The Punisher: Dirty Laundry

Celý film
Krátkometrážní / Akční / Thriller / Drama
USA, 2012, 10 min

Punisher (Thomas Jane) si ten den chtěl jenom vyprat prádlo. Potom co viděl gangstery jak ohrožují prostitutky a nasledně i chlapce, řekl si, že to tak nemůže nechat být a musí je potrestat. (Folky)

VasaX

Hodně luxusní "omáž" od fanouška předlohy, který se bohužel nešťastně přimotal k jejímu potupnému filmovému ztvárnění (http://www.csfd.cz/film/117953-kat/), stejně jako před ním Dolph Lungren. Třetí pokus jsem neviděl, ale nepochybuji o tom, že není o moc lepší. Thomas Jane nám tu zahrál ve zkratce jedno z poselství, které by měl předávat Frank Castle, a to i velmi podařeném kabátku. Komiksovky se nám poslední dobou "reloadují" přinejmenším do lepšího průměru, protože už si na nich nechávají záležet, tak snad přijde Frank i po čtvrté. A přinese s sebou tu temnou, studenou a drsnou samotu hněvu znechuceného člověka. ()

Sany33

Neviem či je to dosť dobrý akčný filmík alebo dosť dobrá reklama na Jacka Danielsa, ale každopádne so toho názoru, že je to dosť dobré. Neviem síce na základe čoho to vzniklo ale mne osobne sa to páčilo a aj preto 77%. ()

Kurikmoon

Nenašiel som tam žiadnu chybu. Rozhodne pekne natočené, držiac človeka v napätí ako to dopadne. Kto že bol asi hlavný sponzor? ()

Zagi20

Takhle si představuju jak by měl vypadat Punisher. Tíživá atmosféra, potemnělý vizuál, smysluplné dialogy a spousta krve, zlomených končetin a rozbitých hlav. Paráda. ()

Elleannie

No, na můj vkus trošku moc drsnosti jen v 10 minutách, ale líbí se mi námět, dává to smysl a těch pár minut jsem vnímala opravdu jenom tohle, takže na tom něco bude.. ()

Myrreczech

Dokument o tom, jak si průměrný Američan pere oblečení. Navíc s předimenzovanou dávkou krve a jednou nerozbitnou lahví Jacka. ()

lofa

A to si Thomas Jane zašel jen vyprat prádlo do prádelny: "What's the difference between justice and punishment?" Jack Daniels je holt pro tvrdý chlapy ! ()

manonfire

Thomas Jane to v sobě má. Ksicht, pohled...všechno je to tam. S trochou štěstí (či snahy?)mohl být filmovým drsňákem kalibru Bruce Willise. Laciné? Bezpochyb. Stokrát ohrané? Minimálně.....stokrát. Příjemné na pohled? Bez debaty. 80% ()

venca163

Kdyby tam nebyl to přehnaný lámání rukou/nohou (ostatní efekty dobrý!) a kdyby Jack Daniels fakt hořel, dal bych celých pět. Parádní atmosféra! A tak trochu povědomá (ehm) hudba...(80%) ()

Beer Ceps

- 26.10.2013 - „Do you know difference between justice and punishment?“ Stejně tak, jako Mickey Rourke pro postavu Marva, tak i Thomas Jane jako by se pro svou postavu Punishera narodil. Doufám, že už konečně někdo pevně uchopí tohoto kontroverzního hrdinu ze světa komiksů, sepíše pořádný scénář a natočí kulervoucí celovečerní snímek, jaký si Punisher zaslouží. ()

Jello Biafra

Thomas Jane sa vracia ako Frank Castle alias Punisher a v tomto vydarenom kraťase nakope do prdele skupinu pouličných grázlov. Zvláštnosťou je, že ich vymláti flaškou Jacka Danielsa. V úlohe predávača v obchode sa tu objavuje aj Ron "Hellboy" Perlman. ()

Melios

Ak je toto ten správny Punisher, o ktorom všetci skladajú serenády, aký je nedocenený, potom túto skupinu ľudí začínam chápať. ()

-Victor-

Jak píše Marigold... Ano laciné to možná je, ale lidem se to podle hodnocení očividně líbí. Když to berete s nadsázkou a ne smrtelně vážně, tak se jedná o velmi vydařený krátkometrážní snímek. Palec nahoru. ()

Zombik.

Tak tomu říkám product placement na vážně kvalitní sklářskou výrobu. Ikdyž si mohl vzít Yoo-hoo jako záložní... ()

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka