Četník a četnice

Žandár a žandárky

Komedie / Krimi

Francie, 1982, 99 min

• sepp

Nuda a jiz znacne zestarly Funes bez stavy. Proc to jen tocili?(7.9.2003)

Jeden z nejgeniálnějších komiků 20. století a vlastně všech dob se mohl rozloučit lepším filmem.Sbohem Louisi nezapomeneme na tebe ale na tohle bychom radši zapoměli.(8.8.2003)

• AngelAngie

Slabší díl, Funés se neměl o pozornost s nikým dělit.(27.8.2008)

• dobytek

Nesouhlasim s některejma komentářema, že by na Funésovi nějak bylo poznat, že už na tom neni zrovna nejlíp. Podle mě vypadal, že je pořád plnej života. Skoro se až nechce věřit, že půl roku po natáčení umřel. Ale samotnej Funés film neudělá. Ostatní "četníci" mi naopak připadali, že už je ten 6. díl snad ani nebaví. No možná ještě Maurice Risch do toho přines trochu života (pro něho to byl teprve 2. díl, ve kterym hrál). Jinak je to všechno jen opakování toho, co bylo v předchozích dílech a už to nemá "šťávu". Co se taky dá čekat od 6. dílu, když všechny díly jsou pořád na jedno a to samý téma? Snad jedinej originální a povedenej fór, na kterej si vzpomínám, byla ta oslavná báseň, co musel recitovat Michel Galabru. Jinak nic moc. Nutno dodat, že film ani nesklouzává nikam k trapnostem. Koukat se na to dá, ale podle mě je lepší sáhnout po některym z přechozích dílů. 45%(8.1.2007)

Úžasná francouzská komedie jakožto ostatně všechny ostatní! :-) Vynikající herecké obsazení v čele s mým oblíbencem Louisem(30.8.2011)