Nastala chyba při přehrávání videa.
 • claudel
  *

  Tak to opravdu ne. Když se na film se stopáží 75 minut dívám napětkrát, asi je někde něco špatně. Mám pocit, že jsem sledoval pokus o alternativní film s dialogy jako vystřiženými z absurdního divadla. A čím víc jsem se blížil ke konci, tím víc jsem nabýval dojmu, že Parádně pokecal je jedna z největších českých stupidit posledních let. Vzhledem k tomu, že to není zase až taková hrůza jako Hany, tak se k odpadu nesnížím.(7.5.2016)

 • Havenohome
  *

  Pozeranie tohto filmu sa da prirovnat jedine k muceniu spanielskou cizmou.(27.7.2014)

 • Tygrys
  odpad!

  To je teda hrozná kravina - Štěpáne. No to teda je - Marie.(7.1.2016)

 • MikeCool
  ***

  Žádný zázrak to není, ovšem i tak to bylo příjemné překvapení. Takovýhle, záměrně lehce amatérský styl filmu se nevidí dost často. Za mě určitě příjemné překvapení. Místy jsem se i párkrát zasmál.(4.6.2016)

 • niethustra
  *****

  Zajímavé, jak lze přes vsugerovaný pocit ireálna v člověku vyvolat pocit něčeho naopak skutečného, plnokrevného, v čem se sice nemusí najít, s čím ale nemá problém se identifikovat. Forma není samoúčelná, obsah zůstává opravdový. Na rozdíl od tematicky podobně zacílených (nejen českých) filmů nesklouzává PP k recyklaci životních pouček, nementoruje a parádně baví. Pavlíčkovi držím palce. P.S.: Vydra skutečně je dobrý herec.(9.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace