Ovečka Shaun ve filmu

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný

Velká Británie / Francie, 2015, 85 min

Ilan Eshkeri
  • SexyAjinka

Moc velké zklamání! :( :(... Jsem velký fanoušek animovaných filmů a seriálů. A Shaun the Sheep patří mezi mé oblíbence. Bohužel mi tady chybelo to NĚCO, co propůjčuje zajímavost a chytrý humor v každém osmi minutovém dílu. Byla jsem na tom v kině a zdálo se mi, že to ani ty děti moc nebaví. Jsem velmi zklamaná! :((27.4.2015)

Veselá taškařice pro milovníky této vlněné a plastelínové zábavy. Tempo svižné, hromada perfektních odkazů (Mlčení jehňátek nejlepší) a konec pěkně dojemný. Já jsem spokojen.(17.5.2015)

Viděl jsem několik dílů seriálu a docela se mi líbil. Má to spoustu nápadů a stejně jako třeba Wallace a Gromit je to správně trhlé. To samé jsem čekal i od filmu a rozhodně jsem nebyl zklamán. Naopak musím říct, že se tento celovečerní film poměrně slušně vydařil a co jsem si obzvláště užil byla hudba, která byla opravdu skvěle vybraná a dokázala u mě navodit tu správnou atmosféru a náladu a příběhu dávala onu pro celovečerní film potřebnou hloubku. Navíc i hlavní záporák v podobě pracovníka odchytové služby, který byl správně zlý a zároveň lehce přitroublý, se mi velmi líbil. Celkově tedy spokojenost. 8/10(21.9.2015)

Ačkoliv ovečce sluší spíše několikaminutové epizody než celovečerní film, stále je zábavnější než většina komediální produkce. Kdo zná, ví co může čekat a přesto ho tvůrci nejednou překvapí a jedním hudebním číslem, možná i dojmou.(10.8.2015)

Perfektní skloubení situačního humoru pro velké i malé a popkulturních dloubanců pro nás odrostlejší. Spokojené tváře táty i synátora jsou důkazem výborně odvedené práce. Bravo Aardmane! [Jonáš v kině / 2](17.6.2015)