Syn zmaru

Když devatenáctiletý JR skončí na čas za mřížemi, stane se chráněncem Brendana Lynche - australského veřejného nepřítele číslo jedna. Po odvážném útěku z vězení a výnosné loupeži zlata se ale hranice mezi přítelem a nepřítelem pomalu stírá. Devatenáctiletý JR, který byl za menší zločin odsouzen na šest měsíců do vězení, se rychle seznamuje s drsnou realitou života za mřížemi. V zájmu vlastního přežití si tu neprodleně musí najít spojence. Záhy se ocitá pod dohledem nejznámějšího australského zločince Brendana Lynche. Tohle spojenectví však není zadarmo. Lynch a jeho banda mají se svým mladým chráněncem velké plány. Po propuštění musí JR ostatním pomoci s útěkem z vězení a zajistit, že bude Lynch na svobodě v bezpečí. Za odměnu se pak může připojit k jejich skupině, která se připravuje na velkou loupež zlata, jež jim má vynést miliony. Nic však nevyjde podle plánu a začíná smrtící hra na kočku a myš. JR je svému bývalému učiteli najednou na překážku a neví, komu může věřit. (HBO Europe)

fabregas1

Zde jsem čekal velé B ne li C, ale na konec jsem dostal koukatelný krimi film, který od začátku do konce příjemně šlape.Snad jen hlavní hrdina vypadal, že neumí do pěti počítat a love story mezi ním a Vikanderovou moc nefungoval. Ale jinak dobrý. ()

Xmarc

Zajímavá akčňárna, která možná mohla být v lecčems ještě lepší, nicméně snad ani na chvíli nenudí, má to spád i atmošku a Ewan McGregor ji za mě překlápí na hezké 4*. ()

hujerita

Celkom sa to dalo. Nebolo to nič extra ale ani prepadák. McGregor je tu celkom fajn a mne akurát nesadla, najskôr to pomalé tempo a koniec len huráááá bo sa musíme zmestiť do 110 minút. ()

maxi_tom

Jop, je to priemerná žánrovka s dobrým soundtrackom, ktorá nič nové neprináša. Ewana mám rád a pravdu povediac v tejto "netradičnej" role ma vcelku bavil. Horšie to už bolo s ďalšími postavami. Okrem Ewana ma potešil zaujímavý záver. Avary ma slušný potenciál a ako režisérsky debut to vôbec nebolo zlé. Celkovo dávam 3* (6/10). ()

danny79

Ewan McGregor pro me prestal byt zarukou dobre podivane jiz nekdy kolem roku 2010 a svym vyberem filmu me v mem nazoru dale utvrzuje. Scenar je hrozne hrozne deravy, spousta veci nedomyslenych, nelogickych. Rezie slaba, rada scen je hloupa, nepresvedciva a Ewan pusobi bez charismatu. Slabe, ale kdyz zvazim puvod Australii, tak to je vlastne docela povedene. ()

Haluzacek

Dobry prumer. McGregor je fakt dobrej, ale ten mladej je naprostej traged. A s nim a tou jeho vyvolenou se to veze smerem dolu. ()

JDB

Nič som od toho neočakával a veľmi sa mi to páčilo. Príjemná atmosféra konečných scén, vynikajúce herecké výkony - hlavne Ewan McGregor. ()

pietri

Mě se to moc líbilo,mám rád filmy s Ewanem!Sice otřepaný příběh,ale i tak jsem se skvěle bavil..konec byl super,už jsem ani nedoufal,že by to mohlo dopadnout tak,jak to dopadlo..neprozradim,jukni na to!!! ()

JerryPilsen

Žánrovka jak má být,nic víc.Ewan mě zase překvapil novou polohou.Děj celkem nepředvídatelný,až na konec,kde byly ve hře dvě varianty. ()

PORTER44

E.McGregor jako zločinecký drsňák,který po zdařilém útěku z vězení k sobě do gangu přibere mladíka kterému už ve vězení pomohl,a jak už to většinou bývá dostanou kšeft boss je pak podrazí následuje pomsta, až na to že v tomhle příběhu těch podrazů bylo nakonec o něco víc.Herecké výkony ujdou,akční scény průměr. ()