Celý čas som bola nachystaná dať filmu dve hviezdy. Pôsobil na mňa neskutočne priemerne a učebnicovo, natočený podľa šablóny na športové filmy. Potom prišiel ale ten posledný zápas, ktorý ma celkom bavil, hudba bola tiež výborná, športové zábery svižné a v neposlednom rade to bolo podľa skutočnosti, takže pridávam jednu hviezdu.(19.12.2014)

Nádherný příběh o jednom z nejlepších trenérů amerického fotbalu. Já sice tento sport normálně vůbec nesleduji, ale tady ten film se mi moc líbil. Je zde přesně ukázáno jak Bob Ladouceur vychovává hráče pro dospělý fotbal, jak s nimi skvěle dokáže pracovat, jak je důležité, aby hráči měli pokoru, drželi při sobě, aby se z nich nestali frajírci. Důležití totiž nejsou jednotlivci, ale tým! A je fantastické, jaké úspěchy tento trenér s týmem De La Salle dosáhl. Velice se mi líbilo i zprácování zápasů, bylo to opravdu realistické.(20.2.2016)

Taký bežný priemerný športový film, ktorý nijako výrazne nevyniká nad inými filmami s podobnou športovou tématikou. Aj keď aspoň niektoré veci boli v porovnaní s inými filmami obohatením, ale v celku naozaj nič prevratné. Páčil sa mi najmä ten vzájomný rešpekt hráčov a najmä úcta k trénerovi. Ale zas to bolo len o vzostupoch a pádoch, motivácii a predvídateľnom vývoji, aj keď ten koniec bol celkom vydarený a bez totálneho klišé.(18.12.2014)

Americký fotbal je jedním z mála sportů, ve kterém se nadšeně slaví zranění soupeře. Avšak dle trenéra Ladoucera je to sport, který dokáže z hráčů vychovávat slušné lidi, což mi moc nesedí. Proto jsem s lehkou nedůvěrou sledoval mudrování o tom, že výhra ani rekord nejsou důležité. Jenže já jsem sportovec, pro kterého není důležité vyhrát, ale zvítězit a prohrát se může jen po podání maximálního výkonu. O tom však tento snímek není a já neumím skrýt lehké zklamání, protože pro sportovní filmy mám obvykle velkou slabost.(20.8.2015)

• Lacike

Hraju tu dvaja herci z mojich dvoch oblubenych serialov kvôli ktorym som si to pozrel. James Caviezel podava standardny vykon a Chiklisa som spoznal az po pol hodine. Cool drsniak zo Shieldu je fuč a namiesto neho tu je podsadity zarasteny dobracky asistent hlavneho trenera. Vidiet ho v takejto polohe je dost nezvyk. Ostatne veci uz ani nestoja za rec. Je to tuctovy sportovy film, ktory v ziadnom ohlade nevynika nad milionom podobnych filmov. 5/10.(7.12.2014)

• - Dějová linie Chrise Ryana (Alexander Ludwig) a jeho otce byla jako jedna z mála věcí ve filmu zcela smyšlená. Jak jeho boj o rekord v touchdownech, tak scéna na parkovišti, kdy Chrise jeho otec uhodí. Trenér Ladouceur v souvislosti s tímto řekl: „Nikdy za celou svojí kariéru jsem neviděl, aby rodič uhodil své dítě na parkovišti kvůli prohrané hře." Na skutečnosti se naopak zakládá smrt jednoho ze studentů školy De La Salle zastřelením či infarkt trenéra Boba Ladouceura (Jim Caviezel). (Akinom27)

• - Film je inspirován skutečným příběhem střední škola De La Salle, která v letech 1992 až 2004 pod vedením trenéra Boba Ladouceura neprohrála v americkém fotbale jediný zápas, což celkem činí 151 vítězných her v řadě. Předchozí rekord činil 72 vítězných her v řadě jiného týmu. Škola i v době uvedení filmu držela rekord v počtu vítězných her v řadě. Jejich vítězná řada skončila 4. srpna 2004 proti Bellevulské střední škole. (Akinom27)

• - Trenér Bob Ladouceur odešel do důchodu po 399. vítězství, kterého dosáhl jako trenér týmu Spartans De La Salle. (Akinom27)