Aloha

Aloha

Dobrodružný / Komedie / Romantický

USA, 2015, 105 min

Podíval jsem se na obsazení a byl jsem nadšenej. Ale začátek hodně rozpačitej, nebýt těch herců, tak by to bylo ještě horší. Je to škoda, protože se z toho dalo vytěžit určitě mnohem víc. Naprosto zbytečný film, který má pár světlých momentů.(9.8.2015)

• Petrasuvicka

Špatná nuda plná zbytečných scén, plochých, nepropracovaných postav, a jen sotva ji udržuje při životě fakt, že se to odehrává na Havaji, které tam ve výsledku zas tak moc není(28.10.2015)

• Johnny.ARN

Príjemné. Viac-menej priamočiare, s dobrým obsadením ale nevyužitým potenciálom. Emočne to nedokáže strhnúť, postavy sú jasné od začiatku, bez nejakého posunu ( možno až na Emmu ). Nevyhnutný záver tomu dal len adekvátnu bodku. Neublíži, neoslní. 2 z 5(17.10.2015)

• bourec

Filmy o návratech do rodnej míst,nebo do míst,kde člověk zanechá nějakou stopu,neni moc,a hlavně ne těch lepších.Bohužel film Crowa je z kategorie horších,hlavně co se týče scénáře.Je to strašně nemastný,neslaný.A to si myslim,že kromě Coopera(můj oblíbenec)hrajou všichni solidně,a leccos zachraňujou,ale ten příběh je hrůza.40%.(14.5.2016)

• viperDavid

Tak super obsazení a taková sračka :D Nevím jak je to toho vnutili, hej vole chceš zadáčo dovču na Havaji ? jasně, tak tady máš letenku a občas něco plácni :)(11.10.2015)

• - Film je možné nájsť aj pod viacerými alternatívnymi názvami, ako napr. Deep Tiki, Hawaii, Untitled Cameron Crowe Project, Welcome Back či Volcano Romance. (MikaelSVK)

• - Pôvodne sa mala postava, ktorú si zahrala herečka Emma Stone, volať Lisa. (MikaelSVK)

• - Film měl vzniknout původně o několik let dříve s Benem Stillerem a Reese Witherspoon v hlavní roli. (JORDY)