Rozpočet $15miliónovTržby USA $30,127,963Tržby Celosvetovo $30,138,913Tržby za predaj Blu-ray v USA $2,634,827 //počet predaných kusov 61,422Tržby za predaj DVD v USA $6,886,386 //počet predaných kusov 204,056║ americké športy(baseball, americký fotbal) neznášam, tu je našťastie výhodou zarputilá réžia a výborná kamera, takže prežil som to /60%/(31.5.2015)

• TeeAge

|| Scenár: Scott Marshall Smith | Hudba: John Paesano | Distribúcia: TriStar | Štúdio: Affirm Films, Mandalay Pictures | Rozpočet: 15 miliónov $ | Tržby: 30,1 milióna $ || Schematický, ničím výnimočný športový film, kde síce poteší sympatický Caviezel, ale tento kus jednoducho vyšumí z hlavy z dňa na deň. 30% | FullHD, THX, EN DTS |(28.3.2015)

Taký bežný priemerný športový film, ktorý nijako výrazne nevyniká nad inými filmami s podobnou športovou tématikou. Aj keď aspoň niektoré veci boli v porovnaní s inými filmami obohatením, ale v celku naozaj nič prevratné. Páčil sa mi najmä ten vzájomný rešpekt hráčov a najmä úcta k trénerovi. Ale zas to bolo len o vzostupoch a pádoch, motivácii a predvídateľnom vývoji, aj keď ten koniec bol celkom vydarený a bez totálneho klišé.(18.12.2014)

Sportovní filmy mám rád a tenhle nebyl špatný. Jenže ať přemýšlím jak přemýšlím, nemám nic, co bych zde zvlášť ocenil a proč bych doporučil právě tento snímek. Jasně, nejdelší šňůra výher. Jenže jak je i ve filmu řečeno- o tu šňůru tady vůbec nejde. Takže co se dílek o sportu týče, napadá mě nejedno, které má narozdíl od tohoto pověstné a staré známé něco navíc. Proto v uvozovkách jen 70 %. Oblíbená část- duel na běžeckém pásu(7.12.2014)

Tenhle film z prostředí středoškolské ligy amerického fotbalu byl celkem vydařený! Pravda je ta, že dokonale bylo natočeno vše kolem reálných zápasů, příběh sám a vykreslení jednotlivých postav, už trošičku váznul! Každopádně tím, že bylo vše vystavěno na reálném základu, dostával celý příběh určitý punc jedinečnosti!(2.2.2015)