Velká šestka

• USA Big Hero 6 (více)

Velká šestka je emocemi nabité komediální dobrodružství o malém geniálním konstruktérovi robotů jménem Hiro Hamada, který se naučí využívat svůj talent. Pomůže mu v tom jeho neméně nadaný bratr Tadashi a jejich kamarádi: dívka Go Go Tamago, vyhledávající adrenalinové zážitky, čistotou posedlý Wasabi No-Ginger, sličná chemička Honey Lemon a jejich fanda Fred. Když se parta kvůli katastrofální souhře náhod ocitne uprostřed nebezpečné hry, kterou kdosi rozehrál v ulicích San Fransokya, Hiro se obrátí na svého nejbližšího kamaráda – robota jménem Baymax - a přetvoří svou partu přátel na high-tech hrdiny odhodlané vyřešit vzniklou záhadu. (Falcon)

LeniRo

První polovina filmu boží, vtipná, milá, prostě nebylo co vytknout, zato druhá polovina se zas až tak moc nepovedla, brala bych něco jiného než napodobeniny superhrdinů..Ale co už, pořád ve mě nechává silnější dojem první polovička, tak aspoň za čtyři :) ()

FOndra

Dávám jednu hvězdu navíc. Proti hloupým animákům současnosti, které se vyznačují tím, že se postavy chovají nelogicky a hlavně stupidně, má tohle úroveň i vtip 70% ()

esmoke

Animované dobrodružství o malém konstruktérovi robotů (Hiro) ze San Fransokia, který zjíská nafukovacího robota (Baymax). Příjemné překvapení, neočekával jsem vlasntě nic moc a pěkně jsem se pobavil. Není to nejlepší animovaný film všech dob, ale rozhodně patří k nadprůměru. Pobaví jak děti tak dospělé. (2D dabing) Rozpočet: $165 miliónů, Tržby: $651,978 miliónů. ()

cortez

Pěkný, semtam vtipný animák. Roboti, vtipně ujetí hrdinové, bez zloducha by to nešlo. Možná mi to nepřišlo až bůhvíjak originální, ale dívat se na to dalo. Mladší diváci jistě ocení více:) ()

Muf911

Nečekaně překvapivý objev. Super animovaná akce se sympatickým nafukovacím robotem a týmem superhrdinných nerdů. Děsná švanda, skvělé zpracování, výborný příběh a akce od začátku do konce. První minuty vás vtáhnou do děje a nespustíte z filmu oči ani na chvíli. ()

Goumen

Parádní animák, krásně graficky zpracovaný. V příběhu mi nic nechybělo - napětí, emoce, akce a dost opravdu vtipných scén. ()

Mikuko

Je to vtipné, je to zábavné, je to i trochu akční a má to nápad. Oceňuju, že se Disney rozhodlo udělat pohádku podle Marvel komiksů místo klasických princů, princezen a zvířátek, a taky že se to odehrává v (pro Disney) netradičním prostředí. Díky Baymaxovi je tam humor jak pro mladší, tak pro starší diváky a zároveň to obsahuje koncept party superhrdinů, ikdyž pojatý trochu jinak, než to klasicky bývá. Emocionální scénky s Hirovým bratrem Tadashim mě dostaly, což je velké plus, a konec byl taky celkem dojemný, ikdyž mi bylo jasné, že našeho oblíbeného robota nevidíme naposledy. Taky chválím soundtracky a hlavní písničku Immortals a dávám hezké 4* ()

Charlie.Harper

Po X rokoch prichádza na svet animák ktorý konečne upútava moju pozornosť. Ten robot je jednoducho úžasný, celá tá tematika a postavy sú síce trochu priamočiare, ale spôsob akým je nám to prezentované je perfektný. Veľmi dobre som sa pobavil, malo to aj emócie aj dobrú hudbu, jednoducho animák ktorý je naozaj vhodný pre deti a nielen taký pseudo kreslený film kde je veľa násilia no zároveň pobaví aj dospelejšie publikum. Som rád, že som konečne narazil na kreslený film ktorý ma skutočne zaujal. ()

Mejdzula

Velká šestka & velká překvapení. Náš milý kulatý zdravotní pomocník je naprosto zoufale nejroztomilejší stvoření, a to i jeho vyjadřovací schopnosti kombinující retardaci s inteligencí...nebo to jeho objetí...hej já se upe roztekl...ehm. Baymax pak společně zejména s tím retardovaným školním maskotem tvořil nejvíc funny personas, takže i vtipovatost byla nejvícovatější. Nevím, proč jsem se na to vůbec díval, s animovanými filmy za poslední dobu nemám žádný společný zážitek, ale velice si vděčím za to, že jsem snímeček zhlédnul...hlavně že to dopadlo dobře. #TyJsiSpadl ()

kolly13

Tváří se to jako pro děti, ale tak to úplně není. Ale zas ni pro dospělé. Takže lákám dospělé s dětskou duší. ()

ZetDaElO

Originálny koncept, kde sa Disney snaží povedať, že aj tí geekovia vyhrávajúci matematického klokana a sediaci osamotení pri poslednom stole v jedálni môžu byť (super)hrdinovia. Jedinou zapamätateľnou vecou z filmu ale aj tak zostane robot v tvare nafukovačky, preto iba 6/10 ()

sotek13

Moc hezky pojatý příběh o chlapci a lékařském medikompu :) A teď vážně, příběh má hlavu a patu, od začátku vás vtáhne do děje a postupně se rozvíjí do předpokládaného scénáře, který je ale svým pojetím nápaditý a odlišný od podobných příběhů. Líbil se mi soundtrack s ústřední písní od Fall Out Boy. A potitulková scéna taky nemá chybu. ()

klara.leb

Myslela jsem si, že se mi fakt líbí Frozen - hovno leda! Tohle je bez debat ten nejlepší animák, jaký jsem kdy viděla! Naprosto perfektní animace, dokonalý příběh, surové vyvážené a prolínající se vtipy, ne moc klišé situace, tak akorát dojemných situací, skvělá volba hudby a nevím, jestli to je mou zabedněností, nebo jsem nebyla jediná, kdo identitu padoucha fakt nečekal, i když jsem věděla, že ten, na koho padlo podezření jako první to nebude.. Já mám od přírody pro animáky slabost, ale tenhle mě faktdostal. Už dlouho jsem nebyla tak hotová z animáku. Myslela jsem, že se mi líbí Auta, Shrek, Toy story, Já padouch, nebo jiné legendární omalovánky, ale tohle předčilo všechny moje představy. Fakt upřímně jsem se zasmála, i slza ukápla.. Fakt úžasný, smekám. ()

belinko

Baymax je k "zulíbání", ale na lepšie hodnotenie nepomôže ani podstatná časť filmu nenápadne vykradnutá z Avengers. ()

RoseThrone

Animáky jsem vždycky měla ráda, ale tenhle ještě o něco víc. Vtipný, ale ví, kde jsou meze, aby se z toho nestalo trapně vtipný. Děj, který se neloudá, ale ani nic neuspěchá. Sympatický hrdina, který avšak není dokonalý. Co je ale nejdůležitější na celém tomto filmu, je ta hlavní „zpráva", kterou chtěli tvůrci vyslat do světa ven. A to, že nemoc mysli, by se měla brát stejně na vědomí jako nemoc těla. A proto tomuhle filmu vzdávám čest. ()

Tomy_Reardon

Vtipna kreslena Japonska pruprava byla nad me ocekavani.. Velka Sestka byla skvela pretostla nafukovaci panna s mnoha schopnostmi.. bylo to jine, smutne a ja byl spokojenej ()

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord