Četník a četnice

Žandár a žandárky

Komedie / Krimi

Francie, 1982, 99 min

• Bauer

Cím více dílu dílů Četníku , tím opravdu horší a horší kvalita.Asi to bude tím , že tvůrci už nevěděli co do toho nacpat tak zkusili vše.A to se nepovedlo!!V tomto díle bylo pár momentů kterým sem se zasmál ale to je tak vše.(29.4.2006)

• Terva

I zde v tomto, snad nejslabším snímku za série zazní Funesova legendární věta - Sem se mi dívejte!........(22.12.2012)

Filmu hlavne neprospieva, že Louis de Funès nevyzerá veľmi zdravo. Tento diel už vyjsť nemusel, netvrdím že škodí celej sérií ale čaro žandárov je preč, nová stanica, nový počítač, nové spolupracovníčky, všetko je veľmi nové a to nebol dobrý ťah. Ani herecké výkony nie sú to, na čo som bol zvyknutý, toto si proste môžete aj nechajte ujsť a budete mať na žandárov lepší názor. Úplne to nezatracujem, ale všetkého veľa škodí. Žandárky sú celkom pekné, takže aspoň na to sa dá pekne dívať.(21.2.2015)

Tři a to jen díky uniformám četnic, který sem vždycky chtěla mít..(16.8.2006)

Před dvacetti lety stále dokola v televizi vysílali tři z šesti "četníků". Byli to ze Saint Tropez, mimozemšťané a právě tento. Znal jsem už téměř každou větu a bohužel jsem se jich přejedl a začal je snad i nenávidět. Nevím jak bych je vzal nyní, asi by mi připadali spíše k smíchu... V mém srdci přesto místo mají a tato část (byť není určitě nejkvalitnější) obzvlášť... - Viděno 8x cca - 70%(20.6.2011)

• - Když Gerber (Michel Galabru) ve filmu zjišťuje informace o Cruchotovi, říká o něm, že se narodil 31. července v Courbevoie. Představitel Cruchota Louis de Funès se skutečně narodil 31. července (1914) v Courbevoie. (otliksamuel)

• - Louis de Funès se premiéry filmu v kinech už nedožil. Jedná se o jeho poslední snímek, zemřel rok po skončení natáčení. (ChandlerBing)

• - Ve filmu se dvakrát objeví Škoda 110L, typ 717 z roku 1973 - při hromadné bouraččce a při ďábelské jízdě matky představené. (A.MacGyver)