poster

Maléry pana účetního 2

 • Itálie

  Fantozzi subisce ancora

 • Slovensko

  Maléry pána účtovníka 2

Komedie

Itálie, 1983, 85 min

 • Driss
  *

  Jde o takové slaboduché škemrání o popularitu jakou měla jednička, že to ani není možný. Jeden trapný gag střídá druhý, účetní je pořád v nějakým maléru a jeho rodina je pořád stejně děsná. Vaření z vody a modlení se za stejný pokrm jako byla jednička přichází v niveč. Bída a děs....(2.3.2012)

 • Superpero
  *

  Něco tak trapnýho se jen tak nevidí všechny aspoň trochu normální vtipy navíc byly už v jedničce. Děs běs.(6.7.2005)

 • Falko
  ***

  Opät prilis prehnany humor, ktory nemusi dopadnut zrovna najlepsie, ale ked som na to pripraveny dopredu, na Fantozzim som v detstve vyrastal a chcem sa bavit, tak sa pri niektorich scenach, ktore nemaju ziadny dej, da celkom slusne pobavit. Scena, kde sli na dovolenku pri smetisko dokonca aj na tanku ma skor nudila, ale Fantozziho tehotna dcera Mariangela ma celkom pobavila alebo aj popletenie si dceru s opicou, ktorej podobnost je vraj dost velka :-) Scena zaskakovania kolegov v praci, ktori sa sli opalovat na strechu a sef sa iba pozeral spoza okna, ako vsetci tvrdo pracuju (mi pripomenula SAM DOMA (1990). Takze je to jedna z tych slabsich casti, ale uz teraz sa tesim na tu najlepsiu MALERY PANA UCETNIHO (1980)... 28.12.2010 _______ Paolo Villaggio - (Ugo Fantozzi) +++ Milena Vukotic - (Pina Fantozzi) +++ Plinio Fernando - (Mariangela Fantozzi - dcéra) +++ Anna Mazzamauro - (Slečna Silvaniová) +++ Gigi Reder - (Filini) +++ Riccardo Garrone - (Calboni) +++ Hudba: Bruno Zambrini +++(28.12.2010)

 • Jimmi
  ***

  No slabe tri hviezdy.Po skvelej jednotke dost sklamanie....Zasmiat sa dalo iba v druhej casti filmu,scenar ziadny ale Paolo Villagio je stale super...(27.11.2005)

 • Tosim
  *

  Všichni asi po Malérech 1 prodělali lobotomii. Jednička byla sice blbina, ale dalo se na ni koukat. Dvojka už je jen sled primitivních skečů, které nedrží pohromadě a s každou další scénou si nepamatujete, co se událo tu předchozí. Rádobysatrirické věty typu "zasraný maloměšťák" vyšly naprázdno a tu jednu hvězdičku dávám za gagy, které byly tak slaboduché, až byly zábavné.(23.3.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace