The Punisher: Dirty Laundry

Celý film
Krátkometrážní / Akční / Thriller / Drama
USA, 2012, 10 min

Punisher (Thomas Jane) si ten den chtěl jenom vyprat prádlo. Potom co viděl gangstery jak ohrožují prostitutky a nasledně i chlapce, řekl si, že to tak nemůže nechat být a musí je potrestat. (Folky)

rossi001

Uz dlouho jsme nevidel takhle bombasticky kratkometrazni snimek od doby COD Find Makarov. Hutna atmosfera, patricne stavnate krvave sceny a spravny trest pro bandlu grazlu. Clovek proste nemuze nefandit hlavnimu kladnemu ,temnemu hrdinovi, chci celovecerak ! 90% ()

Santino7

Jednoduchá záležitosť o spravodlivom, brutálnom a nepopierateľne aj efektnom treste. Tým som ale asi aj skončil - nič viac ma nejak obzvlášť nezaujalo, o nadšení z mojej strany teda reč v žiadnom prípade byť nemôže. Zapamätateľná je iba ak fľaša Jack Danielsa, toť vše... 3/5 ()

Meteorista

Možná, že tento kraťas je tak úderný a skoro až dokonalý právě díky tomu, že je tak krátký. Být to plnohodnotný film, obávám se, že by možná nebyl schopen vyplnit celou stopáž filmu a došlo by na nudné pasáže. Ale možná, že režisérovi křivdím! Takže se přidávám k těm přáním o celovečerák. Když už by se k tomu režisér odhodlal, tak mu přeji víc takovýchto vynikajících nápadů, jako bylo v těchto deseti minutách! ()

kubyno

No fucking way! No a co, že je to laciné, audiovizuálně bombastické a brilantně účelové. Nejlepší reklama na Jacka Danielse, jakou jsem kdy viděl. ()

BreHas26

Velice výborný krátkometrážní film s nebezpečným Zippem a smrtící flaškou Jacka Danielse, nezbývá mi nic jiného než zvednout všechny palce nahoru! Hudba Hanze Zimmera tam být nemusela, do některých momentů se hodí, ale téma z The Punisher (2004) nebylo špatné. Kdyby Phil Joanou takhle natočit celý film o Punisherovi, tak si myslím že by to bylo super :-) ()

kluk z Na

Mthfckr: Wtf you doing here? Pun: Landry. Mthfckr: You like breathing? Pun: Usually. Todle mě zabilo!!! Ultrakrutobrutální pochopení rozdílu mezi spravedlností a trestem. ()

Nolanofil

Až na to vykrádanie hudobného motívu Temného rytiera, nepoužitie steadicamery na začiatku pri prestrihoch, kde sa kamera zbytočne chvela, je to veľmi efektné a krvavé. ()

Saur.us

Proč tu celou perfektní atmosféru čekání pak zabije tak přehnaně brutálním vyvrcholením. Šlo to i jinak no ne? Ale co, je to Punisher, tak zlepšit digitál a do toho... ()

Mallinali

Jsem nadšenej. Zločin a trest, jak to mám rád. Navíc ve scéně s Perlmanem překvapivě chytrý. Prostě stylové obžerství - hodí se na posvícení, když byste ke koláčkům rádi něco ostřejšího. ()

Velemír

Jen za ten splněnej sen každýho humanoida (patřičně vychutnanej, to jo), ale jinak klišé na klišé, navíc s kradenou muzikou, blé! ()

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka