The Punisher: Dirty Laundry

Celý film
Krátkometrážní / Akční / Thriller / Drama
USA, 2012, 10 min

Punisher (Thomas Jane) si ten den chtěl jenom vyprat prádlo. Potom co viděl gangstery jak ohrožují prostitutky a nasledně i chlapce, řekl si, že to tak nemůže nechat být a musí je potrestat. (Folky)

Mr.Hackels

To co chtěli stihnout za 10 mnut, to se jim povedlo. Být to upoutávka na celovečerňák, tak na něj asi jdu. Jakto, že se ta flaška nerozbila??? :) ()

Tomulka

Je to Punisherovské přesně v duchu celovečerního filmu s Thomasem Jane. Sice trvám na tom, že by to chtělo typově jiného herce, ale zatím je Thomas Jane nejlepší zvolený. Ono tak něják s Rayem Stevensonem to nebylo už vůbec ono. Ale tento krátkometrážní je super. ()

Alvin

Natočené je to docela dobře, ale není to náhodou jenom reklama na Jima Beama, s trochou toho pouličního násilí? ()

Medvjet

Tento film ma jedinou, za to velmi podstatnou vadu. Skutecny (komixovy) Punisher by nikdy necekal 4 minuty nez by zasahl :-) Jinak je to uzasny kratkometrazni filmek, navic se v nem mihne Ron Perlman, takze nejde jinak nez 5* :-) PS: Priznavam, ze jsem velky fanousek Punishera (hlavne komixu), tudiz me hodnoceni neni objektivni :-) ()

filutaBLACK

Násilí páchané na dětech a ženách se nelíbí ani Panišrovi, který si chtěl v poklidu vyprát. Nakonec se podělí i o láhev Jacka. Pěkné cameo Rona Perlmana :) ()

MamoulianX

Namísto láhve od whisky (Jack Daniels), čili spíše amerického bourbonu by stačilo použít 5 litrový kanystr benzínu a hned bych tomu uvěřil. Takhle po první pálce lahví, láhev na sračku a věřte, že tak jako v tomhle klipu by vám 0,7 litru 40% volume libovolného alkoholu určitě neblaflo, no jo no, zase jen *** Thomasi. ()

Vlkodlak13

Můžu říct, že první film byl výborný, dvojka byla vyblitina, ale tato "trojka" se jim opět povedla. Jedinou nevýhodu co tento snímek má, je jeho délka, na tento styl filmu by se vyjímal 2h "celovečerák". ----- V tomto snímku je dobře poznat (i bez toho, aby jste rozuměli anglicky), že toho mstění má za ty roky už dost a chce s tím skoncovat, ale svět kolem něj mu to nedovoluje. Nečině přihlížet za výlohou, jak se venku odehrává násilí na neviných, mu dlouho nevydrží a opět se dostává do starých kolejí, ale jen pro ten okamžik. Zde mě potom mírně zmate ten otevřený konec filmu, že by ten zachráněný kluk byl jeho následník? To si musíme počkat na další snímek, jestli ovšem bude. ----- Při hodnocení jsem přemýšlel, jestli nemám dát jednu hvězdu dolů za těch několik chvil pomsty, které byly opravdu nechutné, ale pak jsem se rozhodl ji tam nechat za to, že tam je stejný aktér jako v prvním díle - tedy Kat (2004). Jinak je zde vidět, že jejich sponzor byl pravděpodobně Jack Daniels s jejich nerozbytnou lahví. ----- Doporučuji zkouknout, ale připravit se trochu na chvíli nechutností. ()

lajkus

Proč je tam digitální krev? Je opravdu těžké dneska něco natočit bez nereálné digikrve? Jinak hezká rubačka... ()

StereoHearts

Really ? Toto má 81% ? Z počiatku nuda, a potom keď prišla 2 minútová akcia, tak to bolo ešte horšie, tá fľaška bola asi nerozbitná podľa mňa, a Jack horel jak bandaska benzínu, no aspoň za spracovanie 2* ()

SinisterBlac

"Do you know the difference between justice and punishment ?,, Úžasne agresívne,brutálne a bez súcitu presne takto by mal punisher vyzerať,no stále tomu chýba poriadny celovečerák. PS: Fľašu od Jacka je skutočne ťažké rozbiť. ()

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka