Nastala chyba při přehrávání videa.
 • WillBlake
  *****

  Film začal jako nenápadná absolventská komedie a skončil jako něco, co přesahuje tenhle žánr všemi myslitelnými směry. Shledání v Berlíně s lidmi z minulosti na mě působilo skoro existenciálně. Škoda, že nemožnost setkat se s Marií nenabrala absurdnější rozměr. Struktura vyprávění je ale promyšlená natolik, abych ji považoval za promyšlenou. Vydra tady hraje mysteriózní postavu, takže pozor. Zařazuju do svého nedůvěryhodného seznamu nejlepších československých filmů, který si vedu v csfd deníčku. PS: Neznám Tomáše Pavlíčka. On nezná mě.(16.6.2015)

 • NinadeL
  **

  Nemám vás rád, famácké výrobky, ještě stále nejste zralé na normální distribuci. Nehledě na to, že opakovaný vtip není vtipem a obsazovat Marii Doležalovou do rolí femme fatale fakt můžou jen ve studentských vtípcích.(29.8.2014)

 • Tygrys
  odpad!

  To je teda hrozná kravina - Štěpáne. No to teda je - Marie.(7.1.2016)

 • Vitex
  *****

  Jsem fanoušek, ale stejně: Smál jsem se jako idiot. Nechápu, co komu vadí na projevu jednotlivých herců, všichni jsou nádherně brechtovsky odosobnění, přesně jak to tento film potřebuje (byli byste vůbec schopní se dívat na Sedmikrásky nebo na O slavnosti a hostech?). Poselstvím filmu je především ona pro Pavlíčka typická "pozitivní energie", které je letos ve světě takový nedostatek. Tome, jsi tuzemský velmistr v žánru pohádky. Filmařsky nejinteligentnější český snímek posledních let.(31.7.2014)

 • SLOTH
  **

  Zajímavý český počin který táhnou dolů všechny herecké výkony snad jen kromě Václava Vydry nejmladšího. Bohužel ani on nedokázal zachránit snímek s dobrým potenciálem ale špatným provedením(8.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace