poster

Aloha

 • USA

  Aloha

Dobrodružný / Komedie / Romantický

USA, 2015, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • becki_tu
  **

  Věčný sympaťák Bradley, Emma v uniformě, Rachel v letních šatech, Havaj a dějová linka kolem působení v armádě. Ideální kombinace pro srdcervoucí romantické drama. Bohužel toto moje očekávání bylo na hony vzdáleno od reality. Hlavní dějová zápletka je jako z průměrné bondovky, romantická linka není moc přesvědčivá, komediálních prvků tu taky moc není a když už se na scéně objeví na těch pár minut i Bill Murray a Alec Baldwin, jde spíše o karikatury rozmazleného miliardáře, potažmo armádního generála. Cameron Crowe tentokrát šlápl vedle.(13.9.2015)

 • Spiker01
  ***

  Film bez přesahu a po shlédnutí jsem měl pocit, že jsem na něj koukal zbytečně. Táhlo mě k němu široké a výtečné obsazení, které nemá slabý článek a bez nich by snad ani nemělo pro běžného diváka smysl koukat. Bohužel se čím dál tim častěji stává, že se naláká na známé tváře, kterých je pro podobnou slabotu škoda...50%(15.9.2015)

 • jojinecko
  *

  Cameron Crowe už musí točiť len dokumenty o jeho (a mojich) obľúbených kapelách, alebo nejaké hudobné filmy. To, že túto ultra mega sračku režíroval a ešte aj napísal tento človek je pre mňa trochu šokom. Už dávno som tak tuho nebojoval s mojim základným princípom "dať filmom šancu až do konca" a mal som chuť sa na to vykašlať už niekde v tretine. Ešte aj Emma Stone tu je preafektovaná a na facku...Dávam milosrdný pol bod za cca tri podarené scény + pol boda za pár záberov Oahu (ten z Diamond Headu nad Waikiki je presne taký istý ako moja fotka z toho miesta:) Ešte, že máme tú nostalgiu...(3.1.2016)

 • DEXTER099
  **

  Další z řady filmu co nejspíš vznikl tak,že se sešla parta herců na dovolené a zavolala Camerona Crowe,kterého poprosila ,aby napsal rádoby vtipný ,místy romantický a někdy pseudo dramatický scénář.Přece jen se na té Havaji už asi nudili tak z toho chtěli dostat nějaký ten další milion navíc.Film opravdu o ničem a přesto s hodně známými tvářemi.Jiné vysvětlení snad opravdu není.Na tohle jít do kina tak si drbu hlavu dlouho a těch 170 kč by mi bylo opravdu líto.Za mě celkově 30% a dvě hvězdy.(28.8.2015)

 • campix
  *

  To je tak, když člověk hledá nenáročnou a příjemnou letní komedii zasazenou do příjemného prostředí s kvalitně vyhlížejícím obsazením a také režisérem, který již svou kvalitu dávno prokázal. O to větší je pak zklamání, když volba padne na film jako je Aloha. Naprosto hvězdné obsazení mě natolik zaslepilo, že jsem věnoval 1h45m svého života této kolosální kravině. Příběh radši snad nebudu ani komentovat. Herecké výkony byly opravdu velkým rozčarováním a dialogy mezi postavami snad nemohly být více umělé a nesmyslné. Nevím jestli jsem v poslední době viděl něco tak špatného. Nebo více zkažený film se slušným potenciálem. Závěrečná záchrana světa už byl jenom hřebíček do rakve. K příštímu Crowovi budu přistupovat hodně obezřetně.(17.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace