poster

Aloha

 • USA

  Aloha

Dobrodružný / Komedie / Romantický

USA, 2015, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • frings
  *

  Jak já jsem se těšil!!!(26.9.2015)

 • viperDavid
  *

  Tak super obsazení a taková sračka :D Nevím jak je to toho vnutili, hej vole chceš zadáčo dovču na Havaji ? jasně, tak tady máš letenku a občas něco plácni :)(11.10.2015)

 • Petrasuvicka
  *

  Špatná nuda plná zbytečných scén, plochých, nepropracovaných postav, a jen sotva ji udržuje při životě fakt, že se to odehrává na Havaji, které tam ve výsledku zas tak moc není(28.10.2015)

 • BarryLyndon
  *

  V žádném případě se na to nikdo nedívejte. Nepamatuju hůř zrežírovanou "komedii" nepamatuju a při tomhle neskutečně natřískaném obsazení by za to Cameron Crowe zasluhoval přes držku! Pověsti z uniklých studiových emailů nelhaly, tohle je fakt průser. A je to obří škoda, protože nádherná příroda, kamera, maximálně boží a sympatické obsazení, které si docela nečekaně herectvím pro sebe kradla Emma Stone. A vysvětlí mi někdo, jak proboha do takovýho filmu nacpali premisu o SPOILER soukromé atomovce do vesmíru SPOILER? 2/10(9.8.2015)

 • becki_tu
  **

  Věčný sympaťák Bradley, Emma v uniformě, Rachel v letních šatech, Havaj a dějová linka kolem působení v armádě. Ideální kombinace pro srdcervoucí romantické drama. Bohužel toto moje očekávání bylo na hony vzdáleno od reality. Hlavní dějová zápletka je jako z průměrné bondovky, romantická linka není moc přesvědčivá, komediálních prvků tu taky moc není a když už se na scéně objeví na těch pár minut i Bill Murray a Alec Baldwin, jde spíše o karikatury rozmazleného miliardáře, potažmo armádního generála. Cameron Crowe tentokrát šlápl vedle.(13.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace