The Punisher: Dirty Laundry

Celý film
Krátkometrážní / Akční / Thriller / Drama
USA, 2012, 10 min

Punisher (Thomas Jane) si ten den chtěl jenom vyprat prádlo. Potom co viděl gangstery jak ohrožují prostitutky a nasledně i chlapce, řekl si, že to tak nemůže nechat být a musí je potrestat. (Folky)

mantisak

Skvěle využitých 10minut, dlouho váhající občan Thomas Jane, který si chtěl jen vyprat a zase mazat pryč... bohužel pohár trpělivosti přetekl a flaška JD se jeví jako skvělá zbraň :) ... pochybuju že ta flaška by toho tolik vydržela, ale i tak brilantní kraťas) ()

Setanta

Žánrová jednohubka. Jednoduché, perfektně zpracované a s myšlenkou, byť veskrze primitivní. Mnohem efektnější než všichni tři celovečerní Punisheři. ()

Alfonso198

Efektní, zajímavé, ale nerozbitná flaška a hořící Jack, pokud vim, neexistuje... Ale jinak to nebylo špatný. S přimhouřeným okem 4* ()

Reanimator

Thomas Jane je zpět v kraťasu, který paradoxně nejlíp ze všech Punisherů ukazuje, o čem je a měl by být Punisher. Navíc nechává i dobré ponaučení. Neser lidi s flaškou Jacka Danielse! ()

Boris_Britva

Špica...mám rád filmy, kde nigas fellas from neighborhood dostanou co zaslouží a když to dostanou v Jack Daniels stylu, je to ještě o třídu lepší :) ()

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka