• DEXTER099
  ***

  Viděny dva díly a mohu konstatovat,že seriál má dobrý nápad a je tam asi dost mysteriozního nádechu a i celkový příběh je poutavý,ale jak psali už jiný uživatel herecké výkony a například pro mě chybějící atmosféra sráží hodnocení níž.Za mě zatím celkově 50 % a tři hvězdy.(6.4.2015)

 • flyboyeda
  ***

  Hlavni hrdina je obdivuhodne spatny. Triska pro zmenu ani za tolik let v USA nezvladl nic udelat se svoji usi trhajici anglictinou. Pilot byl tak sileny, naplneny pochybnym spiritualnem a vubec po vsech strankach (zejmena tech hereckych) podivny, ze ani nevim, kde zacit s rozborem. Kazdopadne v teto serii vidim stejny potencial bizarni az zvrhle zabavy podobne jako v dalsi "lol" serii - Arrow. Proto k objektivnimu hodnoceni pridavam treti "cynikovu divno-hvezdu". Po neskutecne zkusenem zakompovani Alberta Einsteina do tretiho dilu teto konspiracni serie jsem lapen. Jeste nekolik dilu rozhodne dam, tohle se jen tak nevidi... :))(5.3.2013)

 • maverick10
  ***

  Parádní zápletka našroubovaná na dialozích imbecilní skupinky njůjorských dementů, jejichž IQ nepřesahuje inteligenční kvocient hrnečku čínských nudlí. Srazit stopáž na 100 minutovou trilogii, vyrazit scénáristu a všechny herce krom Michaela Nylqvista a najmout místo nich hadry na košťata, dostali bychom rozhodně lepší podívanou. Mělo to slušnou naději, utopenou ve skleničce rychlokvašek.(3.3.2015)

 • cariada
  ****

  Osobně si nemyslím, že je to tak špatné jak to řada lidí hodnotí. Ba naopak, já se dobře bavil. Spousta napětí zajímavých nápadů a zvratů. Ano byla to v podstatě blbost, ale který podobný seriál není. Tohle díky brzkému zrušení naštěstí skončilo uzavřené, ale s možností pokračování, které sice nebude,... Je to prostě jen jedna s konspiračních teorií o církvi, která je zajímavě realizovaná.(13.11.2014)

 • Carljack
  ***

  Pilot: Po vidění pilotního dílu dávám 3*, jelikož příběh je naprosto průměrný a nezáživný, směs veškerých stylů seriálu nesluší a hlavní hrdina je nesympatický. Tudíž se nemohu zbavit dojmu, že mě od seriálu odpuzuje amatérská atmosféra. Seriál je průměrný, má zvláštní příběh, spoustu charakterů a dobré zápletky... ale naopak má zase špatnou atmosféru, průměrný příběh a hlavní hrdina je nesympatický.(14.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace