Reklama

Reklama

Armády lovců čarodějnic, bojovníci „Sekery a kříže", vedou svou válku proti hrozivému nepříteli po celá staletí a bojují s čarodějnicemi na všech místech Země. Jeden z nich, Kaulder, zničí samotnou čarodějnickou Královnu a ta ho s posledním dechem prokleje k věčnému životu. Navždy odtržen od své rodiny pak Kaulder tráví stovky let tím, co umí nejlépe – loví a zabíjí čarodějnice. Dnes je posledním svého druhu a prořídly i řady nadpřirozených nepřátel. Jeho příběh ani boj ale nemají konec, zlé čarodějnické síly tu stále jsou, ukryty našim zrakům. Navíc se jim konečně povedlo přivést zpět k životu svou Královnu a ta žije jedinou myšlenkou. Rozpoutat na Zemi peklo, ukončit Kaulderovu nesmrtelnost a postavit lidstvo tváří tvář zkáze. Posledního lovce čarodějnic čeká v knize jeho života epická a bojem naplněná kapitola. Bude poslední? (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

ywo666

Tohle si lepší kvalitu hádám nezaslouží. Jak bude nějakej (v mým měřítku) snesitelnej rip a titulky jdu do toho :-)

na příspěvěk reagoval ywo666

Magika82

Magika82 (hodnocení, recenze)

ywo666

Nu, ony jsou právě i ty "tajupné odkazy" ywo666 :o) Proto se ptám. Paradoxně jsem na snímek, leč bez titulků, takže budu muset špicovat uši, abych pobrala co nejvíce, našla tam, kde bych to nečekala...všem na očích :o)

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Magika82

Magika82 (hodnocení, recenze)

A "tajuplný odkaz" na stažení a podívání se v laptopu, by náhodou někdo neměl, kolegové :o) ?

na příspěvěk reagoval ywo666

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Já teda dávám přednost spíše kozám ve šlehačce.. ale, jestli tobě chybí vitamín G" ;)

 

Myslím že né, ty příbory by vyvolali akorát jiskry, které by časem asi zapálili ten plyn... Ale samo o sobě by to nevybouchlo. 

Ale, je to MC, ten dokáže odbouchnout i vrtulník autem když mu dojdou náboje... :D

Mimo to, že je absolutně imunní vůči radioaktivitě negativitě... XD

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

to já vim, to já znám už stokrát sem přesvědčil o tom že film který měl pg 13 byl lepší než nějaký R film, jen sem chtěl říct že kdyby Wiseman měl volné polo působnosti, tak by film měl jednak vyšší hodnocení a za druhé byl by nabušenější 

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

však když tam ´Bruce hodil ten hasičák střelil do něho, to mělo být úplně jinak mikrovlnku měl narvat noži a vidličkami a pustit plyn, pak tam měl vejít chlap a ten zbytek si domyslete sami :))) 

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Prometheus69

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

ywo666

Hele jak který rozprávky. Je to individuální. Na maze Runner už po dvojce seru, ale na Alegiant asi vyrazím. Divergence má celkem fajn příběh podle mě, ale to je pouze můj soukromej názor.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Wiseman je právě docela řezník, proto ho studio muselo krotit když natáčel tu smrtonosnou past 4, kdyby měl volnou ruku tak past je R a Total Recall taky, ale takhle jen pg 13 

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

to rozhodně, já na ty filmy nahlížím jako na novější a značně krvavější verzi Rome a Julie, ale je to rozhodně pro mládež , ale u každého filmu sem se bavil 

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Tak celkovo jej postava ma bavila aj vizuálne aj charakterovo. Plus Wiseman je dobrý režisér a Nighy tomu tiež pridal na kvalite. Samozrejme, CGI je už 12 rokov staré. Ale vtedy to malo dosť dobrý moderný vizuál a aj obstojnú akciu.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

ywo666

Tak koukáš na film, nebo na ženskou a její obleček? Jestli si hodnotil to druhý, tak ti potom neberu, že se ti to páčilo :-)

na příspěvěk reagoval ywo666

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Prvý film bol super. Do Kate v tom jej oblečku by sa nezamiloval iba gay. Ale ďalšie diely už boli slabšie. Do deja sa začali vymýšlať chujoviny a stala sa z toho rutina.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

U mě Sedmý syn pecka. Frankenstein snesitelnej průměr. Drákula mi přišel dost jako píčovina. No než Underworld tohle musí bejt lepší, jinak by to teda byla hodně velká bída.

na příspěvěk reagoval TheDon

Související novinky

Kolikrát bude Vin Diesel lovit čarodějnice?

Kolikrát bude Vin Diesel lovit čarodějnice?

19.06.2015

Chystat pokračování nového filmu ještě před jeho premiérou už je dnes běžná věc. Některá studia dokonce plánují své ságy na mnoho let dopředu, většinou se to ale dělá u prověřených značek. Slyšeli… (více)

Underworld míří do Prahy

Underworld míří do Prahy

16.05.2015

S filmovou sérií Underworld to po třetím díle vypadalo bledě, ve čtyřce se ale vrátila Selene s tváří Kate Beckinsale (Letec) a zase bylo dobře. Není tedy divu, že se věčný boj upírů a lycanů chystá… (více)

Vin Diesel: Lovec čarodějnic

Vin Diesel: Lovec čarodějnic

06.08.2014

Nedávno skončilo natáčení Rychle a zběsile 7 a Vin Diesel se tak mohl přesunout ke svému dalšímu projektu. Tím bude nadpřirozený akční thriller The Last Witch Hunter, ve kterém si plešatý bijec… (více)

Dwayne Johnson: Lovec démonů

Dwayne Johnson: Lovec démonů

02.09.2013

Hon na všelijaké ošklivé potvory a ježibaby je pořád v kurzu. Jeníčkovi a Mařence to šlo pěkně od ruky, Vin Diesel se čarodějnicím podívá na zoubek v akčním hororu The Last Witch Hunter a teď touží… (více)

Reklama

Reklama