poster

Maléry pana účetního 2

 • Itálie

  Fantozzi subisce ancora

 • Slovensko

  Maléry pána účtovníka 2

Komedie

Itálie, 1983, 85 min

 • Jimmi
  ***

  No slabe tri hviezdy.Po skvelej jednotke dost sklamanie....Zasmiat sa dalo iba v druhej casti filmu,scenar ziadny ale Paolo Villagio je stale super...(27.11.2005)

 • kingik
  ***

  Paolo Villaggio a jeho nesmrtelý účetní Fantozzi. Natočil se svojí proslulou postavou ještě mnoho bláznivých komedií sice rozdílných kvalit, ale kdo z evropských herců se může pochlubit s takovým diváckým zájmem o crazy osudy jednoho účetního. Přišlo mně, že ve svém dalším pokračování, které rozhodně není druhým dílem, jak se nás snaží chytře zvoleným názvem zmást český distributor, dost přestřeluje a jde do extrému. Jisté náznaky jsou patrné už v jeho přechozích filmech s účetním, ale tady to je nejmarkantnější. Není to až tak vtipné jako spíše trapné,ale poměrně originální gagy nejsou nikde jinde k vidění a Villagio předvádějící je ve svém neodolatelně bezelstném projevu nemá v tomhle ohledu hereckou konkurenci. Extrém já rád, ale ubrat na té zbytečné trapnosti by neškodilo. První Maléry pana účetního jsou asi nejvtipněji propracované (možná ze všech komedií s Fantozzim) narozdíl od "dvojky", která chrlí gagy poněkud překotně a neujasněně. 60%(11.6.2012)

 • 5150
  *

  Zpočátku se na to dá celkem fajn koukat, má to několik dobrých momentů a něco, co můžeme považovat za dějovou linii. Bohužel poslední třetina filmu je neskutečná výplň..))(31.1.2006)

 • Driss
  *

  Jde o takové slaboduché škemrání o popularitu jakou měla jednička, že to ani není možný. Jeden trapný gag střídá druhý, účetní je pořád v nějakým maléru a jeho rodina je pořád stejně děsná. Vaření z vody a modlení se za stejný pokrm jako byla jednička přichází v niveč. Bída a děs....(2.3.2012)

 • corpsy
  ****

  Tradične trafená, ako sa hovorí, ´´ptákovina´´, s primitívnym humorom. Je však stále na čo pozerať, aj keď to patrí k tým slabším fanozziovkám.(15.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace