Má mě rád, nemá mě rád

• Francie

À la folie... pas du tout

• slovenský

Ľúbi ma, neľúbi ma

He Loves Me... He Loves Me Not

Romantický / Thriller

Francie, 2002, 91 min

Dobrý film! Šílená erotomanka A. Tautou a bezmocný doktor v podání S. Le Bihana. Celý film jsem si říkal, že být tím doktorem, tak si snad hodím mašli. A ten vtipný závěr - ten mě dostal.(9.2.2006)

Ze začátku jsem to dost stíral, ale když přišlo to vysvětlování "jak to vlastně je" začalo se mi to líbit. Audrey Tautou to tam moc sluší. Akorát si tvůrci mohli pustit těch 20 milionů střihů za sekundu ala Uwe Boll.(9.2.2006)

Nejdřív to vypadá jako kdyby se zamilovaná studentka nechtěla smířit s tím, že pro jednoho kardiologa nebyla velkou láskou, ale pouhou milenkou, aby nakonec vyšlo najevo, že nebyla ani tou milenkou, ale namísto toho psychicky narušenou ženou. Ha a kosa uhodila na kámen. Nemůžu si pomoci, ale k jemnému obličeji Audrey Tautou, kterou mám navíc navždy zafixovanou jako Amélii, mi takováhle role příliš nesedí.(20.3.2007)

Zdařilý mix roztomilosti Amélie, psychopatičnosti Cable Guye a vyprávěcího stylu a la jeden velmi známý film, který neprozradím. A také obsahuje jednu z nejlepších závěrečných scén, co jsem zatím viděl:-)(5.12.2002)

Hudba: Jerome Coullet Abych se přiznal, čekal jsem, že to nebude za moc stát. Nakonec jsem byl vcelku mile překvapen, že to nebylo tak špatné a já udržel pozornost. Nic originálního, ale neurazí.(17.3.2006)