Má mě rád, nemá mě rád

• Francie

À la folie... pas du tout

• slovenský

Ľúbi ma, neľúbi ma

He Loves Me... He Loves Me Not

Romantický / Thriller

Francie, 2002, 91 min

Celkem povedený film s opět skvělou Audrey Tautou tak, jak jí asi ještě neznáte.(27.3.2003)

Výborná věc, kterou beru zpětně jako hodně drsný černý humor. Audrey umí opravdu zahrát, ta její psychostíhačka byla opravdu dobrá. Návrat v ději opět na začátek funguje, pád z romantické roviny do thrillerové je dobrý říz...(25.5.2006)

Ze začátku jsem to dost stíral, ale když přišlo to vysvětlování "jak to vlastně je" začalo se mi to líbit. Audrey Tautou to tam moc sluší. Akorát si tvůrci mohli pustit těch 20 milionů střihů za sekundu ala Uwe Boll.(9.2.2006)

Nejdřív to vypadá jako kdyby se zamilovaná studentka nechtěla smířit s tím, že pro jednoho kardiologa nebyla velkou láskou, ale pouhou milenkou, aby nakonec vyšlo najevo, že nebyla ani tou milenkou, ale namísto toho psychicky narušenou ženou. Ha a kosa uhodila na kámen. Nemůžu si pomoci, ale k jemnému obličeji Audrey Tautou, kterou mám navíc navždy zafixovanou jako Amélii, mi takováhle role příliš nesedí.(20.3.2007)

Láska je to nejděsivější slovo na světě.(27.5.2007)