Četník a četnice

• slovenský

Žandár a žandárky

Komedie / Krimi

Francie, 1982, 99 min

Jeden z nejgeniálnějších komiků 20. století a vlastně všech dob se mohl rozloučit lepším filmem.Sbohem Louisi nezapomeneme na tebe ale na tohle bychom radši zapoměli.(8.8.2003)

Byl takřka neomylný ve své herecké kariéře.....! Poslední Funesovo herecké představení, škoda, velká škoda pro světový film.(1.8.2007)

• Bauer

Cím více dílu dílů Četníku , tím opravdu horší a horší kvalita.Asi to bude tím , že tvůrci už nevěděli co do toho nacpat tak zkusili vše.A to se nepovedlo!!V tomto díle bylo pár momentů kterým sem se zasmál ale to je tak vše.(29.4.2006)

Poslední hvězdička poslednímu dílu série patří za zajímavě zpracovanou detektivně-špionážní zápletku. Ovšem nikdy se nemůžu ubránit dojetí při větě ČAS JE NEÚPROSNÝ JAKO SMRT, PANE RYTMISTŘE A JE NAŠÍ POVINNOSTÍ PŘIZPŮSOBIT SE! Ad woody: takhle příkře bych to asi neviděl...Louis byl rozhodně nadprůměrný!!! P.S. Claude Gensac to mezi těmi mladicemi v té scéně na gauči slušelo tak, že bych to nikdy neřekl! ;-)(22.11.2002)

• bestlama

Tak tenhle díl se mi opravdu nelíbil ... Krásně krátký a výstižně debilní komentář .. u některých mých komentů se nechci raději rozepisovat, vyvrhl bych guláš.(21.5.2009)