Má mě rád, nemá mě rád

• Francie

À la folie... pas du tout

• slovenský

Ľúbi ma, neľúbi ma

He Loves Me... He Loves Me Not

Romantický / Thriller

Francie, 2002, 91 min

Na "Má mě rád, nemá mě rád" je pozoruhodná jedna věc - a není to jen přechod od romantické podívané k serióznímu dramatu. Je to něco jiného - přibližně v polovině zmizí Audrey Tautou na delší dobu z plátna (obrazovky) a film je najednou o 1000 % horší. Jak jen to ona dělá, že krom toho, že dokáže vybalancovat náročnou roli takovým způsobem a vy jí věříte úplně všechno, ještě vypadá naprosto neskutečně krásně?! "Má mě rád, nemá mě rád" je zajímavý film o zvláštní dívce, posedlosti a křehkosti životního štěstí. Ale hlavně je to film Audrey Tautou. Bez nadsázky.(10.2.2006)

90%! Tento film ma fakt dostal. Odporúčam ho všetkým kardiológom, ale aj psychiatrom ako zaujímavý študijný materiál... :-)(18.8.2006)

Dva pohledy na jednu situaci. V polovině filmu dochází ke zlomu, který zkušenější divák už mohl očekávat, a tak se ve druhé půli jen baví dosazováním střípků. Konec mohl být výraznější, přišel mi takový nijaký. Film táhnou zajímaví herci, dobrá kamera a solidní hudba.(18.1.2014)

Ale jo ... , něco to do sebe mělo, ... když je člověk schovívavý... To, co hodnotím je ale především scénář, protože režie nebyla rozhodně úchvatná (spíše dobrá). Právě proto hodnotím za 3 - 3,5... Ale určitě to stojí za vidění! Vážně!!(19.3.2007)

Nejdřív to vypadá jako kdyby se zamilovaná studentka nechtěla smířit s tím, že pro jednoho kardiologa nebyla velkou láskou, ale pouhou milenkou, aby nakonec vyšlo najevo, že nebyla ani tou milenkou, ale namísto toho psychicky narušenou ženou. Ha a kosa uhodila na kámen. Nemůžu si pomoci, ale k jemnému obličeji Audrey Tautou, kterou mám navíc navždy zafixovanou jako Amélii, mi takováhle role příliš nesedí.(20.3.2007)