poster

Má mě rád, nemá mě rád

 • Francie

  À la folie... pas du tout

 • slovenský

  Ľúbi ma, neľúbi ma

 • anglický

  He Loves Me... He Loves Me Not

Romantický / Thriller

Francie, 2002, 91 min

 • Lima
  ****

  Nejhorší nejsou trpaslíci, jak se domnívá český klasik Jára Cimrman, ale slepě zamilovaná a zhrzená erotomanka. Audrey Tautou v pro ní nezvyklé roli vás o tom přesvědčí. Jestli znáte OSUDOVOU PŘITAŽLIVOST s Douglasem, tak víte, na čem jste. To téma je podobné. Úvodní titulky jsou plné srdíček a následujících asi 30 minut to vypadá, že půjde o zamilovanou selanku, potom se to ale zajímavě zvrtne a samotný závěr je více než uspokojivý.(5.7.2003)

 • castor
  ****

  Pro mě zcela nečekaně příjemná záležitost. Miluju evropské filmy, zde ale nejde o komorní drama, nýbrž se debutující režisérka přiklání spíše na stranu hollywoodské vykalkulovanosti. Audrey z Montmartru je opět bláznivě zamilovaná, tentokráte ovšem balancuje na hranici rozkošné studentky malířství a paranoidní hyeny. Nesmíří se s platonickým vztahem, ani s tím, že manželka jejího vyvoleného kardiologa je těhotná. Scenáristé si s námi mírně zalaškovali a nejprve nás donutili věřit sympatické studentce, aby onen podraz poté uvedli na pravou míru a ten samý příběh vyprávěli podruhé – z pohledu ohrožovaného doktora. Rafinovaný a inteligentní příběh, který se v polovině změní z „romance“ v psychothriller, rozzařuje svým úsměvem subtilní a přesvědčivá Audrey Tautou, bez níž by byl film (alespoň pro mě) poloviční!! Finále mě navíc maximálně uspokojilo.(13.2.2006)

 • T2
  ****

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $1,011,102Tržby Celosvetovo $5,126,264║ Miestami to je riadne šialené v podaní Audrey Tautou... /75%/(18.8.2006)

 • triatlet
  *****

  Kam až vás může dovést posedlost... to ukáže Angelika (opět skvělá Audrey Tautou). A když už je hospitalizována a oddechnete si, že Loik má konečně klid, tak vás překvapí nádherná mozaika z prášků... I když jsem příběh vnímal jako nadsázku, tak jsem se chvílemi skutečně bál.(8.7.2008)

 • mustafa
  ****

  Velmi zajímavý film. Velmi zvláštně pojatý, autor scénáře jakoby pořádně nevěděl, co chce psát. už úvodní titulky mě upoutaly, protože hudba a způsob, jakým byly udělány. se jen tak nevidí a přišly mi velmi originální. Teď se dostávám teprve k hodnocení samotného filmu, první polovina je tak sladká a něžná o tom, jak hodná, nežná a hezká holka naletěla zlému, pohoršenému, bohatému doktorovi, jsem opravdu nečekal, že se to zvhrne takovýmto způsobem. Druhá polovina má spád, plno nápadů a vyvolává vám úsměv na rtech, doprováný mrazením v zádech. Představa, že tak křehké stvoření, jakým Audrey Tautou bezesporu je, může trpět erotománií a dojít k tak zoufalým činům, je opravdu nervy drásající. Je to ale pouze film, který vřele doporučuju. A to nemluvím o titulní písni love, která vám bude znít v uších ještě další týden.(22.1.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace