Má mě rád, nemá mě rád

• Francie

À la folie... pas du tout

• slovenský

Ľúbi ma, neľúbi ma

He Loves Me... He Loves Me Not

Romantický / Thriller

Francie, 2002, 91 min

Dobrý film! Šílená erotomanka A. Tautou a bezmocný doktor v podání S. Le Bihana. Celý film jsem si říkal, že být tím doktorem, tak si snad hodím mašli. A ten vtipný závěr - ten mě dostal.(9.2.2006)

Zdařilý mix roztomilosti Amélie, psychopatičnosti Cable Guye a vyprávěcího stylu a la jeden velmi známý film, který neprozradím. A také obsahuje jednu z nejlepších závěrečných scén, co jsem zatím viděl:-)(5.12.2002)

Geniální casting. Audrey Tautou působí dojmem, že by mouše neublížila :o)(23.4.2006)

Když se po půlhodině příběh rychloposuvem vrátil na začátek, myslel jsem, že jde o nějakou francouzskou verzi Loly. Ale kupodivu se z toho vyklubal autorčin nejlepší tah. Divák tak sleduje krásnou dívku a netuší, že je to větší psychopat než kolega Hannibal.(24.8.2003)

• Katullka

Příběh tak trochu předbíhá technickou stránku filmu. Audrey mi přišla nesmírně násilná. A je taky pravda, že jsem věděla "o co tam jde", takže jsem si ten dojem zrušila hned od začátku. Stejně nic moc.(12.12.2009)