Maléry pana účetního 2

Maléry pána účtovníka 2

Komedie

Itálie, 1983, 85 min

• PogoJoe

První díl patří k mým oblíbeným filmům, ale tohle... Tohle je nesourodý trapas, který nemá obdoby...(11.1.2009)

Je asi jedno ktorý diel (starších, pôvodných) fantozzioviek pozerám, ale tento dementný magor ma vie vždy pomerne dostatočne rozveseliť. So svojou rozkošnou dcérkou sa postarali aj tentokrát o len málokedy trápnu komédiu, ktorej zmysel sa dnes často dostáva do popredia, len škoda, že už nie s Villagiom. 60%.(3.4.2008)

Jo tak tohle bohuzel nedosahuje kvalit prvniho dilu ani omylem. Zatimco u jednicky jsem se smal prakticky porad, tady to bylo jen misty lehke pousmani a skutecne poradne sem se zasmal jen parkrat. Ono taky uz je to takovy vareni z vody, dost forku uz bylo mozno videt v jednicce a navic uz se to snazi o kompletni film a nejsou to jen scenky spojene do filmu jako v jednicce. Ale zase na druhou stranu jsem se nenudil a Paolo Villaggio byl opet bezchybnej, takze to nakonec ty 3* budou.(10.7.2005)

Nemám co dodat.....prostě fámosní komická genialita v jednom člověku.!!!(24.7.2008)

• Superpero

Něco tak trapnýho se jen tak nevidí všechny aspoň trochu normální vtipy navíc byly už v jedničce. Děs běs.(6.7.2005)