Ovečka Shaun ve filmu

Ovečka Shaun

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný

Velká Británie / Francie, 2015, 85 min

Ilan Eshkeri

Seriál mám hodně ráda a poetika Aardmanovců mi sedí, takže jsem pochopitelně byla zvědavá i na Ovečku Shaun ve filmu. Bohužel se dostavilo lehké zklamání. Snímek působí rozvláčně a oproti několikaminutovým seriálovým dílům, které jsou nahuštěné a s mnoha gagy a nápady, prostě neplyne takovým tempem, jež by vás nenechalo vydechnout a nutilo vás neustále se chichotat. Za mě lehké zklamání.(16.7.2015)

Ovečka s xichtem na stranu se vydává do velkoměsta zachránit páníčka, jež dosahuje popularity Dzohana "Obřezaného" Kadeřníka. Vyjma obeznósti některých již jatečních kusů, se obecenstvo U10 divilo fantaskní metamorfóze oveček v nóbl lidičky stolující v il ristorento ovaluované hvězdou od toho výrobce pneumatik. Veskrze pozitivní konec nepotěšil. 75%(18.5.2015)

Seriál neznám, ale jestli je tak úžasný jako film, tak se na něj rozhodně budu chtít podívat! Čeká vás osmdesát minut té nejzábavnější jízdy, vůbec by mě nenapadlo, že mě takhle hodně bude bavit film, ve kterém nepadne ani slovo. Mělo to příběh, hlavu a patu, moře vtipných situací a hlavně ovce, které vzaly osud do vlastních rukou. Příběh není nikterak složitý, a to je určitě plus. Celkově zábava pro celou rodinu! Počkejte si až úplně do konce titulků.(31.1.2016)

Milé, roztomilé, zábavné. Shauna miluju už od jeho seriálu a jeho celevečerák nezklamal.(8.5.2015)

Viděl jsem několik dílů seriálu a docela se mi líbil. Má to spoustu nápadů a stejně jako třeba Wallace a Gromit je to správně trhlé. To samé jsem čekal i od filmu a rozhodně jsem nebyl zklamán. Naopak musím říct, že se tento celovečerní film poměrně slušně vydařil a co jsem si obzvláště užil byla hudba, která byla opravdu skvěle vybraná a dokázala u mě navodit tu správnou atmosféru a náladu a příběhu dávala onu pro celovečerní film potřebnou hloubku. Navíc i hlavní záporák v podobě pracovníka odchytové služby, který byl správně zlý a zároveň lehce přitroublý, se mi velmi líbil. Celkově tedy spokojenost. 8/10(21.9.2015)