poster

Nejvyšší nabídka

 • Itálie

  La Migliore offerta

 • slovenský

  Najvyššia ponuka

 • anglický

  The Best Offer

Drama / Romantický / Mysteriózní / Krimi

Itálie, 2013, 124 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Adrian
  ****

  Ano je to crowd pleasure a slzicky dojaci filmik a na mna to fungovalo. Takto par hodin po projekcii ma napada stale jedine slovo "kuzelne". (EFM 2013)(9.2.2013)

 • cheyene
  ****

  Rozhodně zajímavý příběh, který je dobře natočený, má dobré herce, odehrává se v příjemném prostředí a lze charakterizovat jako povedenou směsicí dramatu, romantiky a mysteriózního krimi. Konec je však poměrně snadno předvídatelný, což je škoda.(30.3.2014)

 • Legas
  ****

  Raději nerozpitvátat tu složitou anabázi, která ve filmu vede ke kýženému cíli. Mimochodem nádherný závěr, až na ty prostřihy do zřejmě závěrečné fáze Virgilova života, abych tedy nic neprozradil - tak ty bych oželel. Hudba hraje prim, zvlášť scéna, kde prostřednictvím hudby k Virgilovi promlouvají jeho nasbírané obrazy, je výtečná. Celkově moc pěkný filmový zážitek. Obzvlášť, když jdete do kina pouze s touto informací: Virgil Oldman (Geoffrey Rush) je světově uznávaný znalec v oblasti výtvarného umění a starožitností. Ani žánr filmu mi nebyl znám.(16.9.2013)

 • T2
  **

  Rozpočet €13,5miliónaTržby USA Tržby Celosvetovo $18,943,000▐ dobré akurát tak na zaspatie, toto ma vôbec nebralo /40%/(21.10.2013)

 • venus
  *****

  I když mi konec filmu připadal slabší, než jeho záhadně tajemný začátek, i den po jeho zhlédnutí ve mě zvláštně buší a stále rezonuje. Ta psychologie, umělecká linka, styl, hravost a exkluzivita příběhu je opravdu výjimečná (!) a i když jako zmlsaný konzument kinematografie jsem chtěla ještě něco víc, přece jenom se musím vrátit do profilu filmu zpět a zvýšit své hodnocení na maximum. Když se mě film dotkne, nejde hodnotit ani o hvězdičku méně.(3.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace