Uvnitř mé hlavy

• Česko Kouzla a čáry (více)

Alicia (Juno Temple) se společně se svou sestřenicí Sarah (Emily Browning) a jejími kamarády vydává na prázdniny daleko od domova do Jižní Ameriky. Když musí Sarah náhle odjet, Alicia se ocitá na odlehlém ostrově jen ve společnosti Barbary (Catalina Sandino Moreno) a Brinka (Michael Cera), amerického studenta se sadistickými sklony. Zmatená a vystrašená Alicia nedokáže usnout a realita se jí stává noční můrou, ze které není probuzení. Dávné domorodé rituály, znepokojivé chování zvířat a podmanivé hypnotické stavy nechávají Alicii nahlédnout do nejtemnějších koutů její duše. Když ale hra zajde příliš daleko, důsledky mohou být šokující a smrtící. (oficiální text distributora)

Ondr@932

Docela zajímavý vzestupující psycho! Já se bavil ... Ale upřímně takovou dovolenou s nějakou holkou bych opravdu zažít nechtěl :-D 70% ()

Kingjiri

Film s menší výpovědní hodnotou, aby člověk pohledal. Jak už někdo poznamenal, nejlepší jsou momenty, kdy Juno Temple na krátko ukáže prdel a kozy. Zbytek stopáže už jsem jenom čuměl s výrazem "vo co tady de?" a "kdy už to skončí?". Je mi jasný, že výjevy odehrávající se v psychicky vyšinutý mysli nemůžou dávat smysl, ale kdyby tvůrci dali smysl celýmu snímku aspoň zdánlivym vysvětlenim děje, docela bych to uvítal. Každopádně, jestli měli všichni hrát nesympatický idioty, tak se jim to povedlo na jedničku - jen se pořád nemůžu rozhodnout, zda tenhle fakt ocenit nebo ne (nicméně přiteplalej Michael Cera byl na zabití), dvě slabší hvězdy. ()

Nail odpad!

Co toto bylo?Asi "suspenso Español estupido". Film o 5 trotlech. Trotl č 1. Barbara - totálně nepříjemná ženská, která se jen učí a potřebuje mít klid. Trotl č.2. Augustin - už to jméno je bída, jeho hlavní role bylo, že neustále chtěl píchat svou přítelkyni po potratu. Trotl č.3. Brink - totálně pošahané (možná i teplé borec), které už svých zjevem a chováním byl na zabití. Trotl č.4. Sarah - jediná možná měla smysluplnou a divácky přijatelnou roli. Trotl č.5. Alicia - totálně pošahaná, puberťácká kráva, která vám od začátku filmu poleze solidně na mozek. Tak a děj....parta trotlů jede na ostrov na chatu, kde se Alicia zblázní....grandiózní finále....Nějací domorodci (indiáni bez pér) tam společně křepčí s mrtvým beranem u poblbané Alicie, která zkape.....poslední záběr....vrací se na ostrov na loďce, kde Sarah bulí nad tělem Alicie.....konec téhle sračky, která mi doopravdy ubrala kus života. ()

Pavel82 odpad!

Totálně nesmyslná a maximálně iritující hovadina. Obdivuji sebe i každého dalšího ubohého člověka, který to dotáhne až k závěrečným titulkům. ()

vozralec

Mišuge Alicia zahrána na úrovni. Podobně i role Brinka, který vypadal na solidního magora. Nebýt nudného začátku, dalo by se možná uvažovat o čtyřech hvězdách. ()

BrianStorker odpad!

Patrně se tu všichni zbláznili, nebo je už kulturní nárok na film někde hluboko v bahně, pokud se rozplívají nad hodnotným přínosem a nešetří kladnými výrazy k tomuto filmu. Já po dvaceti minutách viděl, jak puberťák masturbuje pod peřinou, po dalších dvaceti minutách, jak se pes snaží *ojet puberťačku a po dalších několika minutách, jak se tři puboši snaží jednu pubošku přesvědčit, aby bez obav skočila do moře z nevysoké skály. Vrcholem scénáře pak byla věta, kterou jeden puboš pronesl ke své dívce "málem jsem @šukal támhle toho čůr@ka". Opravdu skvost. Stále jsem čekal, kdy už se začne něco dít, kdy začne ten avizovaný thriller, ten psychologický horror a ono stále nic. Obdivuji ty, kdo vydrželi koukat až do konce. Po 58 minutách vypnuto, jako nejvěší p*čovina co jsem kdy viděl. ()

Oudee33

Totální znechucení nad podivnou režií jednoho smutného, vyšinutého osudu, scénáři takřka o ničem a jediné co bych vyzdvihl byl výkon samotné hlavní hrdinky. Nůdá za 20%! ()

Zombiepod

Naozaj? Takíto herci, a v takomto filme? Ohromne tupá a plytká kravina bez pútavého príbehu o jednej paranoidnej a vyšinutej uziapanej tínedžerke. Čo viac dodať? Takmer nekonečná pseudo-psychologická dráma (v žiadnom prípade horor), ktorej koniec to celé skutočne zaklincuje. Bravó, ďalší skoro-odpadový príspevok to kinematografie, hviezda len za úctyhodnú réžiu. ()

TommyDiamond

Tomuto filmu nelze upřít, že mě celou dobu udržoval v napětí a očekávání. Dalo by se říct, že jsem celý film čekal, až se něco zajímavého stane. A ono se vlastně nic zajímavého nestalo, pokud nepočítám smrt jedné pomatené mysli. I když mě celkově film a potažmo celý příběh zklamal, musím alespoň pochválit hlavní aktérku za její herecký výkon... ()

DavidWebb

Kde vlastne začať... Tento film je tak zbytočný, že sa len ťažko k tomu hľadajú prirovnania. Bez urážky, ale baba na pokraji nervového zrútenia sa vyberie na výlet v podstate s cudzími ľuďmi, na iný kontinent a ani jej "kamarátka" nevidí, že jej hrabe? Nakoniec sa úplne psychicky zrúti a zomrie. Sorry, možno spoiler, ale tam fakticky nič iné nie je. Bože, to si už ktokoľvek na úrade práce môže spraviť rekvalifikáciu a točiť filmy. A pre námety môžu producenti chodiť do psychiatrických liečební. Chcel by som mať v rodine niekoho tak bohatého, že vyhadzuje peniaze na podobné zbytočnosti, na druhej strane iste nie tak debilného. Kŕčovitý, trápny dej, žiadne napätie, nesympatické postavy a priemerné herecké výkony. Oh, a ešte otrasná hudba. Magic Magic je ako nechcené dieťa 50-ročných exmanželov. 1 hviezda za scénu s hypnózou. ()

Rastabilly

39% A to mám psychodramata rád. Už od druhé třetiny filmu jsem se nemohl zbavit pocitu "CHAOS V CHAOSU". Je to psycho, OK, spoustu věcí nebude dávat smysl a vysvětlení nebude. Ok, to se očekává. Příběh by ale aspoň na "scénáristické" úrovni měl obsahovat nějakou smysluplnou strukturu, co dává filmu nějaký náboj. Pokud mi ale nic neuniklo a hlavní pointa byla opravdu, jak už padlo níže, přecitlivělá nána mezi pohodářema, tak je to vážně dost o ničem. ()

Amynka

Celou dobu jsem si říkala wow, to jsem zas narazila na super filmek...ale ten konec mě naštval!!SPOILER:Hned mi bylo jasný,že to není tak,že chudák holka je terorizovaná sadistickejma lidma(i když já bych mu za toho papouška rozbila hubu!!)Ale jinak to byla relativně normální skupina lídí a ona byla totálně mimo...ale ten konec byl podle mě taky dost mimo a ňák jsem ho nepobrala...buď jsem po celým dni v práci a následně pár drincích totálně nechápavá a je moje vina, že jsem ho nepobrala a nebo je fakt nedomyšlenej a divnej.. nevim no ,jsem zklamaná...ale jinak to rozhodně není špatnej filmek... ()

viky13

A já celý fim čekala že z Michaela Cery se vyklube sadistický masový vrah...a ono nic. Ona jenom psychická choroba co se uhnízdila v mozečku Jono Temple. Která mi od začátku lezla na nervy, ale s přihlédnutém k tomu, že blázen je tu ona, to lze překousnout. Film mě celou dobu bavil, jen mi vadilo, že mluvili španělsky a já bez titulků. Jindy sympatického Michaela Ceru tentokrát v roli toho co mi připadal nejnormálnější vystřídal Augustín Silva. ()

darthhokro

Otřesná psychytárie, která se neskutečně vleče. Celkově film ještě kazí ten otravnej ultra rypák Cera. Juno byla opravdu perfektní o tom žádná, Babydoll tady měla málo prostoru a vůbec se nevyslíkla. Tož slabé dvě za Juno. ()

Homerking

Emociálně nestabilní dívka Alicia (perfektně zahrála Juno Temple) vyraží poprvé ve svém životě mimo USA, se svou sestřenicí Sárou se vydávají na prázdniny do Chile kde se ubytují ve srubu na odlehlém ostrově, připojí se k nim Sáry přítel Augustin se sestrou Barbarou a jejich trhlý přítel Brink, všichni působí jako velice milí lidé, Alicia je však se svých nových přátel dost nervózní, situace se zhorší když její jediná opora Sára musí na rychlo odjet z Chile, Alicia tak zůstává na ostrově sama s lidmi které sotva zná a postupně začne propadat strachu, paranoidním myšlenkám a bludům. Velmi zvlaštní film o paranoie, dodnes pořádně nevím co se Magic Magic snažil sdělit ale film se každopádně líbil. ()

petrik11 odpad!

Sakra toto bolo zase čo? Dej žiadny, totálna chaotická nuda. Postupne som musel film posúvať lebo pozerať sa to nedalo, stále som však dúfal v nejakú iskru. A na záver iniánski šamani. To už bol posledný klinec do rakvy. ()