Nordvest (festivalový název)

Severozápad

(festivalový název)

Drama / Thriller / Krimi / Akční

Dánsko, 2013, 87 min

V podstatě viz JFL. Pěkně zahraný komorní příběh o tom, že nelze brát práci pro gang na lehkou váhu a po rychlém vzestupu také může přijít rychlý pád. Jen závěrečná scéna mi přišla až přehnaně "festivalová". // KVIFF 48(4.7.2013)

Jen ten, kdo žije takhle může říct, že ho vychovala ulice. Real thug life.(14.8.2015)

Dánská koruna a klid, aneb když vzestup a pád malého zlodějíčka na pozadí sociálních témat nepřináší Relax, Noer goes to Hollywood.. Poučení pro začínající vrahy: při první akci je vhodné být vybaven nejen produkty firmy Glock, ale i Pampers..(27.2.2014)

Veľmi znepokojujúca snímka! Nerád pozerám takéto filmy, pretože som v neustálom napätí, ktoré musím uvoľniť chlastom a spravidla pri záverečných titulkoch som už na šrot.(16.8.2013)

• Chrustyn

Autenticky působící pokus o reálně vypadají gangsterku v kulisách potemnělého Dánska. Pro mě bohužel značně nevýrazné a nudné.(10.10.2013)