Poté, co teroristé sestřelí letadlo Air Force One, prezident Spojených států (Samuel L. Jackson) zůstává napospas divočině. Je tu jediný člověk, který ho může zachránit – 13letý kluk jménem Oskari z domorodého kmene, který se chystá složit zkoušku dospělosti. Jeho úkol spočívá v přežití v nehostinné krajině Laponska. Chystá se vystopovat jelena, ale místo toho narazí na nejmocnějšího muže planety v dosti prekérní situaci. S teroristy v patách se musí nesourodé duo Oskariho a prezidenta USA spojit a uniknout svým lovcům. Je jen na prezidentovi a jeho novém pomocníkovi, aby přežili nejvypjatějších 24 hodin svého života. Hon na prezidenta právě začal... (Indigo Film)

Danny F.

Dobře natočené a tempo taky nebylo špatné. Když došlo na nějakou akci, byla to opravdu akce. Jemně humorné. 60% ()

drackula

Ako taká driemacia jednohubka to funguje, ale inak nič moc. Ak by niekto začal drinking game, a dal si poldeci vždy keď povedia skratku USA v plnom znení, prípadne vždy keď povedia aká je to super, mega mocná a najlepšia krajina na svete, je v kóme po polhodine. 40% ()

Kaceris

Od filmu som očákaval viac, to je jasné. Ale to čo sa mi dostalo na tanier, no neviem. Mám z toho zmiešané pocity, ale ku koncu som ku tomu dospel, ze je to taký priemerný akčný film, ktorý zachraňuje hlavne Samko Jackson a potom tá prenádherná príroda. ()

Circumscriptor

Rozhodli sa tu skrížiť nejaký boj o prežitie v divočine s niečím ako Pád bieleho domu. Absolútne nechutne a násilím sa to vnucuje divákovi a bolo by to asi stokrát lepšie keby to bolo animované a určené pre deti od 7 rokov. ()

sedm.1

Co jsem mohl sakra očekávat od akčního filmu, kde je hlavním hrdinou třináctiletý kluk? Nesoudnou, naivní, přihlouplou píčovinu. A taky se tak stalo. A já jsem v podstatě stejně naivní a přihlouplý, jako právě tento samotný film, když jsem to vše věděl a přesto jsem do něj nakonec šel. Tu jedinou hvězdičku každopádně dávám za překrásné záběry úchvatné přírody a samozřejmě za Samuela L. Jacksona, který sice nikterak onu celkovou dementnost snímku jakkoliv nezachraňuje, ale alespoň je to jako vždy cool sympaťák a výrazná figurka. Zbytek je ale skutečně nehorázná zhovadilost, překonávajíc i ty nejšílenější představy, co lze ve filmu snad ještě vymyslet a ukázat se jako tvůrce - tupec. Mě tyhle filmy prostě fakt uráží. Spravedlivý, hrdinný a samozřejmě neohrožený prezident USA, ustrašený chlapec, co nejdřív nevystřelí ze svého luku ani na dva metry, aby pak v tom nejdůležitějším, „zlomovém“ okamžiku, s výrazem Johna Ramba, svým šípem pomalu sestřelil vrtulník, pomalu nejzákeřnější a nejnebezpečnější teroristi světa jako vypadnuvší z grotesky Charlieho Chaplina, zápletka svou trapností a směšností by byla určitě vhodná tak akorát jako předloha po nějakou třeskutě vtipnou parodii, stejně tak jako všechny ty infantilní zvraty v ní použité, a happyendový závěr, sloužící čistě jen jako spolehlivý, očistný klystýr. Toť veškerá náplň této podívané, která je fakt nestravitelným kouskem, žánrovou zrůdností, nesoudným paskvilem, prostě na tento film bych doporučil svou pozornost skutečně nezaměřovat. ()

DavidS.

Finský dorost má nový iniciační rituál - "zachraň si prezidenta z mrazáku"...Helander už v Rare Exports ukázal, že si věci vykládá po svém, ale neumí je patričně vygradovat...Na to, aby Big Game mohla fungovat, je málo šílená... ()

iXtr3m3

Béčko ako vyšité, ktoré z biedy vytrhlo len meno Furyho. Ale keďže ja prírodu zbožňujem, nemôžem inak, aj keď to bola teda "blbinka" jemne povedané :) ()

KoRner

Jedna epizóda zo života malého loovca z Fínska. Inak dejovo nič výnimočné, akcia tam skoro nie je a hlášky, kvôli ktorým si to veľa ľudí pozrie tu taktiež nie sú. Príroda je však pekná a nie je to ani zbytočne dlhé, takže v stredu večer v telke sa to dá prežiť. ()

Lukoboss

Mrzí mě, když kvalitní a schopní herci lezou do těžce podprůměrných filmů. Asi se za to dobře platí, protože jinak to nemá vůbec smysl. A tady je hlavním kamenem úrazu scénář, protože ten je tak hrozně španej a ubohej, že si J. Helander asi dal hodně panáků "ete destilére", když to psal a točil. ()

666Carnage

Nepřišlo mi to tak špatný jak je hodnoceno na csfd. Bylo to docela zajímavý a nápaditý já neříkám, že to neni blbý a hodně béčkový ale něco do originality to mělo a scéna s mrazákem hodně překvapila. Pohoda akčňák kde Samuel L. Jackson není badass motherfucker ale jen prostě president co nic neumí. Viděl jsem horší filmy, který jsou hodnocený dvakrát líp. 50% ()

Stružák odpad!

Chápu, že od tohodle filmu člověk nic moc čekat nemůže, že si to spousta lidí představuje jako typický americký béčko... Pokud bych měl film hodnotit, jak moc naplnil i moje očekávání, byly by to klidně poctivý tři čtyři hvězdy. Pravda je, že jsem se párkrát zasmál. Bohužel se tady ale člověk směje tomu, jak moc je ten film špatnej a to určitě nebyl režisérův záměr. Snad každý klišé, který si člověk dokáže představit, se v Big game objeví. Původně jsem chtěl ocenit jakž takž solidní scénář, ale pak jsem si uvědomil, že tu stejně zůstalo pár věcí nevysvětlenejch, několik věcí nesmyslnejch... Na druhou stranu, tohle je fakt TAK MOC blbý, že se na to klidně někdy podívám znovu. :-D ()

Strandmon

Nemůžu říci, že se mi to nelíbilo, ovšem ale naopak říci můžu, že se dalo vycucnout ještě mnohem více. Film je hrozně naivní, akce rozesetá všude možně, že jsem ano občas nevěděl kdo je zrovna na plátně. Další věc, kterou bych filmu vytkl je délka. Pouhých 90 min. mě ani pořádně nedovolilo poznat postavy a už vůbec ne děj. Na tento film se možná ani nemusíte koukat, protože si stačí pustit trailer ve, kterém jsou vlastně všechny akční scény. Plusem je určitě Jackson, který opět nezklamal a také několik vtipných scén. ()

Hanes88

Jestli člověk od toho nebude moc čekat, tak si užije normální rodinné komedie. Jako víc jak na dvě hvězdy to není. 40%. ()

Prochy38

Ani nevím, za co ty dvě * dávám, snad za krásné finské prostředí. Ubohost skoro toho největšího kalibru. Nechápu, proč by na takový sranec S. L. Jackson kývl... Škoda, mohli z toho udělat srandu, jenže ani to se nepovedlo a ve výsledku je film právě jen a jen k smíchu. Oskari je tak slabá a trapná postava, že bylo od začátku jasné, kam to bude směřovat. Film má několik naprosto mimózních zvratů a já poslední hodinu přemýšlel, co tím kdo chtěl říct. S. L. Jackson hraje svoje a hraje dobře. Radost mi udělal R. Stevenson, který si to fakt pohodově dával. Víc není co. Snad jen jedinej dotaz. Vole to jako s tátou nemohli doma na zahradě zkusit, jestli ten smrad ten luk natáhne nebo ne? Muselo to být veřejně přede všemi... co by ne... už to jasně dokázalo, že se bude soustředit na všem, krom zdravého rozumu. ()

Milky.

Tohle se prostě nedá brát vážně. A asi nikdo kromě finských herců to ani vážně nebere. Nejvíc si to užívá Jackson, což se dalo čekat. Ujetá logika, ujeté triky, ujetý scénář, po šesti pivech jsem se bavil, zastřízliva bych to asi nedal. Ale budiž, na vypnutí mozku solidní. ()

HanaM.

Pořád jsem nemohla věit svým očím ani uším. Koho by napadlo zkombinovat hloupý americký akční thriller, se severským filmem o vyrovnávání se s přírodou a laskavý film s otcovským přátelstvím napříč národy a generacemi ala Kolja? Pořád nechápu a nechápu - ale nakonec byla to sice děsná blbost, ale nenudila jsem se, zasmála jsem se - ač nevím, zda to bylo záměrem tvůrců. ()

Gulde

Napřed jsem myslel, že to bude nějaká céčkovina, ale najednou vidím Samuela Jacksona a dalších pár známých tváří. No a hle, vyklube se z toho zajímavej film, sice s tuctovou zápletkou, ale kterej si zároveň umí utahovat z takový tý žánrový klišovitosti, i když jí sám dost obsahuje. Dobrej oddecháč! ()

Samuel L. Jackson jako prezident

Samuel L. Jackson jako prezident