• McClane

Hodnocení pilotu: Spiknutí, církev, únos, hodiny, zlý nacisti, hodný nacisti, nacistická ponorka za polární kruhem, dementní agentka FBI a výsledek je ukrutně pomalu se vlekoucí nuda. Pilot mysteriozního seriálu musí chytnout za koule a šlapat tak, že 40 minut uteče jako voda, což asi tvůrci nevěděli. 40%.(24.2.2013)

Pilot: Po vidění pilotního dílu dávám 3*, jelikož příběh je naprosto průměrný a nezáživný, směs veškerých stylů seriálu nesluší a hlavní hrdina je nesympatický. Tudíž se nemohu zbavit dojmu, že mě od seriálu odpuzuje amatérská atmosféra. Seriál je průměrný, má zvláštní příběh, spoustu charakterů a dobré zápletky... ale naopak má zase špatnou atmosféru, průměrný příběh a hlavní hrdina je nesympatický.(14.2.2013)

Osobně si nemyslím, že je to tak špatné jak to řada lidí hodnotí. Ba naopak, já se dobře bavil. Spousta napětí zajímavých nápadů a zvratů. Ano byla to v podstatě blbost, ale který podobný seriál není. Tohle díky brzkému zrušení naštěstí skončilo uzavřené, ale s možností pokračování, které sice nebude,... Je to prostě jen jedna s konspiračních teorií o církvi, která je zajímavě realizovaná.(13.11.2014)

Jedná se o takového seriálového Langdona (Šifra mistra Leonarda, Andělé a démoni), nebo spíš Romana Polacha. :) Jistě, já chápu, že sionističtí křesťané nemají výtvory podobného typu rádi, ale jelikož je tento seriál nabit nemalými investicemi od Evelyna Rothschilda (Pyráta; výraz z tohoto seriálu), tak já jsem spokojen. ✔(17.12.2014)

• Davies182

Pilot: Neuvěřitelně papírem šustící scénář a idiotská logika děje vs. celkem poutavý příběh a bravurní technické zázemí. Co z toho asi bude?(15.2.2013)