• Thomick

  Nehodnotím, dám tomu aspoň tři díly, ale z více než poloviny je pro mě tenhle seriál ztracenej. 1) Ne že by se z diváka nedělal blbeček - prostor pro vlastní domejšlení nulovej, to se radši položí tisíc sebestupidnějších dotazů, což seriálu takovýho formátu přirozeně neprospívá. 2) Hrozivej slintající neherec v hlavní roli + Addison je ve vážný roli náká divná + málo Jacindy, evidentě. 3) Co má znamenat ta opakovaná "sranda" z hollywoodskejch filmů? Takovej bude jedinej humor v Zero Hour? Ouch - to se na něj radši vykašlat uplně. 4) Soundtrack zní jako blbá variace na Zimmera, námět zase jako blbá variace na Browna ...(18.2.2013)

 • Davies182
  **

  Pilot: Neuvěřitelně papírem šustící scénář a idiotská logika děje vs. celkem poutavý příběh a bravurní technické zázemí. Co z toho asi bude?(15.2.2013)

 • Dharter
  ****

  Takový seriálový Langdon nebo spíš Roman Polach. :) Chápu, že sionističtí křesťané nemají podobné výtvory rádi, ale tento seriál je nabitý nemalými investicemi od Evelyna Rothschilda (Pyráta), takže já jsem spokojen... ✔(17.12.2014)

 • McClane
  **

  Hodnocení pilotu: Spiknutí, církev, únos, hodiny, zlý nacisti, hodný nacisti, nacistická ponorka za polární kruhem, dementní agentka FBI a výsledek je ukrutně pomalu se vlekoucí nuda. Pilot mysteriozního seriálu musí chytnout za koule a šlapat tak, že 40 minut uteče jako voda, což asi tvůrci nevěděli. 40%.(24.2.2013)

 • cariada
  ****

  Osobně si nemyslím, že je to tak špatné jak to řada lidí hodnotí. Ba naopak, já se dobře bavil. Spousta napětí zajímavých nápadů a zvratů. Ano byla to v podstatě blbost, ale který podobný seriál není. Tohle díky brzkému zrušení naštěstí skončilo uzavřené, ale s možností pokračování, které sice nebude,... Je to prostě jen jedna s konspiračních teorií o církvi, která je zajímavě realizovaná.(13.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace