Parádní zápletka našroubovaná na dialozích imbecilní skupinky njůjorských dementů, jejichž IQ nepřesahuje inteligenční kvocient hrnečku čínských nudlí. Srazit stopáž na 100 minutovou trilogii, vyrazit scénáristu a všechny herce krom Michaela Nylqvista a najmout místo nich hadry na košťata, dostali bychom rozhodně lepší podívanou. Mělo to slušnou naději, utopenou ve skleničce rychlokvašek.(3.3.2015)

• Thomick

Nehodnotím, dám tomu aspoň tři díly, ale z více než poloviny je pro mě tenhle seriál ztracenej. 1) Ne že by se z diváka nedělal blbeček - prostor pro vlastní domejšlení nulovej, to se radši položí tisíc sebestupidnějších dotazů, což seriálu takovýho formátu přirozeně neprospívá. 2) Hrozivej slintající neherec v hlavní roli + Addison je ve vážný roli náká divná + málo Jacindy, evidentě. 3) Co má znamenat ta opakovaná "sranda" z hollywoodskejch filmů? Takovej bude jedinej humor v Zero Hour? Ouch - to se na něj radši vykašlat uplně. 4) Soundtrack zní jako blbá variace na Zimmera, námět zase jako blbá variace na Browna ...(18.2.2013)

Pilot: Po vidění pilotního dílu dávám 3*, jelikož příběh je naprosto průměrný a nezáživný, směs veškerých stylů seriálu nesluší a hlavní hrdina je nesympatický. Tudíž se nemohu zbavit dojmu, že mě od seriálu odpuzuje amatérská atmosféra. Seriál je průměrný, má zvláštní příběh, spoustu charakterů a dobré zápletky... ale naopak má zase špatnou atmosféru, průměrný příběh a hlavní hrdina je nesympatický.(14.2.2013)

Viděny dva díly a mohu konstatovat,že seriál má dobrý nápad a je tam asi dost mysteriozního nádechu a i celkový příběh je poutavý,ale jak psali už jiný uživatel herecké výkony a například pro mě chybějící atmosféra sráží hodnocení níž.Za mě zatím celkově 50 % a tři hvězdy.(6.4.2015)

• McClane

Hodnocení pilotu: Spiknutí, církev, únos, hodiny, zlý nacisti, hodný nacisti, nacistická ponorka za polární kruhem, dementní agentka FBI a výsledek je ukrutně pomalu se vlekoucí nuda. Pilot mysteriozního seriálu musí chytnout za koule a šlapat tak, že 40 minut uteče jako voda, což asi tvůrci nevěděli. 40%.(24.2.2013)