poster

Nejvyšší nabídka

 • Itálie

  La Migliore offerta

 • slovenský

  Najvyššia ponuka

 • anglický

  The Best Offer

Drama / Romantický / Mysteriózní / Krimi

Itálie, 2013, 124 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • venus
  *****

  I když mi konec filmu připadal slabší, než jeho záhadně tajemný začátek, i den po jeho zhlédnutí ve mě zvláštně buší a stále rezonuje. Ta psychologie, umělecká linka, styl, hravost a exkluzivita příběhu je opravdu výjimečná (!) a i když jako zmlsaný konzument kinematografie jsem chtěla ještě něco víc, přece jenom se musím vrátit do profilu filmu zpět a zvýšit své hodnocení na maximum. Když se mě film dotkne, nejde hodnotit ani o hvězdičku méně.(3.4.2016)

 • Hunt
  ***

  70%(31.10.2015)

 • Dan9K
  *****

  Tak jsem po opravdu dlouhé době viděl brilantní film. Snímek mnoha tváří, tajemný, záhadný a přitom dechberoucí. Snad můžu i říct, že nejlepší romantický film, jaký jsem viděl. Hodnotit nějakou chemii mezi herci mi v tomto případě přijde bezpředmětné. Ti dva mají být zvláštní, nelze v tom hledat nějaké klasické vzorce, podle kterých můžeme hodnotit akurátnost hereckého projevu. Přišlo mi to naprosto v pořádku. Pokud se do filmu ponoříte, nelze sledovat konec jinak než se zatajeným dechem s pocity katarze. Ennio Morricone odvedl také výbornou práci. Skvělá záležitost, která ve vás může hlodat dlouho a podpoří vaši nedůvěru k lidem.(29.12.2013)

 • Foox
  ****

  Režisérsky vybroušená lahůdka, která si drží kouzlo nevyzpytatelnosti až do samého závěru.(18.12.2013)

 • Superpero
  ****

  Po dlouhé době zase jednou film, po jehož skončení jsem si mohl spokojeně odfrknout takové to áách, ve znamení, že jsem byl svědkem kvality. Geoffrey Rush je skvělý a v podstatě nesleze z plátna. Ostatní herci nejsou špatní, ale díky Rushovi vás to bude bavit. Režijně také nemám výhrady a opravdu mě potěšilo, že to bylo důmyslnější, než se na první pohled zdálo.(6.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace