Armády lovců čarodějnic, bojovníci „Sekery a kříže", vedou svou válku proti hrozivému nepříteli po celá staletí a bojují s čarodějnicemi na všech místech Země. Jeden z nich, Kaulder, zničí samotnou čarodějnickou Královnu a ta ho s posledním dechem prokleje k věčnému životu. Navždy odtržen od své rodiny pak Kaulder tráví stovky let tím, co umí nejlépe – loví a zabíjí čarodějnice. Dnes je posledním svého druhu a prořídly i řady nadpřirozených nepřátel. Jeho příběh ani boj ale nemají konec, zlé čarodějnické síly tu stále jsou, ukryty našim zrakům. Navíc se jim konečně povedlo přivést zpět k životu svou Královnu a ta žije jedinou myšlenkou. Rozpoutat na Zemi peklo, ukončit Kaulderovu nesmrtelnost a postavit lidstvo tváří tvář zkáze. Posledního lovce čarodějnic čeká v knize jeho života epická a bojem naplněná kapitola. Bude poslední? (Bontonfilm)

bourec

Hrůza.Eisnere,co se ti stalo.Nasoukanej Vin v košili,děj slabej a závěr.Tak to by snad nenatočil ani chovanec jedlárny.Takhle děsnou finálku sem snad ještě neviděl.Film měl buď zůstat v historickejch reáliích(Vin vypadal jak Adam Polášek-hokej fans vědí),a drsně popsat lov čarodějnic,a nebo se teda přesunout do současnosti,ale drsně,a hlavně krvavě.Tohle je paskvil,kterej si strč do prdele.Chtěl sem dát dvě,ale finále rozhodlo.20%. ()

Rodriguez

Naposledy jsem zalovil čarodějnice a teď už jdu do hajan. Celkem slušný snímek na kterém budou ujíždět hlavně fanoušci fantasy. 55% ()

Lenka.Vilka

Během sledování upoutávky, že budou dávat v televizi jsem vůbec nevěděla, zda jsem film viděla. A do konce sledování jsem na to nepřišla  :D  ale jako blbůstka na vypnutí docela fajn, protože se to nebere vážně. Což je překvapivé, když ve filmu hraje Vin Diesel, který má jenom jednu tvář, která vypadá jako: beru to strašně vážně. Ale mě to bavilo. Sice tam nastal moment, kdy jsem si řekla, že kdyby spolu lidi mluvili, tak je hned dost věcí jasnější, ale to by potom film měl polovinu stopáže. Takže...jo, bylo to ok :) ()

Morzael

Ani nevím, jestli se mi chce k tomuhle výtoku odkudsi vyjadřovat, protože ani sami tvůrci při točení filmu mozek nepoužívali. Takže zaprvé příběh totálně o hovně (většinou se snažím vyjadřovat na úrovni, ale tohle jinak popsat nejde), postavy s podivnou motivací, ploché a nudné (a ne, nezachrání to ani dvacet flashbacků na sluníčkový život Vina Diesla na farmě s jeho ženou a dcerou), chemie mezi postavami absolutně nulová (ale co byste chtěli, když si za hlavní postavu zvolíte jednoho z nejsterilnějších herců Hollywoodu), svět a příběh tak děravý a nelogický, že bych o tom napsal celou knihu. Soundtrack, efekty, dialogy, souboje, a vlastně všechno je jen laciná kopie věcí, co už jsme někde viděli, nebo slyšeli. Nejhorší je, že i přirozený Michael Caine zde působí skoro směšně v kontrastu se vším ostatním, co stojí za vyliž prdel. To zas byla hodina a půl ztraceného času. ()

Martrix

Tvůrci skvostů, jako je Kazatel a Drákula: Neznámá legenda, paherci Diesel, Leslie a Wood a hodnocení uživatelů, které považuji za rozumné lidi...to je dostatečná argumentace, proč se na Posledního lovce čarodějnic nedívat. Jediný důvod, proč jsem si tento film pustil je ten, že jsem nemocný a potřeboval jsem si ukrátit čas. Zdravým jedincům bych to nedoporučoval. Je pravda, že to nebylo o moc horší, než Čarodějův učeň, nebo zmiňovaný Kazatel. Pokud se vám tyto filmy líbily tak vás blboučký příběh příběh možná i mile překvapí. A pokud si potrpíte i na ten digibordel, který všechny zmiňované filmy tak roztomile znusňuje, tak budete možná dokonce nadšení. Jestli ale máte vyšší nároky...nenadál bych se, že to napíšu...tak dokonce i Hon na čarodějnice (2011) s Niki tragédem Cagem, byl mnohem napínavější a měl aspoń nějakou atmosféru. Přitom i s tak blbým scénářem a dokonce i s neherci, dokáže šikovný režisér zaujmout. Vždyť třeba Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013), nebo první dva Underworldy, mají podobně slaboduchý příběh, ale jsou akční, napínavé, cool... . Poslední lovec čarodějnic nic z toho nemá. Kdyby se ubralo 85% na nesmyslných trikových záběrech, vyměnili se všichni herci, režisér a animátoři, tak by z toho scénáře mohl nějaký talentovaný mladý režisér, udělat aspoń průměrný film. Což se sice nestalo, ale aspoň jsem se díky tomuto filmu dozvěděl, že scénárista Cory Goodman pracuje na Underworld: Next Generation. Takže Anna Foerster nafasuje při své filmové premiéře mizerný scénář a bude se pokoušet neudělat z vampolykaní série stejný propadák, jako je Poslední lovec čarodějnic. Nějak se nám ty sračkoidní filmy začínají množit...skoro to vypadá, jako by se na nich učili začínající filmaři a nám to pak posílali, aby si to vydělalo aspoň na náklady. ()

PavelVanekArt

Čekal jsem odpad, ale bylo to příjemný pokoukání, takový typicky Vin Dieselovský, stupidně silácký humor kterej neurazí. Jenom nechápu převahu britských prizvuků, u Caina to chápu, ale zbytek byl otravný na poslech. Frodo celkem zavazel jak charakterem tak herectvím. Čarodejka Chloe byla sexy, tam bylo na co se koukat. Stupidní scénář snad čekal každej, ale efekty fajn, Vin Diesel tahal, technicky se to dá. Na pohodu průměr, 3*. ()

SHI-SHA

Lovec čarodějnic Vin Diesel s parťáky Eliah Woodem,Rose Leslie a Michael Cainem? To přece nemohlo dopadnout špatně! Jediný nedostatek vidím v přílišném množství snových pasáží, které zbytečně nastavují stopáž. Guilty-pleasure letošní zimy! ()

animaxis

Musím říct, že po zhlédnutí filmu jsem trochu v rozpacích. Několik minut jsem vlastně uvažoval, jestli mám dát dvě nebo tři hvězdičky. Někdy si opravdu říkám, že kdyby tu byly i půlhvězdičky, tak by mi to ulehčilo práci. Film jako takový nemá nijak extra děj a přijde mi, že se z něj dalo vytěžit víc. Až si říkám, že by z toho mohla být fajn fantasy sága, ale to by musela změnit kurz o 359 stupňů. Hlavní škodou filmu pro mě byla samotná postava nesmrtelného lovce čarodějnic. Už hláška typu "Papír je mrtvej, kup si aspoň iPad" mi ho trochu znechutila. Ona ta hláška jako taková není až tak špatná, tím to není, ale tak nějak už se od této chvíle dalo odhadnout, jaký jeho charakter bude: jednoduchý, prostě jdoucí s dobou a že moc moudrosti nepobral dokonce ani za pár století života, ve kterém se pohyboval ve světě magie. No a on jeho charakter takový i byl. Mnohem sympatičtější byla jeho partnerka. Kolem ní se vlastně podle mě dělo víc zajímavých věcí, než kolem lovce. Už jen ten její bar byl docela dobrý a to, že si z lovce nikdy nic nedělala taky dokazovalo něco o silné osobnosti. "Druhý nejhlavnější vousatý záporák filmu" byl pro změnu bez charakteru, zařídil pár věcí, které nedokázali vyřešit scénáristé a hned nato... no, ti co viděli asi pochopí. Hlavní čarodejnice mi přišla docela dobrá, dokonce i vizuálně. Její motiv taky nevypadal úplně dementně, ale bohužel nikdy neřekla proč má takový postoj k lidem. Sice si to můžu domyslet, ale stejně mě to trochu mrzí. Herecké výkony mě tu nijak nezaujaly, vlastně jen už zmíněné Rose Leslie. Vinovi se tu jen povedlo potvrdit, že se mi může líbit jen v Riddickovi a jinde je obsazený proto, že z něho milovnící Fast and Furious můžou mít respekt. Kromě Riddicka jsem ho nikde jinde nijak dobře hrát neviděl. Eliah Wood a Michael Caine tu hrají jen tak, jak jim to plitký scénář umožňuje. Hudba ve filmu je docela fajn, ale žádný výrazný motiv jsem taky nenašel. Mám pocit, že je to jeden z těch filmů, ve kterém hudba je prostě proto, aby nebylo pořád ticho. Kamera mě zezačátku filmu a během akčních scén dost štvala a film mi hlavně při úvodní scéně hodně srážela, ale při normálních scénách ve městě už byla v pořádku. Nakonec bych řekl, že film mi aspoň pomohl zabít čas, ale to už mi na ty 3* nestačí. ()

dr.fish

Výborný Michael Caine za dvě hvězdy. Ač začátek slibuje, nic se pak nestane. Na Rose Leslie se kouká dobře, ale to je prostě málo. 45% ()

SeanLSD

Trochu príliš veľa efektov a príliš málo atmosféry. Všemožnej mágie habadej, ale skutočného kúzla pomálu. Poteší pár pekných okamihov, (ako strom s gumovými medvedíkmi) a veľa dobrého dizajnu, ale casting neprestane škrípať. Michael Caine v brakovom hollywoodskom fantasy, Elijah Wood, herecky tiež už niekde úplne inde, ako pricmrndávač, ktorý nemá čo hrať, a Vin Diesel v katastrofálne nepadnúcej úlohe 800-ročného bijca, ktorému nejde veriť - ani zahrať jediná emócia. ()

panMartin

Tak nějak už není ani co hodnotit. Nemá to příběh, Vin tady vypadá, že ho to vůbec nebaví, hovadina s lacinými triky, a proč tam lezl Michael Caine, to je záhada ze všech největší. Zklamání, měl jsem opravdu co dělat, abych tuhle sračičku dokoukal. Vidět to v kině, lituju svých peněz. ()

Prometheus69

Co nemůžete upálit, tak to utopte. Co nemůžete utopit... pohřběte to.. co nemůžete pohřbít,, vytáhněte na to prostě nějaký qwer a rozstřílejte to na hadry i kdyby to měl bejt kus nějakého Stromu. Prostě jen akční kouzelně bezduchá krásně vypadající pompézní nuda. Fakt velké zklamaní... V tom filmu bylo špatně úplně všechno... od otřesné kamery, nesmyslně nastříhaných záběrů... kdy se pořád musí nelogicky střídat budoucnost z minulostí, Dřevák který ani nepochopil v čem hraje... Win byl nejspíš po celou dobu pod sedativy, jinak si nedovedu vysvětlit ten jeho ironický ubíjející klid... souboje, tak i záporáci naprosto o ničem... a velice po málu, i přesto že velmi povedený trailer vypovídal o něčem absolutně odlišném. V podstatě je tam jen jeden... no a pak ta čůza která je tak nesmrtelně super že se téměř dokáže nemehlovsky zabít sama.. Též sountrack nebyl nějaký světobor... Což by se dalo přežít, bohužel ten otřesný český dabing už se překousnout moc nedal. V podstatě, jediné co by se dalo pochválit.. je vizuální stránka, která místy i dokázala docela překvapit... a mytologická zápletka, i když dost nedotažená... ale aspoň příběhem se někdo zabýval. Když si scénarista nejspíš šlehal svou 666 dávku v opojném náručí posrané kadibudky .. kde jistě čerpal svou inspiraci. Takže, proč film vidět? Proč film vidět? 1) Morový strom, 2) Hlídač 3) Iluze v iluzi... Bleskem a mečem: ()

URBAN

Já bych to až tak špatně neviděl, ale to samozdřejmně žáden zázrak po žádném aspektu, ale jako filmové béško funguje více než skvěle. Vin Diesel je strašně drsnej a to je hlavní. ( 24.2.16/MAC ) ()

StanislachKo

Napriek očakávaniam a občas prítomnej nude (tá stopáž a tie zbytočné snové nezmysli... čo ja viem) to nebolo zase až také peklo. Vin je sympaťák a pri pár príbehových zvratoch som musel uznanlivo podvihnúť obočkom. Efekty ok, dialógy ok, herci ok... Ale je to ten typ filmu, pri ktorom ani neuvažuješ nad dôvodmi prečo ho už viac určite vidieť nechceš. ()

Triple H odpad!

Úplná, ale Ú-P-L-N-Á sračka. Fakt nemám slov. Lacná a nepodarená variácia na Constantinea (aj negerského šmelinára v obleku opajcli) + kanonáda maximálne nezaujímavej a z prstu vycucanej mytológie, kedy pomaly v každej druhej scéne sa dozvieme o existencii nejakého kúzla, čarovnej pizdoviny či potentáta v rámci čarodejníckej hierarchie. Scenár o ničom - idiotské dejové zvraty, úplná absencia logiky (aj v rámci vlastného univerza), trápne vtipy a Diesel, ktorý klasicky musí byť najväčší macho, pri múdrosti ktorého aj rada starejších len uznanlivo a s pokorou prikývne. Mám pocit, že film aj zaspal trochu dobu, lebo podobné preefektované braky boli stráviteľné a relatívne v kurze tak dekádu dozadu. A tuposť celej veci by mi inak absolútne nevadila, keby to bolo zábavné a malo to nadhľad. Ale film sa vzhľadom na svoj absurdne blbý obsah berie až zarážajúco vážne a je ťažkopádny a nudný. Diesel radšej nech pekne natočí ešte zo tri zbesilé rýchlovky, lebo takýmito zákuskami si len zbytočne robí dieru do dôchodku. ()

Kolikrát bude Vin Diesel lovit čarodějnice?

Kolikrát bude Vin Diesel lovit čarodějnice?

19.06.2015

Chystat pokračování nového filmu ještě před jeho premiérou už je dnes běžná věc. Některá studia dokonce plánují své ságy na mnoho let dopředu, většinou se to ale dělá u prověřených značek. Slyšeli… (více)

Underworld míří do Prahy

Underworld míří do Prahy

16.05.2015

Vin Diesel: Lovec čarodějnic

Vin Diesel: Lovec čarodějnic

06.08.2014

Nedávno skončilo natáčení Rychle a zběsile 7 a Vin Diesel se tak mohl přesunout ke svému dalšímu projektu. Tím bude nadpřirozený akční thriller The Last Witch Hunter, ve kterém si plešatý bijec… (více)

Dwayne Johnson: Lovec démonů

Dwayne Johnson: Lovec démonů

02.09.2013

Hon na všelijaké ošklivé potvory a ježibaby je pořád v kurzu. Jeníčkovi a Mařence to šlo pěkně od ruky, Vin Diesel se čarodějnicím podívá na zoubek v akčním hororu The Last Witch Hunter a teď touží… (více)