Při rutinní vesmírné cestě k novému domovu jsou dva hibernovaní pasažéři kosmické lodi následkem poruchy probuzeni o 90 let dříve, než bylo plánováno. Zatímco se Jim (Chris Pratt) a Aurora (Jennifer Lawrence) smiřují se skutečností, že budou nuceni prožít zbytek života na palubě luxusní lodi, zjišťují, že mezi nimi vzniká cosi více než přátelství...až do okamžiku, kdy odhalí, že se celá loď ocitá v obrovském nebezpečí. Jim a Aurora jsou teď těmi jedinými, kdo může zachránit životy 5000 spících pasažérů. (Falcon)

gemi

Miluju tyhle filmy! Krys Prak v uvěřitelném sci-fi s parádní atmosférou, které baví každou minutu. Skvělý koncept i provedení. CGI místy malinko, ale opravdu jenom malinko pokulhává, ale o něm to není. Kéž by takových filmů bylo víc. (Druhé zhlédnutí, první 10. 2. 2017) ()

samkko

Rozhodně dost zajimavý scifi snímek který se velice úzce kombinuje s dramaticky romantickou zápletkou. K tomu přičtěme příjemné obsazení, komorní a zároveň galaktickou atmosféru a na závěr to zamíchejme v pořádné náloži vtahujícího příběhu. Kdo však čeká pořádnou space operu ve stylu 2001, popřípadě Interstellaru, bude dozajista zklamán. Film se totiž hlavně zaměřuje na mezilidské vztahy, pocit samoty a samozřejmě romantickou zápletku. Takže to v závěru nikoho neurazí, ale ani nenadchne. ()

Hellknight12

Dnes pozreté po rokoch. Nech si o tomto filme hovorí, každý, kto chce a čo chce. Za mňa je tento film proste skvelý. Na to, že nemusím romantiku, tak tu bola pekne zahraná. Máme tu skvelé herecké výkony, sympatických hercov a hlavne, čo medzi nimi skvelé funguje je chémia. Neviem síce ako sú na tom v skutočnosti ale v tomto filme som im veril každú minútu, keď boli spolu. Od lásky cez hnev až po odpustenie. Tiež tu máme skvelé zábery, či už lode alebo samotného vesmíru. Najslabšia časť filmu je príbeh. Príbeh je jednoduchý a odohraný niekoľko krát ale čo už. V dnešnej dobe vymyslieť 100% originálny príbeh je zázrak.Film môžem odporučiť. Celkové hodnotenie za mňa je 85%. ()

RAFT

Film mě mile překvapil.Takové romatické ,scifi,no spíše romantika .Herci vybráni ve filmu skvěle je škoda ,že se film nenatočil o par let dřív jak měl ,ale nevadí,to čekání se přeci jenom vyplatilo .Děj ve filmu má a kdo říká že ne ,tak at.Vůbec sem se nenudil ,právě že,naopak byl sem uplně vcucnutý do děje.Každopádně film je dělaný pro kino .Předposlední film viděn v tomto roce 2016. Za mě 80% ()

john.h

Remaster Titaniku z budoucnosti. Povedl se? Ale jo, jde to. Neni toto zadnej film, kterej se zapise nesmazatelne do historie kinematografie, ale jako jedna podivana v nudnou nedeli je to vyborny. Andy Garcia snad anito v titulcich byt nemusel. ()

MAAUZ

Příběh = píčovina. Obraz = vizuelní porno. Atmos tomu dodalo pár zježenejch chlupů navíc. Enšpígl to tentokrát zajebal a má naprostou pravdu, protože bych je taky všechny probudil. Jennifer to moc slušelo. Hrozně se mi líbil barista Michael Sheen alá gentle-robot. ()

DavidWebb

***Svieži závan v sci-fi vodách a príjemný zážitok zo zaujímavého filmu mi pokazila len prehnaná reakcia Aurory, ktorá tak dokázala svoju neschopnosť milovať kohokoľvek, okrem seba***. Na príbeh z hybernácie predčasne prebudeného pasažiera na lodi bez posádky a ďalších pasažierov sa mi pozeralo až prekvapivo dobre a celému filmu vládne podmanivá atmosféra s podobne ladeným soundtrackom. Pevne verím, že to čo v tomto flicku vyzeralo tak bezmedzne romanticky, by v skutočnosti nechcel zažiť nikto z nás. Ale film je film a navyše sci-fi si môže dovoliť ešte viac. V závere sa síce scénarista opäť chytá všemožných barličiek a klišoidných skratkovitých riešení bez mozgu, nič to však neuberá na jeho celkovej pútavosti. Keď to tak vezmem kolem a kolem, nebudem mať problém pozrieť si to v budúcnosti znova. Teda samozrejme ak pán Boh dá... PS: Nebol by to romantický flick, ak by sa Aurora nezmenila, že? Good music. Srať nato, mne sa to páčilo. 80% ()

iKosser

Jediné co je na tomhle filmu fakt fajn je hudba..Jako OK, Lawrencka a Pratt taky nejsou špatní, zvlášť chris hraje fakt dobře, ale ten příběh tyvole, to se nedá...Říkal jsem si že ten konec to snad vytrhne a dostal jsem nejvíc vypláchlý klišé co asi šlo. Do půlky solidní podívaná a pak celkem z kopce... A přitom takovej hezkej nápad to byl...... ()

ANTYCHRYST

S velkou nedůvěrou jsem spouštěl tento bijak... jako vesmírná scifi romantika..žádnej herec skoro... :) Parádní podívaná na hodně vychytane vesm. lodi. Hlavní dvojice to zvládla bravurně.. Jennifer jako bloncka je úchvatná... a plně chápu.. že jí probudil..lépe si vybrat nemohl :) po technické stránce je vše výborně zmakle, efekty, okolní vesmír, bazén s výhledem je nejvíc.. :) Po dlouhé době hodně kvalitní vesmírný sci-fi film. Vše doladuje kvalitní zvukový podklad..85% tohle mě hodně bavilo . ()

celticek

Překvapilo. Na to, že je to taková romantika, jsem to režisérovi sežral i s navijákem. Ideální na nedělní odpoledne:) ()

liberita

Zaujímavý nápad vo vizuálne atraktívnom prostredí a s mnohými originálnymi nápadmi v dizajne lode a funkciách, ktoré svojim pasažierom ponúka. Vzťah dvoch hlavných postáv je už trochu slabším elementom a miestami mi pripomínal Wall-E a miestami zas Titanic. Chrisa Pratt je sympaťák, Jennifer Lawrence príliš nemusím, ale treba uznať, že ako páru im to spolu pristane, hoci chémiu sa im dostatočne presvedčivo podať nepodarilo. Krátka prítomnosť Lawrencea Fishburne pôsobí trochu nadbytočne, naopak robot Michela Sheena je veľmi vítaným prvkom, odľahčujúcim romantiku a neskoršie napätie medzi Jimom a Aurorou. ()

boo-boo

Napínavý survival thriller? Vesmírna romantika? Explozívne finále? Ale hej, všetko to tam v nejakej miere je, ale tak akoby mimochodom. Tu je najzásadnejšia forma, ktorá niežeby obsah nemala, ale venuje mu tak zúfalo málo pozornosti, že to vzdá aj divák. ()

Origrin

Kolem a kolem průměrné sci-fi, které sice neurazí, ale podruhé už ho vidět netřeba. Mezi Chrisem Prattem a Jennifer Lawrencovou to prostě přesvědčivě nejiskří. Zápletka také bohužel nenabídne nic nečekaného. ()

TaNya_

Některé fyzikální zákony tady tak úplně neplatí, nebo spíš fungují jen ty, které se zrovna tvůrcům hodily. Nicméně musím uznat, že ačkoliv jsem podle traileru čekala (pod)průměrnou sci-fi, tak i když jsem ji ve výsledku asi dostala, tak jako taková nepůsobila. Na ústřední dvojičku si taky nemůžu nijak výrazně stěžovat, sice se k sobě vyloženě nehodili, ale každej z nich sám za sebe ušel. ()

Basso

V poslednej dobe akoby sa s podobnými snímkami roztrhlo vrece. Mne osobne mnoho pasáží pripomínalo excelentný film Gravity. Tuna však režisér vsadil viac na romantiku a city a to bol veľmi chytrý ťah, čo odcení najmä dámska časť publika. Do urcitej časti má film oslovil aj na zisk plného počtu, aj keď sa dej rozbiehal len pomaly (priznám sa, že už som aj prestával dúfať v nejakú akciu). Ako náhle dej začal gradovať oveľa rýchlejšie dobrý dojem sa začal vytrácať. Premyslené scény nahradili otrepané hollywoodske frázy a scény. Do poslednej polhodiny boli vtrepané samé sklamania, problémy a ich "nečakaný" dobrý koniec. A z hlavného hrdinu sa razom stala šípková ruženka. ()

Michael Sheen bude neziskový herec

Michael Sheen bude neziskový herec

11.12.2021

Rádio Filmové melodie obohacené o 515 skladeb!

Rádio Filmové melodie obohacené o 515 skladeb!

13.08.2017

PF 2017

PF 2017

31.12.2016

Jennifer Lawrence bude režírovat

Jennifer Lawrence bude režírovat

26.11.2015

Mít ve 25 letech dva Zlaté glóby a Oscara vůbec není špatná bilance. Jennifer Lawrence k tomu může přihodit ještě dvě úspěšné blockbusterové série, právě končící Hunger Games a X-Meny, a momentálně… (více)