poster

Tango

 • Francie

  Tango

 • Slovensko

  Tango

Komedie / Road movie

Francie, 1993, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kimon
  ****

  Příjemné a humorné pokoukání. Jako vždy, když perlí Noiret. Je to o tom, že ti chlapi vlastně neví, co chtějí. Když to mají, hledají něco jiného, když to nemají, zase jim to chybí, ... no, protože jsem chlap, tak bych chtěl být ženskou.(5.3.2011)

 • Aky
  ***

  Mám rád francouzskou komedii, ale nemohu dát víc. Po prvních bezmála geniálních humorných scénách se mi zdá, že se film dostal do roviny, v níž ne a ne dotáhnout vtip do opravdu zdařilého vypointování. Jako by vždy zůstával těsně pod hranicí dosažitelného - co se humoru týče. Nevím, jestli je mi rozumět, možná mi to prostě jen momentálně nesedlo.(6.6.2009)

 • S.Quentin QUALE
  ****

  "Můj táta dycky říkával, že je lepší dobrá honitba, než špatná ženitba. Máma při tom vždycky brečela..." Spousta hlášek, za který by se nestyděl ani Al Bunda! 80%(3.6.2014)

 • B!shop
  ****

  Hodne prijemny prekvapeni, tohle bych od francouzu necekal. Komedie, ktera je vetsinu casu spis roadmovie, sprostejma slovama se tu nesetri, neustale se rozebiraj zensky a vztahy a cely je to ladeny strasne cernohumorne. Proste paradni dialogy a obcas fakt genialni hlasky, navic v podani trech dokonalejch hercu Noireta, Bohringera a Lhermittea, ktery fakt nemaj chybu. K tomu slusna stopaz 80 minut a vysledkem jsou hodne dobry 4*.(4.12.2008)

 • Rosana
  *****

  Výborný film, který mě dost rozesmál a hodně pobavil. Nemyslím si, že by byl protiženský, spíš je tam krásně ukázaná povaha klasických mužů, nebo aspoň povaha, jakou by chtěli muži mít. Chtějí být drsní a ženy jen využívat - ale to proto, že s nimi nechtějí a nebo neumí žít a bojí se, že bude uražena jejich ješitnost a city. Nakonec ale stejně všichni chlapi zjistí, že ženy ke svému životu potřebují!(1.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace