Epizody(6)

Elaine Barrishová (Sigourney Weaver) je bývalá první dáma USA a nyní pracuje jako státní tajemnice pro současného prezidenta Garcettiho (Adrian Pasdar). Jejíma občas cynickýma očima sledujeme zákulisí americké politiky, kterou je ovlivněna i její rodina. Zatímco starší syn chystá svatbu, mladší se utápí v drogách a alkoholu, čehož rád využije tisk. Zástupkyně tisku Susan Bergová (Carla Gugino) má u Elaine černý puntík, protože si vybudovala kariéru na aféře jejího exmanžela. Vztah nevylepší ani další zveřejněná rodinná aféra. Přesto se tyto dvě ženy usmíří, protože je spojuje víc, než si na počátku myslely. (Ben Nevis)

Reketrebn_

Sebastian Stan. To je asi tak téměř vše, co k tomu řeknu. Podal výborný výkon a životní osud a neštastná láska jeho postavy mě vážne vzala za srdce. ()

anaad

Na seriál jsem se rozhodla podívat poté, co jsem si přečetla komentáře, že zde je politika až na druhém místě, hlavní důraz je kladen na dopad života "na výsluní" zájmu novinářů a rodinu bývalé první dámy. A tento motiv je zpracován opravdu dobře. Takže pro milovníky čistě "politických" seriálů to asi nebude to pravé ořechové, nicméně pokud spíš rádi sledujete v seriálech osobní rovinu a to jaký dopad má problematický život politiků bez možnosti soukromí na členy rodiny, pak rozhodně lze seriál doporučit. ()

Zrzavakocka

Tak po shlédnutí tohoto mini seriálu musím konstatovat následující: nemám rád pana herce Ciarána Hinhse,ale v této roli mi opravdu sedl a jakožto exprezidenta si jej dokáži živě představit, exprvní dáma nyní paní ministryně v podaní mé oblíbené Sigourney je dokonalá sama osobně, jejich dva synové eden hetero druhý gay přesně řeší to co by řešili normální smrtelníci, do toho novinář po delší době jeden z mála seriálu jenž mě zaujal a jsem rád že jsem mu věnoval svůj volný čas - neberu to tedy jako ztrátu času, další díly no nevím, ale dle mého názoru těchto šest naprosto stačilo neboť další by byla navařování na něco co už tu bylo, i když politika, rodina a intriky jsou věčné téma bravo ()

majasobalova

Důvodem se na tento seriál podívat byl Sebastian Stan. První díl mě naprosto uchvátil a tak jsem musela shlédnout i zbytek. Naprosto dokonalé a napínavé... Jen mě mrzí, že to skončilo tak rychle. Nemůžu ohodnotit jinak, než 5 hvězdičkami a vřele doporučit. ()

Lucinda4

Shlédnuto jedním dechem za den. Tak, jak nemám ráda politické filmy, jsem u tohoto seriálu hltala jeden díl za druhým. Má to spád, napětí, skvělou dějovou linii, prostě ten "drive", který vás nutí koukat dál a dál. Herecké obsazení hlavních postav snad nemohlo být lepší, funguje naprosto skvěle. Ale výkon Sebastiana Stana, ten je prostě fenomenální. Teď už ho chci rozhodně vidět ve více filmech a hlavních rolích! Velká škoda, že nebude další série! ()

Siladril

Tento seriál je bohužel smutným příkladem toho, že ty největší a nejskvělejší klenoty kinematografie se nejčastěji dávají k ledu. Mnohdy třeba jen kvůli malé sledovanosti. Tento seriál má skvěle propracované postavy a nápad o rodině politiků, která ale řeší víceméně každodenní problémy spousty lidí je brilantní. Tvůrci navíc vybrali skvělé herce, kteří seriál pozdvihli ještě na vyšší úroveň. Musím ale přiznat, že chvilkami byl seriál trochu zmatený. Flashbacky do minulosti jsou často zmatené a vy ani nevíte, v jaké době se flashback odehrává. To ale seriálu vůbec neubírá na kvalitě a prestižnosti. Zvlášť povedený je poslední díl, který seriál mohl v klidu ukončit ale zároveň ho mohl posunout dál a mohl vytvořit cestu dalším sériím. Nepřízní osudu ale seriál ukončil a tak byl skvělý nápad smeten pod stůl. I když je seriál předčasně ukončený, dá se poslední díl brát jako konečný. Proto rozhodně doporučuji zhlédnout a pokochat se nádherným dílem. ()