Aloha

Aloha

Dobrodružný / Komedie / Romantický

USA, 2015, 105 min

Ten film měl všechno. Měl dobré herecké obsazení, měl jímavý příběh, měl potenciál. Tak proč se to režisérovi zcela rozpadlo pod rukama? Aloha je ve výsledku jen nudnou konverzační reklamou na Havaj, u které světlé momenty spočítáte na prstech jedné ruky. Je velká škoda, že režisér Cameron Crowe s tak slibného obsazení a zajímavé látky vykřesal tak zoufale málo. A nejzajímavější, potažmo i nejvtipnější scéna? Neverbální výměna názorů mezi Bradleym Cooperem a Johnem Krasinskim!(16.8.2015)

Rozhodne jedna z najnezvyčajnejších romancí za posledné roky. Úvodné minúty pôsobia značne undergroundovo ( teda čo sa týka námetu ) a môžu zneistiť aj otrlých fanúšikov rom-com. Lenže nakoniec z toho vyrastie mnohonásobne klišovitá žánrovka s viacerými scénami, ktoré svojou sentimentálnosťou pošťuchajú slzné kanáliky a svojou humornou formou potešia dušu. ( Komerčný ) prepadák, ale príjemný.(30.11.2015)

• PP66

Sladkobolnej americkej doják. Viděno v rámci Tour po Americe.(3.4.2016)

Taky bych se v klidu zamiloval do Emmy Stone , protože je neuvěřitelně krásná a navíc umí i hrát ! Ale nejsem Bradley Cooper a jsem už pár let ženáč, takže ………. prd(20.6.2016)

• V.Silver

Nevím, jestli je to pravidlem, ale zdá se mi, že čím víc velkých hvězd obsadíte do romantické komedie, tím větší hovadina to je.- a Aloha je přesně ten případ. Pěkné záběry Havaje prokládané občas nějakým mírně úsměvným vtipem (jediná opravdu zábavná scéna byl Krasinski vs. Cooper beze slov), všechno poslepované nějak náhodně dohromady s dějovou linkou, která nedává smysl, a to ani ve finále. Přesně ten typ filmu, u kterého vás mrzí, že jste se na něj vůbec kdy rozhodli podívat. 40 %.(6.9.2015)