Sexy bestie

Život gangstera je značně vyčerpávající. To pocítil i londýnský lapka Gary Dove a uchýlil se raději do slunného Španělska, kde tráví volný čas s manželkou DeeDee a s přáteli Aitchem a Jackie. Jeho odpočinek však nemá dlouhého trvání, brzy je přerušen vpádem psychopatického zabijáka Dona Logana, jenž Dovea donutí, aby se k opuštěnému řemeslu rychle vrátil. Je ho potřeba u velké bankovní loupeže. Gary dlouho odolává, nakonec se ale do Londýna přece jen vydá. Avšak nikoli v přítomnosti Dona Logana. Tomu se totiž stala malá nehoda. (oficiální text distributora)

BuryGol

Gangsterky obvykle žeru, ale z týhle mam žaludeční potíže. Geniální chvíle se střídaj s nudnejma až trapnejma. Kingsley si snad musel uhnat infarkt a ten druhej mafián ve Španělsku byl tak o ničem že bych ho radši vyškrt. Tudy cesta k dobrý britský gangsterce nevede, bohužel. Ušmudlaný tři hvězdy a to mam dobrou náladu. ()

P1tr

Zvláštní snímek, který obsahově příliš nezaujme a nabízí celkem tuctovou podívanou, jenomže díky zajímavému režijnímu stylu disponuje Sexy bestie jistým charizmatem, které vás dokáže při sledování udržet i přes slabší příběh. Vítězí zde jasně forma nad obsahem, což nemusí být nutně špatně, ale ona forma není zas tak silná, aby sama o sobě vydala za kvalitní zážitek vybočující z průměru. ()

sedm.1

Jestli režisér před Sexy bestií točil pouze reklamy a videoklipy sice nevím,ale naprosto tomu věřím,neboť Sexy bestie mi celá přišla jako celovečerní film,složený z několika klipů a reklam.Sled epizodek,které jakštakš dávají dohromady nějaký příběh,ale příběh totálně nezajímavý,a snad až úplně zbytečný.Nesouvislá,mdlá gangsterka,kterou zachraňuje od totálního zapomenutí pouze záporák Ben Kingsley se svými supervulgárními hláškami. ()

Arkanoid

Gandhí, ktorý nepozná zľutovanie. Donovi sa nehovorí nie. Galovi, ktorý už zavesil remeslo na klinec a užíva si ovocie svojej práce, dal ponuku, ktorá sa neodmieta a on ju predsa nechce. Tak sa rozohráva ich psychologický súboj a zábava môže začať. Nemilosrdné prostredie, najdrsnejší a najimpulzívnejší gangster pod slnkom, atmosféra, ktorá sa dá krájať, hudba, ktorá ju znamenite podfarbuje, dialógy, ktorým sa iste teší aj sám Tarantino, to všetko robí tento film nezabudnuteľným pre milovníkov žánru a vytvára neopakovateľný zážitok, ktorý narúša len surrealistická sekvencia. ()

Hopper

Tak trochu iná gangsterka s dominujúcím Gándhím Kingsleyom, ktorý je psychopatický neskutočným spôsobom. Akcia sa tu takmer žiadna nekoná a keď si človek myslí, že sa to len rozbehne, film v podstate končí. Jo a tá angličtina - je na pokraji zrozumiteľnosti, tak len na porovnanie odp. originál zvuk a nie dabing. ()

Revolver

Nebýt Kingsleyho, byla by to jen průměrná gangsterka, ovšem to co předvedl nemá obdoby. Jeden z nejlépe zahraných magorů všech dob. ()

cab

Gangstera (Ray Winstone), ktery se rozhodl odejit do slunneho Spanelska od sve denodenni fusky, navstevuje psychicky nevyrovnany a nevyzpytatelny, ale za to dosti presvedcivy Don Logan (Ben Kingsley). Dana situace prevraci jeho zivot zase jednou naruby. Nad pribehem prevlada vizualni stranka a neustale prupovidky hlavnich akteru v cele s Donem. 60% ()

aquiver

Krátké, svižné, herecky výborné, nápaditá režie, dobrá hudba, prolínání snů a reality - stylovka! 75 % ()

Milodar

Ty správné mafiánské ksichty, z nicotných situací vyždímané psychologické pižmo, nesamoúčelné využití efektů, suchý humor, bezva příběh. ()

Santino7

Veľmi, ale skutočne veľmi pekne vyzerajúca gangsterka. Bodaj by nie, slnečné prostredie Španielska v kombinácii s typickým britským absurdným humorom, to skrátka nemôže dopadnúť zle (viď napríklad aj Business, ktorý som si taktiež obľúbil). A prirátajme k tomu ešte úžasný herecký koncert Bena Kingsleyho, ktorý tu do slova a do písmena svoju postavu doviedol k dokonalosti (verím tomu, že svoju rolu si pri natáčaní musel vyslovene užívať a okolie taktiež). Tú nomináciu na Oscara (herec vo vedľajšej roli) plne chápem, vskutku fantastický výkon! Som si síce vedomý, že sa výkonu jednotlivca v tomto prípade asi venujem až moc, lenže bez neho by ten film ani zďaleka nebol taký ako je, a bodka. Ostatne zahanbiť sa nedali ani ostatní zúčastnení, najmä Ray Winstone, ktorému takéto typy postáv sedia úplne skvele. Aby som ale napísal aj čo-to k filmu, musím povedať, že v jeho priebehu nastal jeden výrazný kvalitatívny zlom. Čo je však fajn (a vďaka čomu ponechávam tak vysoké hodnotenie), ten horší úsek bol pomerne krátky. Považujem zaň jednoznačne tú časť, v ktorej sa dej presunul zo Španielska do Anglicka a chvíľkovo presedlal na trochu vážnejšiu nôtu, vtedy tomu akoby dochádzal dych - a mimo iného aj Kingsley! :-) Avšak moje konečné hodnotenie to zas nejak extra neovplyvnilo, záver bol totižto opäť fajn a mal som z toho dobrý pocit. Či už z komediálnej roviny filmu plnej štýlových hlášok (ktorá prevažovala po väčšinu času) alebo aj z jemného zabŕdania do roviny psychologickej. Škoda len, že to bolo pomerne dosť krátke, taká dvadsať až tridsať minútovka navyše by tomu podľa mňa neuškodila - samozrejme, ak by bola kvalitne využitá, čo už pochopiteľne tak jednoduché nie je. 4/5 ()

Oralfabet

Napodruhé o něco slabší, ale Kingsley je stále fascinující a moc se mi líbí jak si Glazer pohrál s diváckými očekáváními a klasickou strukturou podobných příběhů. Plus ten balvan v bazénu. Cameo králíka z Donnie Darka trochu matoucí, ale asi docela vítané. Slušných 8/10 ()

alenka

uvodni scena s valicicm se sutrem, ktery skonci v bazenu me skoro rozsrotovala, ale ocekavala jsem zapletku v tomhle smeru, a ona neprisla. n eze by sexy bestie byla spatna, to urcite ne, dobre se na nid ivalo, a hlavne poslouchalo. ben valel kazdym slovem, a i jeho ciny stalo zato, ale celkove pro me film nejak nevyznel. ()

pend

Název je dokonale zavádějící, děj je dosti prostinký, co dělá film zajímavým, je klipovitý střih, ale šel mimo mě. ()

RickyFitts

zvláštní a úplně zapomenutelný film... čekal jsem, že se celý děj odehraje na jednom místě, ale ke konci přijde podivná změť událostí, vy si uvědomíte, že se v těch devadesáti minutách vlastně skoro nic nestalo a dost to celou atmosféru shodí... 2+ ()

Vlče

Příjemná britská gangsterka s vtipným scénářem a skvělým magorem v podání Bena Kingsleyho. Film si udržuje napětí i černý britský humor a do konce diváka nezačne nudit (už od toho šutru na začátku). ()

zahadum

Ben Kingsley nepozná slovo NIE....skúste mu povedať,že neberiete lukratívnu ponuku na jednu " prácičku " uvidíte ako "šarmantne " vám to vysvetlí......v slovníku tie slová ale nenájdete :) ()

ink flo

Jonathan Glazer natočil hodně subverzivní nenápadnou pomatenost - Guy Ritchieho geezer gangsterka, ve které jsou ale všichni staří, tlustí a prohnaní pár plastickýma operacema (googlujte vtip "remember who owns the boat" a máte představu), děj přesunutej z Londýna do Španělska se samonasíracím Ben Kingsleym a neustálou nejistotu, jestli se díváte na divnou pomalou komedii, nebo ještě divnější předehru k heist movie, to celý v absurdním surreálným oparu. ()

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel