Osmnáctiletá Helen (Carla Juri) ráda experimentuje. Zvláště v sexu. Také v oblasti hygieny má několik vlastních svérázných teorií. Své okolí šokuje upřímností a komentáři, jež by pravá dáma nikdy nevypustila z úst. Helen už je prostě taková. S kamarádkou a "pokrevní sestrou" Corinnou spiklenecky porušuje jedno společenské tabu za druhým - až do doby, než Helen skončí v nemocnici po prekérní nehodě při holení intimních partií. Ale i na nemocničním lůžku pokračuje ve své poněkud drsnější cestě za vyrovnáním s bolavými místy svého dospívání a tajně doufá, že se jí podaří usmířit své rozvedené rodiče. Spojence nalezne v ošetřovateli (Christoph Letkowski), kterého svou přímočarostí úplně odzbrojí. Nejtajnější aspekty ženského světa se všemi bizarnostmi a skrývanými touhami ukazuje film Vlhká místa s nevídanou otevřeností a humorem. (Aerofilms)

lacerta

Čekala jsem odvážnou komedii a dostala nudu s hemoroidama. Pár věcí bylo celkem vtipných, ale nuda a nechutnost jaksi převyšovala... ()

cobislav

Tento výtvor mi doporučil známý a bylo mi řečeno, že se mám připravit na nějakej ten fekální humor, se kterým nemám vůbec problém, ale nečekal jsem celý film věnující se jednomu análu. Hlubší emocionální konflikt hlavní hrdinky mě vůbec nezaujal, takže se jednalo spíše o ztrátu času. 35% ()

Rian_witcher odpad!

Obávám se, že tak, jak zde tvůrci prezentují dívčí dospívání, se nechová ani svěřenkyně ústavu choromyslných. Nechutnost na zvracení z toho čiší od úvodních záběrů filmu. A přesto, že zde nahotou tvůrci nešetřili, jediné co se mi při sledování dementního chování Carly Juri zvedalo, byl žaludek. ()

valmet

Šokující? V dnešní době ne. Nechutný? Ale jděte. Není to žádný veledílo, ale taky to není špatnej film. Musím říct, že z hlavní herečky jsem nemohl spustit oči, její výkon stojí za vidění. Že je film plnej klišé a příběh není skoro o ničem, není její chyba. Dal bych tři, ale kvůli ní jednu hvězdu přidám. ()

Ssheeni odpad!

Nuda, nuda a jeste jednou nuda. Jeste nikdy predtim jsem neodesla z kina uprostred filmu. Nejsem puritan a asi bych hlavni hrdince odpustila i to neustale ocichavani posevniho sekretu kdyby tento film mel nejaky dej. Dej zde vsak budete hledat lupou. Shlednuti v kine rozhodne nedoporuju,kdyz uz tak si pockejte na dvd. ()

Mates Hradecky

O čem holky nemluví, o tom kluci točí film aneb voyeurské hody lukulské.Oproti knižní předloze přidal si pan režisér pár nechutností navíc, což je spíše ku škodě celkového dojmu. Po filmové stránce dobrá kamera, střih s dobře padnoucí našlapanou hudbou a famózní herecký výkon hlavní představitelky, která táhla sama celý film. Ve druhé třetině se film neúměrně drobí a natahuje-ruka střihačova mohla zkrátit metráž o 20 minut bez újmy na dějové linii. ()

ivanlaris odpad!

Skutočný filmový odpad. Vydržal som až po holenie análneho otvoru, chuť som mal vypnúť to už pri sedení na zatopenom mestskom hajzli... Totálny hnus! ()

Bagipycoo

Neradi si sedáte na veřejných záchodcích na prkýnko když váš chytne sraní ? Zde vás hlavní protagonistka naučí že tuna toaletního papíru není potřeba, pokud zrovna máte vagínu ! Zkratka vtom to filmu je hodně němectví ,ale jinak film je celkem o ničem. ()

Rollo_Tomasi odpad!

To, že Němci jsou úchyláci, je dlouhodobě známo. Poslední německé "normální" porno skončilo sérií Josefiny Mutzenbacherové, která přišla o panenství se svým bratrem a šukala se svým otčímem. Tohle je ale jiné kafe! U filmu jsem nevěděl, jestli ho mám dokoukat, protože jsem měl několikrát namále a už, už jsem zkoumal obsah svého žaludku. Kdybych se u toho natočil, tak bych si asi nějaké to euro vydělal, protože by se určitě našlo několik chlípných Němčourů, kteří by za to neváhali zaplatit. Kdybych se u toho ještě posral a svými výkaly se pomazal nebo, nedej bože, je sežral, tak bych byl asi rovnou nominován na německého PerversOscara. Jistě se tady najde několik jedinců, kteří nechuťárny typu analýza špinavého hajzlprkénka a následný orál, výroba pizzy, pokrevní sesterství a trable s homemade tampóny, trable s hemoroidy apod. ocení jako vkusný humor. Nebo je snad takové prasárny rajcují? Tyto prasárny pro mě opravdu nejsou. Nezlobte se na mě, ale tyto praktiky pro mě opravdu nejsou. Bluéééééééééééééééééé!!! P.S. Jsem zvědavý na komentář páně Verbala. :-) ()

Brabec

Helen je dle mého názoru zobrazením typické perverzní Němky s oblibou v nechutnostech nejhrubšího zrna. Užijete si plně všemožných nechuťáren od olizování jeté tělocvičné kozy, výrobu bonbonů ze spermatu, hromadné ejakulace na pizzu, stírání zadělaných prkýnek na veřejných záchodcích genitáliemi, přes úmyslné natržení svého konečníku po operaci hemeroidů o kličku na nemocničním lůžku až po výměnu zakrvácených tamponů se svou nejlepší kamarádkou. ()

joywork

Bezesporu zajímavý film, kde se občas směju, občas se obdivuju zajímavému zpracování, i ten psychologický rozměr snímku ujde.. ale ty nechutnosti mě odrovnaly, zajímaly by mě reakce pubertˇaček v kině. Shlédnuto na HBO GO. ()

DannyVlk

Posledních deset minut shodí celej film. Holka si znovu roztrhne zašitou díru, jen aby dala znovu dohromady rodiče, kteří se dohromady opravdu dají a ještě se díky tomu do ní zakouká zdravotní bratr... Jako vážně? ()

TadashiCZ

Vůbec nechápu, proč tenhle film vznikl. Bylo to vlastně hrozně nudné. Od přesunu do nemocnice se děj zploštil extrémně. ()

Thalin odpad!

Když je kniha schválně a na sílu vyhnaný nechutný trash, tak film nemůže být lepší. A nevím, jestli herečku obdivovat nebo zavrhovat, že byla schopná a ochotná tuto psychicky narušenou postavu vůbec ztvárnit. Není to šokující, ono se to snaží hlavně jen a pouze šokovat a tím je film i knížka naprosto odpadní záležitost. ()

ZZZHarry

Na film jsem do kina došel unavený a s vidinou toho, že si prostě kecnu a dvě chvíli si dáchnu, nebránil jsem se ani usnutí. Jenže. Na plátně jsem viděl tak neskutečně hnusný, vlastně dobrý film, který mi nedal ani špetku odpočinku. Není to geniální počin, ač mi nevadí žádná hororová podívaná, v této komedii jsem některé záběry vidět nechtěl. Myslím, že film nechává perfektně pracovat vlastní fantazii. Nečekejte, že jdete na megabiák, nečekejte speciální efekty ani dramatickou zápletku. A přesto bych každýmu doporučil na film jít. Navíc, kdo někdy zažil perverzně ulítlou ženskou, myslím, že ve filmu jí najde. Na závěr doporučuji partnerky s sebou nebrat, některé to může fakt pohoršit (vlastní zkušenost) ()

Christissimo

Film, který možná dost lidí šokuje, ale podle mě šokovat není jeho hlavní účel. Má působit na společnost svázenou všemožnými předsudky a představami o normálnosti a považováním jinakosti za divnost. Já osobně jsem se bavila, většinu věcí jsem nepovažovala za šokující či bytostně nechutné či rozcházející se s mým způsobem myšlení (ikdyž musím uznat, že vyměňování tamponů je opravdu nechutné a nedokážu si představit nikoho, že by zrovna tohle považovat za stvrzení hloubky přátelství). Myslím, že každý alespoň nějaké podobné věci dělá, jen se o tom prostě nemluví. Film k pobavení pro někoho, komu nevadí nechutnosti a dokáže si z nich udělat srandu. Navíc kvalitně natočený. ()