Pohádka, sen nebo noční můra? Mladý romantik Max (Vincent Cassel) bydlí v Paříži a rád flirtuje, ale rozhodl se oženit. Jednoho dne zahlédne přes sklo telefonní budky Lisu (Monica Bellucci) - okouzlující dívku, s níž před dvěma lety prožil vášnivý vztah. V okamžiku zapomene na všechno, plánovanou cestu do Tokia i na svou snoubenku Muriel. Posedlý Max Lisu pronásleduje a ukryje se v jejím bytě. Je tam však přistižen dívkou jménem Alice, která je Lise podezřele podobná... (oficiální text distributora)

Rocket

Vincent Cassel za mlada, Bellucci ešte vo vynikajúcej forme a debutujúci režisér Mimouni (ktorý ako pozerám sa už k filmu nedostal) sa nám snažia prerozprávať príbeh o osudovej láske, ktorá nemala priestor k naplneniu. Počas úvodnej štvrť hodiny filmu registrujem mysterióznosť, ďalej ako sa príbeh rozuzľuje badám prvky romantiky až drámy, čo nakoniec vyústi v mierne rozpačitý záver, ktorý takémuto filmu vôbec nesadne. ()

TheSpearCZ

Sice jsem to dal až na dvakrát, protože první polovina mě moc nepřesvědčila, ale naštěstí od té doby, co člověk zná rozuzlení příběhu se navýší obrátky a jede se ve skvělém tempu až do konce. A ten gradující scénář tady dělá veškerou muziku... všechno ostatní, a především Monica Belluci je tady "jen" jako třešnička na dortu - a je tomu tak hlavně proto, že jí zastínil herecký výkon Vincenta Cassela a Romane Bohringer, kteří tu jedou hereckou extratřídu. Francouzi a jejich další originální podívaná. Čisté 4* ()

Puol

Bohužial najskôr som videl americký Wicker Park, ktorý sa líši len minimálne a ten sa mi veľmi páčil. Byt je proste francúzsky a má totálne neamerický záver. Ženská príťažlivosťť Monici Bellucci je rádovo niekde inde ako u Diany Kruger. ()

Heroine

Jsou dvě věci, které mi tenhle film kazí. První je to, že se má snad jednat o pravou lásku - ovšem až do chvíle, než je hlavní hrdina ochotný "opravdu" milovat tři ženský najednou. A druhá věc je to, že je Romane Bohringer strašně hnusná, a vedle Bellucci je málo pravděpodobné, že by si je někdo spletl. Jinak musím říct, že jsem posledních asi dvacet minut fakt držela palce, aby se k sobě ten původní pár vrátil. Ale konec byl takový, jako je ten film celkově: nevyhraněný a neuspokojivý. ()

Arequipa

Ne úplně pozorně jsem si přečetl obsah a čekal remake výborného Bytu s Lemmonem. Brzy jsem procitl a nechal se unášet zajímavě vystavěným a ne zcela jednoduchým příběhem. Postava Alice se na scénu dostává velmi pomalu, ale postupně přebírá pevně otěže a v závěru zcela dominuje. Monica Bellucci je sice největší hereckou hvězdou tohoto filmu, ale mě neznámé Romane Bohringer zde pouze zdatně sekunduje. Přirozeně poutavý film, jehož romantično se rozvine až v samém závěru. Americky přeslazený konec, ale zase nečekejte.:-) ()

mira.l

70%plus?? Za co?? Za ten guláš, co jsem právě viděl? No to snad ne... Tenhle zmatek byl opravdu sestříhanej správně? Ne, nechápal jsem tuhle motanici skoro od samýho začátku. Takže jediný, co si z toho pamatuju (teď, těsně poté, co to skončilo, za pár dní si ani na to nevzpomenu) je přehlídka hezkých nohou M. Bellucci a Romane Bohringer (která sice moc hezká není, ale nohy měla stavěný sošně) v krátkých sukýnkách, a že to trochu vypadalo jak dobová reklama na černý punčocháče. A to je na film s červeným hodnocením docela dost málo. A za ty dvoje pěkný nohy je taky ta jedna hvězdička, jinak byl tenhle mišunk docela utrpení. ()

Likan7

Přijde mi to trochu přehlednější než remake. Monica Bellucci je nádherná stejně jako Romane Bohringer, mladý Cassel zase o poznání slabší než starší Cassel nebo Hartnett. Nejdřív jsem viděl remake, ze kterýho jsem měl povětšinu strašný guláš, takže jsem byl tady připravený a od začátku to vnímal co to jde. A nemůžu si pomoct, druhá polovina je tak šíleně zmatená, že jsem se občas opět ztrácel. Nemám ve filmu problém se skákáním v čase a vyprávění příběhu z různých úhlů dokola, ale tady mi to prostě není souzeno. A taky je vidět jak dokonalý závěr McGuigan pro svou verzi natočil. Závěr originálu je naopak suchý nudný nic. ()

John80

Film síce zo života ale dejová linia dosť slabá , týpek objaví svoju ex v telefónnej búdke a začne ju prenasledovať a medzitým sa dá dokopy s jej spolubývajúcou 2* ()

LuNaj

Vynikající film, úžasná zápletka a skvěle zkombinované vztahy. Ale ten závěr? To bylo jako co? Celou dobu Maxovi fandíte a on se na konci zachová jako absolutní trotl? Závěr by měl být gradace celého film. Něco skvěle strhujícího a zároveň překvapujícího. Ale tohle teda neberu. Nemá vám prakticky zkazit celý požitek z filmu. Díky tomu jsem na rozpacích s hodnocením. Alice jsem praktricky nesnášel od okamžiku jejího prvního žvástu. Nevím, jestli to měl být záměr. Max se v mnoha chvílích choval jako naprostý idiot a na závěr to pouze potvrdil. ()

0verseer

Šialený milostný (ak rátam dobre) päťuholník v prekvapivo napínavom snímku. Mimouni ponúkol vskutku prešpekulovaný scenár a spolu s chytľavou réžiou tak dokáže diváka držať v šachu počas bezmála celých 2 hodín. Zvláštne, že aspoň podľa tunajších zdrojov ide o prakticky jediný jeho film, naozaj by ma zaujímalo, prečo toho nebolo od neho obzvlášť po takomto zaujímavom počine omnoho viac. 8/10 ()

Mire

Už dávno som nevidel film, ktorý má tak neuspokojivý koniec ako L'Appartement. Francúzi sa s tým nepárali a naservírovali nám napínavejšiu a surovejšiu verziu toho, čo o osem rokov neskôr remakeovali Američania vo Wicker Parku. ()

elanista1

Vyborne prepracovany scenar a zapletka, doprevadzane skvelou muzikou, vas urcite nenechaju emocne chladnym a urcite si oblubite svoju dvojicu ktorej budete priat aby sa dali dokopy. Pre mna osobne velmi prekvapivy, ale aj smutny zaver. ()

smith22

Jední slovem: VÝBORNĚ!Hodně dobře promyšlený příběh do posledních detailů.Cassel opět nezklamal, Bellucci taky výborná.Zasloužilo by to lepší hodnocení v porovnání s ostatním BRAJGLEM daného žánru natočeného v současnosti!Vidím to tak na 85% ()

chiara

uz dlho sa mi nestalo, ze po dopozerani, som o tomto filme rozmyslal este dlhu dobu. Uplne super film. Len ten konec mi pripadal trosku nezmyselny, neposchopil som preco Max nesiel za Lisou, ked sa s nou mohol konecne stretnut. ()