Poté, co teroristé sestřelí letadlo Air Force One, prezident Spojených států (Samuel L. Jackson) zůstává napospas divočině. Je tu jediný člověk, který ho může zachránit – 13letý kluk jménem Oskari z domorodého kmene, který se chystá složit zkoušku dospělosti. Jeho úkol spočívá v přežití v nehostinné krajině Laponska. Chystá se vystopovat jelena, ale místo toho narazí na nejmocnějšího muže planety v dosti prekérní situaci. S teroristy v patách se musí nesourodé duo Oskariho a prezidenta USA spojit a uniknout svým lovcům. Je jen na prezidentovi a jeho novém pomocníkovi, aby přežili nejvypjatějších 24 hodin svého života. Hon na prezidenta právě začal... (Indigo Film)

Xmilden

Přežít se to dá. Bylo jen otázkou času kdy si Samuel zahraje i Amerického prezidenta, protože už snad hrál opravdu všechno a všude. Jenže narozdíl od jiných aktivních herců (Cage, Lundgren, Van Damme nebo Seagal), je Jackson tím člověkem, který dokáže i takhle sračkový materiál (Big Game) dostal jen svou přítomností do lepšího hodnocení. Celý film je blbina na entou, ale mě to ani nějak nevadilo. Prostě normální zábavné béčko. 50% ()

-bad-mad-wolf-

Nepříliš funkční recese. Nebo taky prazvláštní mix rodinného dobrodružňáku a outdoor thrilleru aka Cliffhanger, u kterého nebude spokojena ani jedna zmíněná skupina. Problém je tedy spíše v tom, že nadsázka, s níž film je a chtěl být natočen, je často až moc nezřetelná - nebo jsem neměl náladu na její hru přistoupit, co já vím. Hvězda za obrázky a zásah šípem. ()

Big Bear

Ne, ne, prosím už ne, ne, prosím, nééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé..................! Samueli, Samueli, Samueli, Samueli !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ty jsi prostě děvka prodejná! Příště už tě čekám v další epizodě oblíbeného německého TV seroše Doktor z hor, nebo v reklamě na dámské tampóny. Jak jenom jsi se proboha svatýho mohl ocitnout v tomhle dětském zvěrstvu? Tohle je prostě film pro desetiletý caparty a to jsem možná ještě přestřelil! Maximálně! Nebudu tu rozepisovat už nic dalšího. Tohle bylo prostě blbé, pitomé, idiotské, debilní a zhovadilé. Naříkal jsem u toho bolestí a ty bolesti přetrvávají i po titulcích. Helander by zasloužil aby mu řiť nabral pěkně rozzuřenej sob a to bez anestézie. Pak bych ho vypreparoval a vystavil veřejně na nějakém náměstí v mrazáku pro výstrahu všem filmařům, kteří by někdy chtěli ještě točit akčně-dobrodružný film o únosu prezidenta USA. Divím se, za tohle Finsku, GB a Německunevyhlásily patriotické USA válku. Já jsem přesně ten případ co popisuje Malarkey. Nevěřím, že to bylo míněno ze srandy. Jsem nasranej! Brutální! Opravdu brutální jdu si dát panáka... * ()

pornogrind

Běželo to v TV tak jsem tomu dal šanci. Co k tomu dodat. Příběh je totálně přitaženej za vlasy. Mladej Rambo zachraňuje prezidenta. Oba se tak stávají lovnou zvěří. Nepopírám, že akce je místy povedená, kamera luxusní a že i výběr lokace kde se film natáčel se povedl, ale to k dobrýmu filmu nestačí. Jednou se to přežít dalo, ale víckrát to už vidět nemusím. ()

Anderton

Trestuhodne nevyužitý potenciál uleteného nápadu v spojitosti s krásnou prírodou. Navyše tvorcovia dobre chápu scenáristické pravidlo obyčajný hrdina v neobyčajnej situácii, kde k nemu pridali aj neobyčajného hrdinu v neobyčajnej situácii. Ale zostalo len pri nápadoch pred samotným písaním scenára. Minimum humoru, málo akčných scén, prehnané zvraty, až si človek myslí, že ide o paródiu, lenže bez spomínaného humoru. Vydarilo sa ale záverečné zúčtovanie, čo je moment, kedy vás najviac zamrzí, že podobne absurdne uletený nebol celý film. ()

AppleCore

Ta nadsázka, ačkoliv tam je, dostává absolutně na prdel od vší tý vážnosti, která se nese skrze zápletku samotnou, přes soundtrack, až k hereckejm výkonům. Takže si jí ve výsledku všimne asi málokdo. Škoda, že když už se tam vraždí, střílí, padá a vybuchuje, že necáká spousta krve a masa napříč celou obrazovkou! ()

silentname

Nakoniec bol film oveľa lepší, než som sám čakal, že bude. A aspoň mám pocit, že po Barely Lethal, sa Sameuel L. Jackson, konečne zase vrátil do dobrých filmov. A áno, viem, že tohto roku si zahral aj v Kingsman: The Secret Service. Každopádne mu fakt, že je prezidentom USA verím a svoju rolu zvláda celkom dobre. Rovnako ako aj všetci ostatní vo filme. Nemám z nikoho pocit, že by sa nesnažil vo filme pôsobiť seriózne a to im celkom uznávam. Režisér bol schopný všetkých celkom dobre viesť a niečo sa im z toho podarilo spraviť. Najprv som bol trošku prekvapený, že to poňali viac ako rodinný film, než ako solídiny akčný film, no myslím si, že to nie je zlé ani v takomto prevedení. Situácie sú predpovedateľné a aj ako film skončí, ale aspoň to nie je neskutočne lacné, alebo tu nejde o film, ktorému by prospelo, keby bol viac seriózny, ako bol napríklad tohto roku Max. V tomto smere dokážem teda odpustiť aj niektoré nereálne situácie, lebo je to film, ku ktorému si viac asi sadne rodinka v sobotu o desiatej ráno, než dospelí o desiatej večer, no minimálne sa mohli viac posnažiť dať do trikových záberov a zmierniť niektoré prevarené klišé. Zelené steny sú pri letových scénkach neskutočne jednoznačné a vie to kaziť dojem. Napriek tomu si však myslím, že je to film, ktorý v mojich očiach skončil oveľa lepšie ako som sám čakal. V prípade, že s mojim názorom nesúhlasíte, tak to chápem, no ja som s tým, čo som videl celkovo spokojný. Hodnotenie: C ()

nash.

Říkal jsem si, přece to nemůže být tak blbé. A bylo. To určitě bude natočeno s nějakou hravě naivní nadsázkou. A nebylo. Nudná a dokonce i s přivřenýma očima nevěrohodná blbina, plná nesmyslů a nesympaticky kožených figur, kde ani ten Jackson nefungoval a prezidentování jsem mu neuvěřil ani na okamžik. Tu hvězdu navíc jsem nakonec přiklepl jen za skvělého Jim Broadbenta. ()

klerik

Už z princípu hovadina, ale ak si dobre pamätám, tak hudbu nahral Bratislavský orchester :-) Neskutočný zlepenec všetkého, čo sme vo filmoch o prezidentoch a prežití v divočine už videli. Ale s krásnymi zábermi na prírodu. Dôkaz, že CLIFFHANGER je skrátka niečo viac ako len obyčajný akčňák... Ako sa Misia: Prezident dostala do kín, mi je záhadou... ()

SeBig

Z útesu plachtící negr El džeksn aka tupej prezident, zabouchnutej v mrazáku řvoucí ,,my umřeme" je jediná věc, co mě tak trochu pobavila. Jinak je to šit a parodie na Butlera aka bodyguard prezidenta mě taky moc neuchvátil.. a to jsem mu věřil. ()

korbitch22

Helander je ten největší zabiják výtečných námětů na světě.Svůj první film o mega velkém a ještě zlejším Santovi totálně vodesral a teď se mu úspěšně povedlo zabít námět na film, který se mohl stát doslova parádním a svěžím akčním dvd béčkem.Nečekám od těhle filmů, že u nich budete mrtě drtit své KvíKvé, ale když napíšete scénář, který by neďál problém ani dawnovi po lobotomii, máte zaděláno fakt na slušný průser.Postava prezidenta je tady zbytečně zdegenerovaná na úplného debila, retardovaný klučina s lukem vás co repliku přívádí k šílenství a celé to má vypravěčský um poloslepého dyslektika, co předčítá Babičku v domově důchodců a nevšímá si, že půlka jeho posluchačů už umřela.Akce je totálně fádní a jsou tu vlastně asi jen tři scény, které stojí za to, děj se prakticky neposune víc jak o pár metrů, kdy jde prezident s malým dawnem pár stovek metrů lesem, potkaj mrazák, potkaj zlý hošany, udělaj parkrát pif-paf a je konec.Čekal jsem průser, ale ne dementní sračku.Každý akčnák se Segalem za posledních 15 let má větší koule.Helander je prostě debil a kdyby natočil nabušenou honičku po drsný přírodě, kde prezident hází padouchy ze skály a klučina (spíš holčina) lukem provrtá hlavu nejednoho proradného agenta, mohlo tu být skvělé béčko.Bohužel jak jsem napsal asi už třikrát, Helander je prostě debil a každej, kdo jde na tohle do kina za dvě čenta je ještě větší debil.20%. ()

ainny

Už dlouho jsem se tak nezasmála. Korejci jsou patetičtí ve věcech lásky, ale Amíci, to je vyšší level. U nich se patos týká zásadně pana prezidenta. Ta jedna hvězda je za toho laponskýho kluka a za tu nádhernou krajinu. ()

Crocuta odpad!

Abych parafrázoval jednoho zdejšího génia, jemuž se téměř bez výjimky zamlouvají pouze mimořádně debilní a špatně natočené slátaniny: Nám se to nelíbilo. Podobně slaboduchou sračku, plnou nesmyslů a popírání zdravého rozumu i přírodních zákonů aby člověk pohledal. A že S.L.J. bez uzardění účinkuje v něčem podobném mi prostě hlava nebere... ()

honajz

Kdyby to aspoň mělo nějaký scénář. Než se prezident setká s klukem, uteče polovina filmu. Postavy černobílé jako z Večerníčku, a kdo viděl alespoň pár filmů, po prvních minutách dokáže sepsat na papír, co se bude dít dál včetně konce a zdi slávy. Americký prezident v laponských novinách. Mrazák v ledových horách. Katapult. Kulka u srdce. Více wtf momentů, ano prosím. A čím že byl americký prezident tak slabý, že měl hned tolik nepřátel i uvnitř své suity? Když si vzpomenu na Cliffhangera, to byl Ingmar Bergman proti tomuhletomu! ()

JASON_X

Po přečtení anotace jsem usoudil, že tenhle film bude vrcholná megasračka a ani Samuel L. to nezachrání. Ale chystám se v létě na nejzazší sever matičky Evropy, a tak jsem se chtěl v rámci těšení se na cestu pokochat aspoň nějakými těmi laponskými lokacemi. A jak to dopadlo? Film mě nakonec kupodivu docela slušně pobavil, protože jsem rychle pochopil, že se jedná o jemně žertovnou nadsázku ve stylu dnes tolik populárních osmdesátkových revivalů. Malý mongoloidní lovec je tak příšerný až je vlastně skvělý a Samuelova roztomilá kreace negerského Mistera Presidenta je skvostná, věřím že si natáčení báječně užil. Ale na druhou stranu už při podezřele neseverských záběrech úvodních titulků jsem znechuceně zjistil, že se film nenatáčel v Laponsku nýbrž v Bavorsku. So eine Sauerei! ()

luka4615 odpad!

Tak tohle je dozajista jedna z největších hovadin, jakou jsem kdy viděl. Samueli čemu jsi se to proboha upsal? ()

Morholt

Letoun Air Force One je zaměřený, tudíž je prezident uklizen do únikového modulu a vystřelen kamsi do Laponska. Tam ho najde kluk s lukem a perfektní angličtinou a spolu pak zažívají všelijaká dobrodružství s teroristy a tak podobně. U tohodle nikdo moc nepřemýšlel a podle toho to také vypadá, protože blbost se vrší na blbost a nelogičnost se střídá s tupostí. Alespoň že ta příroda byla krásná. Stevenson s Jacksonem se budou hodně snažit, aby na tohle zapomněli. 10% ()

Samuel L. Jackson jako prezident

Samuel L. Jackson jako prezident