Populární moderátor se vydal do Kanady natáčet rozhovor. Během cesty se však dostal do tajemného domu záhadného invalidy, který mu začal vyprávět podezřelé námořnické historky o svém ztroskotání na ostrově s mrožem... Přátelé Wallace Bryton a Teddy Craft jsou moderátory úspěšné podcast show, ve které komentují internetová videa. V posledním vydání se věnují videu, ve kterém si mladý Kanaďan samurajským mečem usekne nohu. Wallace je odhodlaný Kanaďana navštívit a udělat s ním rozhovor. Doma nechává svou přítelkyni Ally, která Wallaceovi oplácí jeho nevěry svým mileneckým vztahem s Teddym. Mladík, kterého přijel Wallace zpovídat, však mezitím zemře a Wallace se rozhodne najít jinou senzaci. Zaujme ho inzerát neznámého muže Howarda Howea, který nabízí ubytování ve svém domě za pomoc s domácími pracemi a naslouchání jeho dobrodružným příběhům. Wallace přijede do Howeova domu a přivítá ho na první pohled bezbranný invalida Howe, který mu začne vyprávět historky o svém námořním setkání s Hemingwayem a o mroži, který ho kdysi zachránil po ztroskotání lodi. Howe však Wallace omráčí a v bezvědomí mu amputuje nohy. Howe ve skutečnosti není žádný invalida, nýbrž sériový vrah, který své oběti navlékne do mrožího kostýmu, ve kterém mají představovat jeho mrože zachránce. Howe byl totiž mrože donucen zabít a v podobě svých obětí mu chce dát ještě jednu šanci žít. I Wallace je násilím oblečen do kostýmu a donucený přizpůsobovat se mrožímu chování. Ještě předtím se mu však podaří zavolat Ally a Teddymu a říct jim, že byl unesený... (TV Prima)

tXtX

Čistá psychiatria. Zo začiatku celkom vtipné a zaujímavé no časom nepríjemne a deprimujúce. Film o starom bláznovi čo chce živého človeka preoperovať na mroža.. a aj keď to znie hrozne, nemôžem povedať že by som sa nudil. Je to taký slabučký odvar tvorby Toma Sixa, ktorý to ale so svojimi stonohami myslí podstatne vážnejšie než Kevin Smith. Na Deppa som úplne zabudol a keď sa objavil na scéne, vôbec som ho nespoznal. Osmenta vidím tiež po xy rokoch vo filme a paradoxne práve v takejto bizarnosti. ()

Mar69 odpad!

Za mě určitě jeden z nejhorších filmů co jsem kdy viděla, ještě týden po zhléhnutí mi bylo špatně. S kamarádkou jsme se shodli na tom, že tuhle příšernost už nikdy nechceme vidět. Jediný co bylo povedený bylo zpracování mrožů. ()

Ardath

Těžko říct, co tím chtěl Smith říct, či pro koho vlastně tuhle volovinu - tedy mrožovinu - točil. Pravdou je, že ten snímek selhává v obou rovinách - komediální i hororové. ()

Jitul4

Je to trochu Bizzaárek, ale když je na scéně Mroží muž, tak to působilo velmi dobře. Franko- Kanadský ultra trapný vyšetřovatel , v podaní Deppa, je totalní hrůza a vše kolem něj. Maska Mrožího muže v kombinaci s jeho Vytřeštěnýma očima , mi zůstane ještě dlouho v Hlavě ()

IceFraud

Nedoporučuji! Má to být komediální horor, ale k tomu to má rozhodně daleko. Ze stránky hororu jsem byl zhnusen, efekty příšerné a příběh špatný. Když se objeví Johnny Depp a snaží se být vtipný tak sem se už chtěl zvednout a odejít z kina, jeho vtipy a hlášky byly horší než vtipy a hlášky v Pirátech z Karibiku: Na vlnách podivna. ()

BigJohn02

Tak nám ty Kevinovy konverzačky jdou pomalu do prdele... Zatímco u Clerks se člověk bavil od začátku do konce, tady je to občas fakt utrpení. Nápad není zlý, ale táhne se to a občas je to až hloupé. ()

kopy123 odpad!

NA CO JSEM SE TO KURVA DÍVAL?? SILNĚ NEDOPORUČUJI, RADŠI SE VĚNUJTE VYŠÍVÁNÍ NĚČEHO JINÉHO NEŽ MROŽÍHO KOSTÝMU. ()

patho666

Dať dole aspoň 20 minút, vyraziť Deppa (som rád že som počas filmu nezistil že to je on, asi by mi ho bolo ľúto, takto jeho postava bola len otravne debilná), viac pritlačiť na pílu (mohol z toho byť aj horor, už len tie mrožie zvuky sú fajn) prípadne zaradiť naozajstný, nie len čisto trápny humor (mohla z toho vyliezť bizár komédia), takto je z toho len zbytočnosť na ktorú sa zo zvedavosti človek pozrie a zabudne... ()

Lunalilith

Já byla z filmu nadšená, film vyvolal přesně to co jsem očekávala, též jsem byla nadšená z hereckých výkonů.zkráceně, várka bizáru,a perverze. ()

MrdDoHrnce

Mroží muž je naprosto neuvěřitelná věc nejlgepsi vec na planete, tohle bilo neco. mam pro vas typ. nedelesze to- nedivejte se nas to je to odporné, hnusné, fuj.  nejnadhernejsi vec na svete. přeju si být džastyn long, přeju si byt mrož. Geniální 100% ()

drkaldj

Jako klasický horor to moc nefunguje. Ale přešel bych to že to není nějak děsivé a vlastně ani nijak znepokojivé (je to pouze divné). Co ale nedokážu moc přejít je nesourodost. Jako by film byl spletenec dvou rozdílných vizí (divnohororu a romantické komedie). Spojení těchto vizí nefunguje a nefungují ani každá sama (vtípky nejsou vtipné a hororové části nejsou děsivé). ()

Petrichor8

Totálne u*ebaný a bizarný film, od ktorého som sa nevedela odlepiť od začiatku do konca. V tomto smere je nekonečné množstvo spôsobov ako to zvrzať a jeden jediný jedinkatý (netuším aký) ako z takejto absurdity vymačkať niečo zaujímavé čo si pozrie aj človek, ktorý má dobré filmy naozaj rád. Umelecká hodnota 0, ale schopnosť prikovať ma k obrazovke aby mi neunikla ani milisekunda 100 bodov! Justin Long a Johny Depp dali tomuto filmovému zážitku zvláštne a príjemne opepřenie. Koho zaujali filmy ako Fresh alebo The Perfection si prídu na svoje. ()

Johnny Depp jako kanadský superpolda

Johnny Depp jako kanadský superpolda

20.08.2014

Pokud znáte hrubozrnnou tvorbu Kevina Smithe (Clerks, Clerks 2), dobře víte, že je mimo Poldů s Brucem Willisem prostá velkých hvězd. V několika Smithových filmech se sice objevil jeho kamarád Ben… (více)

Jste připraveni na mroží horor?

Jste připraveni na mroží horor?

18.07.2014