The Punisher: Dirty Laundry

Celý film
Krátkometrážní / Akční / Thriller / Drama
USA, 2012, 10 min

Punisher (Thomas Jane) si ten den chtěl jenom vyprat prádlo. Potom co viděl gangstery jak ohrožují prostitutky a nasledně i chlapce, řekl si, že to tak nemůže nechat být a musí je potrestat. (Folky)

Metal.God

Chlap si pere prádlo a vidí jak gangsteři týrají malého kluka. Z ničeho nic se rozhodne je brutálně zmasakrovat. Sice bych radši viděl R.Perlmana jako Punishera, ale T. Jane je také skvělý ( hlavně ten hlas ). Nebýt to zbytečně brutální dal bych tomu 5*. ()

Stanmi

Komiksový antihrdina Frank Castle alias Punisher se objevil už ve třech fimových zpracováních (v letech 1989, 2004 a 2008) a v roce 2012 se objevil tento desetiminutový filmeček, ve kterém si Frank chce jenom vyprat své špinavé prádlo, ale krapet se to zvrtne...Postavu Punishera ztvárnil Thomas Jane, který ho hrál už ve verzi z roku 2004 a musím se přiznat (při vší úctě k Dolphu Lundgrenovi a Rayi Stevensonovi), že právě Thomas mi na Franka sedí nejvíc. Mimo Thomase si tady střihne roličku prodavače taky Ron Perlman. Ačkoli je Dirty Laundry v zásadě polo-profesionální projekt, tak mu nechybí patřičná atmosféra a brutalita a na relativně malém prostoru se podařilo odvýprávět ucelený příběh, který na postavu Punishera naprosto přesně pasuje. Ukázkový příklad povedeného krátkometrážního snímku. ()

baclajean

Malá veľká vec, nábeh bol dokonalý, na spadnutie celých 5 minút. Vidno, že JD má naozaj tvrdé fľaše, a hoci to celé prebehlo v štýle Johna Ramba, bolo to veľmi pútavé. Chlapík by síce po toľkých dolámaných kostiach už sotva vládal kričať (a za to strhávam jednu hviezdičku), no podstatné je, že zistil, what is the difference between justice and punishment. Ibaže by nie ;) ()

Brunsvik

šťavnato surová reklama na jacka danielsa. perlman ako vozíčkar by to reálne v živote musel mať ťažké, nakoľko to je dvestokilový obor - obzvlášť, ak svoj život realizuje v takýchto štvrtiach, ktoré nevyzerajú na veľmi bezbariérové. ()

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka