• Davies182

Pilot: Neuvěřitelně papírem šustící scénář a idiotská logika děje vs. celkem poutavý příběh a bravurní technické zázemí. Co z toho asi bude?(15.2.2013)

• Pajky3

Na Zero Hour jsem se docela těšil na základě traileru, německé konspirace mám rád, když se dobře uchopí. Bohužel to se tady asi úplně nepovedlo, jak jinak si vysvětlit tak rychlé zrušení. A proč to nevyšlo? U mě je problém hlavně s církvi, tu já nikdy zrovna nemusel, alespoň v tomhle významu. No problém je i to, že se tam dějou opravdu divné věci (např. opuštěná naci-ponorka). Herecké obsazení není zajímavé, těšil jsem se alespoň na Addison Timlin, ale ta ta pouze plní roli dekorace, i když pěkné. Musím souhlasit i s tím, že nechápu, proč se záporák pořád všude tahá s tou ženskou. Zavřít a basta, vždyť jí sebou nikdy nepotřebuje. Po třetím dílu je konspirace vyhnaná do takových výšin, že stejně není možné vytvořit odpovídající zakončení a zrušení je tak i částečným vysvobozením. I když uznávám, že kdyby se pokračovalo, i já bych nejspíš koukal dál. Takže já jsem zklamán, možná i kvůli původním očekáváním a proto je vlastně docela s podivem i mé jen lehce podprůměrné hodnocení. Občas to mělo i snahu o dobrý okamžik.(6.8.2013)

Parádní zápletka našroubovaná na dialozích imbecilní skupinky njůjorských dementů, jejichž IQ nepřesahuje inteligenční kvocient hrnečku čínských nudlí. Srazit stopáž na 100 minutovou trilogii, vyrazit scénáristu a všechny herce krom Michaela Nylqvista a najmout místo nich hadry na košťata, dostali bychom rozhodně lepší podívanou. Mělo to slušnou naději, utopenou ve skleničce rychlokvašek.(3.3.2015)

• McClane

Hodnocení pilotu: Spiknutí, církev, únos, hodiny, zlý nacisti, hodný nacisti, nacistická ponorka za polární kruhem, dementní agentka FBI a výsledek je ukrutně pomalu se vlekoucí nuda. Pilot mysteriozního seriálu musí chytnout za koule a šlapat tak, že 40 minut uteče jako voda, což asi tvůrci nevěděli. 40%.(24.2.2013)

Viděny dva díly a mohu konstatovat,že seriál má dobrý nápad a je tam asi dost mysteriozního nádechu a i celkový příběh je poutavý,ale jak psali už jiný uživatel herecké výkony a například pro mě chybějící atmosféra sráží hodnocení níž.Za mě zatím celkově 50 % a tři hvězdy.(6.4.2015)