karlee

Ve druhé polovině filmu se Cartouche z rozpustilého dareby změní na furiantského pozéra, spolu s tm ztratí film humor i spád. První polovina výborná. ()

LuNaj

Pěkný film s Claudiou, který však trpí velkým neduhem- přes svoji dlouhou stopáž má docela dost hluchých míst. Být to trošku kratší, rázem by se to stalo živější a tím pádem i napínavější. ()

Jehan

Asi bychom měli konečně ocenit skutečnost, že všechny tyhle báječné francouzské bijáky by byly prd nejen bez Belmonda, ale i bez skvělého Jeana Rocheforta. ()

subic

Jeden z filmů ještě s dabingem Jana Třísky. U nás jsme měli taky řadu zbojníků a Frantíci měli Cartouche. Byli mladí a už byli hvězdy, Jean-Paul Belmondo (28) a Claudia Cardinale (23). ()

Pete

Král Kartuš pařížského podsvětí, Muž z lidu, bohatým bral ženy a prachy, chudým dával naději na svobodu. Nad jiné zbojnické pověsti to povyšuje obvyklá spolupráce DeBrocca/Belmondo, k této látce se ten ztřeštěný styl vyloženě hodí. Proud blbinek a eskapád tryská téměř nepřerušovaně od začátku do konce, a řekl bych, že film příliš nezestárl. ()

ostravak30

Ještě ani ne třicetiletý Belmondo a bez mála dvacetiletá Claudia Cardinale ve filmu plném soubojů, krásných žen a skvělých kulis. Trochu komedie, trochu dobrodružství a trochu historický film. To vše se krásně snoubí s životem Cratouche, jehož jedinou motivací bylo krást těm, kteří si to zaslouží a žít. Hlavně naplno, ať to stojí co to stojí, ať si zítra klidně umřeme. Historický předobraz Zorra nebo naopak francouzský pokračovatel R. Hooda? Možná. Vždyť jeho zásady bylo nezabíjet děti, ženy a hlavně nebýt věrný. A když se takový dobrodruh zamiluje, tak nezná bratra. Je schopen pro lásku milovat a jít až na kraj světa. Cartouche není jen film o slavném lupiči, ale též o životě na hranici. O světě, ve kterém musíte převzít otěže svého osudu a pro zisk i občas riskovat. Belmondo, C. Cardinale, to spojení ohromně ladilo a nakonec i Odile Versois, který se mi moc líbila, nejspíš ve své nejslavnější roli. A k tomu poctivá, řemeslná práce. ()

natalanka

Přidávám se ke klukům a černému dešti Blackreince, kteří dali 5 hvězdiček. Pro nostalgii, klasiku, dobrodružství, fantasii a slzy na konci, kdy jsem Cartouchovi spílala, že se zakoukal do takové fifleny a Venuše to odskákala. Pro opravdové chlapské souboje a pro opravdovou ženskou romantiku. Proto, že u tohohle filmu si udělám pohodlí a dám si dobré kafe a vychutnávám. Film i kafe. :-)) ()

elanista1

Komedia, ktoru ked budete brat s velkym nadhladom tak sa zabavite.Typicke foriky zo sestdesiatych rokov, cista romanca a smutny koniec. Belmondo dava, a Cardinale...tiez dava, svoj povab a krasu. Pohodovka. ()

zigy

Kostýmy a výprava jako by z oka vypadly Angelice, podobný je i Černý tulipán, jenže....Cartouche je kvalitativně o mnoho níže, spíše taková báchorka pro malé děti...a bojové scény odfláknuté a nereálné až hrůza. Pokusy o vtip více či častěji méně úspěšné. Nad vodou to drží jen Tříska a spol. v dabingu. ()

PTuranyi

Ľahký dobrodružný film inšpirovaný skutočnou osobou. Väčšinu času zábavný s nádychom romantiky. Žiaľ vzťahy hlavného hrdinu k ženám nevyznievajú príliš vierohodne. Na jednej strane vášeň k Izabele, ktorá nakoniec končí platonicky na druhej strane opätovaná láska k Venuši. Popri tom machovské reči a scény. ()

xander

Dobrodružná komédia v hlavnej úlohe so skvélým Jeanom-Paulom Belmondom a Claudiou Cardinale, trochu pripomína staršieho Fanfána Tulipána. Aj Cartouche je svižným snímkom ktorý nikdy nenudí a je v nom dosť humoru, ktorý je niekedy vynikajúco skombinovaný s dramatickým herectvom. I po vyše štyridsiatich rokoch zostáva nestarnúcou klasikou. ()

gizi

Není to ještě úplně ono. Belmondo ještě není ten pravý bláznivý Belmondo, takže té opravdu srandy tam moc není, navíc je to dost rozvláčné a dlouhé, takže jen 70%. ()

Zemřel Jean-Paul Belmondo

Zemřel Jean-Paul Belmondo