinku a půl prospal, tak bych o nic nepřišel. A ta cukající kamera při běhavých scénách - WTF? Celkově jsem váhal mezi 1* a 2*, ale dvě nemám za co dát. // Co mě zaujalo: Některé kousky z Justinova šatníku. ()

Don Maty

Jediné a to podstatné v tomto filme bol Ben Affleck. Očividne mu záporáci svedčia. Stáva sa z neho (konečne) kvalitný herec. No všetko ostatné okolo neho bolo nudné, nemastné neslané. A nehnevajte sa, Justin Timberlake ako odvážny gambler, ktorý hrá buď všetko alebo nič? Ale no ták, ten cukrúš tam nemal čo robiť...2* ()

Vasyl

No fuj tyvole, to bylo nudný jak ksicht Bena Asslecka. Fakt se nemůžu dočkat až bude prznit Batmana, snad bude mít tu masku přirostlou. Dál zoufale málo Gemmy a čehokoliv zábavnýho a zoufale moc timbrlejka. No...asi jsem se vážně měl radši usadit u TV Nova, dávali kovboje vs vetřelce, nebo tak nějak. ()

PamelaJJK

Nebylo to zlé. V podstatě mě to příjemně pobavilo a Justin Timberlake, kvůli kterému jsem si od filmu příliš nesliboval a oddaloval jeho zkouknutí, mě mile překvapil. Ben Affleck byl skvělý. To, co o pánech, však nemůžu říct o Gemmě Arterton. Působila uměle a nepříjemně a neuvěřitelně. Zákulisí hazardu je zde vylíčeno věcně, bez zbytečné senzacechtivosti, což Hře na hraně u mě zvyšuje kredit. Hudba průměrná, která neurazí, ale ani nijak neoslní. Je to na lepší průměr, ale tři a půl se dát nedá, tak tedy čtyři hvězdy. ()

fimler

Hodnocení takové půl na půl (ani dobré ani špatné).Asi jediné co převažovalo v dobré jsou herci převážně Justin Timberlake,Ben Affleck a Gemma Arterton.Jednohubka která se nemusela točit! ZBYTEČNOST ()