Velká šestka

• USA Big Hero 6 (více)

Velká šestka je emocemi nabité komediální dobrodružství o malém geniálním konstruktérovi robotů jménem Hiro Hamada, který se naučí využívat svůj talent. Pomůže mu v tom jeho neméně nadaný bratr Tadashi a jejich kamarádi: dívka Go Go Tamago, vyhledávající adrenalinové zážitky, čistotou posedlý Wasabi No-Ginger, sličná chemička Honey Lemon a jejich fanda Fred. Když se parta kvůli katastrofální souhře náhod ocitne uprostřed nebezpečné hry, kterou kdosi rozehrál v ulicích San Fransokya, Hiro se obrátí na svého nejbližšího kamaráda – robota jménem Baymax - a přetvoří svou partu přátel na high-tech hrdiny odhodlané vyřešit vzniklou záhadu. (Falcon)

NeMiQ

Animované rozprávky pre deti a zároveň rodičov si nechávam keď budem starší, tzn rodič a pekne si ich spolu s deckami popozeráme. Tomuto som dal šancu už teraz a veru neľutujem. Hlavný hrdina Baymax, podobne ako Wall-E, si minimálnou mimikou dokázal získať moje srdce a sympatie za čo majú autori u mňa obrovské plus. Vtip, napätie aj dojatie bolo, veľmi podarený filmík. Akurát mi vadila uhopsaná naháňačka v aute pre zloduchom, ale ináč výborná vec. 85% ()

sisilienka

pecka pecka!! H: -You gave me a heart attack!!! B: -My hands are equipped with defibrillators.. H: -Stop stop! It´s just an expression!! ()

Lula.cz

Právě jsem dokoukala Velkou šestku a musím okamžitě napsat komentář. Tenhle animák je naprostá bomba. Po Lego příběhu jsem si myslela, že mě dlouho nic jiného z animovaného světa tak nedostane. A opak je pravdou. Velká šestka je veselá, dobrodružná a emotivní podívaná. Není plná klišé, dokáže vás překvapit i potěšit a dojmout. Postava Baymaxe je asi nejroztomilejší animovaná postavička vůbec. Český dabing mu rozhodně neuškodil. Navíc se mi líbí myšlenka spojení dvou měst - Tokya a San Francisca. Rozhodně je to film co stojí za opakované zhlédnutí. Díky komentáři KevSpa jsem viděla potitulkovou scénu, která opravdu potěší každého fandu komixů. ()

ejay

Každej by chtěl svýho Baymaxe... Nadprůměrnej animák odsejpající v super tempu s úžasným koncem. ()

Spilif

Velmi podařený animák, u kterého jsem se opravdu já i svišti nadmíru bavili... Na můj vkus bylo na poli animáků přeautováno a letadlováno možná jsem jen trochu zaujatej, ale takováhle věc jako velká šestka byl fakt super nápad. A přiznám se že tímhle animákem Disney opravdu alespoň u mě překvapil a hlavně zabodoval! ()

rasto87

Prenedarmo to nebolo ocenené ako najlepší animák i keď u mňa je táto rozprávka presne na druhom mieste ihneď za Ako vycvičiť draka. ()

thePivl

Opravdu začínám mít pocit, že se ty časy dobrých animáků opět vrací. Po Jak vycvičit draka a Croodsových tu máme další pecku. Rozesměje originálním způsobem, akční pasáže parádní, všechno působí tak epicky téměř jak Temný rytíř a hlavně ne úplně čitelný příběh plný opravdových citů. Dle rozhodně jeden z nejlepších snímků uplynulho roku. ()

nattyxh

OMG. Nic jinýho se na to říct nedá. Tohle si opravdu zaslouží 5 hvězd. Možná i 10. Koukám na to už po 7 a pořád se směju když vidim toho úžasnýho Baymaxe. Nemám ráda, když se na nějaký film koukám víckrát, protože pak už vím, co se tam stane atd. ale tady je to výjimka. Můžu se na to koukat po desátý a pořád mě to baví. Většina vtipných scén se vydařilo. Také se mi líbilo, že ve většině filmů, jsou hlavními hrdiny takový ti borci ale tady je vidět, že se můžou hlavními hrdiny stát i ,,običejní,, šprti. Krásný, oddychový, uklidňující a vtipný film. Při závěrečné dojemné scéně mi ukáplo pár slz z oka. No dobře, nebylo jich pár :D celý konec sem probrečela. Nemám tady tomu filmu co vytknout :-) 97% ()

Kamy

Úplne klasický origin superhrdinského týmu, ktorý ničím vyložene neprekvapí, ale vďaka svojej hravosťou ani nezačne nudiť. Decka sa zamilujú do Baymaxa a starší si užijú zábavný komixový film. P.S.: Od návštevy kina sa s kamarátom lúčime výlučne Baymaxovskou päsťou. ()

srolyma

Ono bude jednodušší napsat, co se mi nelíbilo, protože toho bude jen málo. Tak především ta nafukovací latexová ohavnost. Kdyby mě tahle hrůza chtěla ošetřit, tak bych se zkrvavený a s hrůzou v očích plazil z jejího dosahu, co by mi jen mé potencionálně zraněné tělo dovolilo. A pak San Fransokyo. Přeměnit známé americké velkoměsto na zcela asijské, to je hodně depresivní vize budoucnosti. Ale jinak dobré. Vtipné, akční, dětičky se smějí, takže pohoda. ()

tsatsiki

Už když jsem viděl trailler, tak jsem se na tento film moc těšil. A nezklamal. Dokonalá animace, příběh , ač tuctový, tak je úžasně a vtipně napsaný, navíc je ve filmu spousta silných momentů, takže to člověka chytně i za srdce. Tak výborný animák jsem dlouho neviděl a z nových animáků mě bavili naposledy tak Robinsonovi. Navíc film je doplněn o výborný dabing, mnozí odsoudili Ondru Havla, že se jim nelíbí, protože ho znají z Očka a nemají ho rádi, ale Ondrův dabing je skvělý a umocnilo to ten skvělý zážitek z filmu. ()

Vasyl

Krásný, akční, bez zpívání...ale stejně mi tam něco chybělo abych byl nadšenej. Příště Jamie Chung a Genesis Rodriguez radši celý, ne jen hlas v animáču. ()

Bilky

Od dob WALL-E, konecne scifi animak ktory nie je usmokleny a prilis sentimentalny ci edukativny a pritom v nom vsetko funguje ako ma! Super 5* ()

Mograine

Animáče nejsou sice nic moc pro mě, ale tohle mě naprosto rozsekalo. Nafukovací robot. No není to geniální. Celou dobu jsem byl velmi napjatý a nakonec z tohoto snímku vznikl naprosto geniální dílo. Film opravdu jak pro děti tak i pro dospělé. Ohodnoceno na plný kule. Pěst...palalalala :D ()

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord