Reklama

Reklama

Peter Devereaux (P. Brosnan) je bývalý tajný agent CIA, co si užívá poklidného života ve švýcarském Lausanne do chvíle, než jej vyhledá jeho někdejší šéf. Ten jej přesvědčí, aby se vydal na další misi a z Moskvy eskortoval Nataliu Ulanovovou (M. Musliovic) – asistentku bývalého generála Arkadyje Federova (L. Ristovski) a horkého kandidáta na ruského prezidenta. Natalia je totiž ve skutečnosti agentkou pracující pro CIA. Té se podaří získat tajné informace z Federovova trezoru, které jej usvědčují z válečných zločinů v Čečensku. Netrvá to dlouho a Federov si této zrady všimne a chce ji dopadnout. Peter se k ní však dostává dřív než ostatní, ale během útěku je dle rozkazu zastřelena dalším agentem CIA a Peterovým bývalým žákem Davidem Masonem (L. Bracey). Těsně před svou smrtí stačí dát Peterovi usvědčující fotky a říct mu jedno jméno – Mira Filipova. O ní však nejsou žádné informace a jediný, kdo s ní byl v kontaktu, byla Alice Fournierová (O. Kurylenková). Peter se tak rozhodne Alice vypátrat, aby zjistil, proč musela Natalia – ve skutečnosti jeho utajená láska, zemřít. A aby toho dosáhl, je odhodlán se vypořádat se všemi, kteří mu budou stát v cestě. (Česká televize)

(více)

Diskuze

Diego

Diego (hodnocení, recenze)

S ničím se tam nesere, ani že kvůli osobní mstě a pravdě o starém zločinu, musí hlavní hrdinové postřílet asi deset "nevinných" agentů CIA, kteří jen dělají svou práci a taky mají možná... někde rodiny a to sralo mě. 

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

to je ináč film typických rolí, Brosnan je v svojej typickej roli, Kurylenko detto :))

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Tak já už můžu čekat v klidu. Dokud nebudou titulky, tak nemá cenu to dávat podruhý. I když jsem natěšenej i tak i když jsem napoprvé úplně nerozuměl, tak to byla pecka. nechávám si prostor na zvednutí hodnocení zatím je to u mě mezi 4 a 5* jsem zvědavej jak se to bude líbit ostatním lidem na Imdb např to má 6,7 což je víc než Sabotage nebo Exp 3

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

jj aj ja sa tesim... len zas to kurvi ten Araziel s korekturami... tomu to vzdy trva jak lacnemu sranie... Uz je to prelozene aj nacasovane 3 den a ten chuj nic a nic...

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

príklad: "iam here to see Lebedenko" ,preložené: "I here want to see live disco" ,  XDD 

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

anglické titulky zatiaľ stoja za multideravú bačkoru, ja neviem jak to prekladajú, nejakou beta verziou google prekladača spred 100 rokov? šit

Uživatel Mukade smazal svůj příspěvek.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

ale co se mi tam hrozně líbilo , byla ta akce v Somálsku , cool hlášky , hledání nového týmu , Mel Gibson jako největší badass (Slyova postava z něho měla strach) závěrečná bitevní vřava , Banderasova postava  a způsob jakým baly natočena akce , dvojka měla taky něco , ale tam to zabíjela taková pohodička od začátku až do konce filmu , navíc když měl Van Damme možnost pozabíjet tým Ex tak toho nevyužil 

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

To rozhodně. Taky mě to napadlo a spousta záběrů je tak divně ustřižených zřejmě právě kvůli ratingu. No uvidíme jak dopadne rková verze na dvd.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

trojce bych i odpustil tu omladinu , kdyby to mělo umělou krev a masky , pač ze začátku jak tam hrdinové natáhnou ocelový drát a ty vojáky to jen srazí , to byl oprostě až moc okaté :))) 

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Reklama

Reklama