Kung Fury

(festivalový název)
  • Švédsko Kung Fury (festivalový název) (více)

Hlavní hrdina snímku, policista Kung Fury, se vydává na cestu za pomstou svého přítele, kterého zabil největší kung-fu zločinec v dějinách lidstva, Adolf Hitler. Fury cestuje časem do dob nacistického Německa, aby Hitlera zničil jednou provždy. (Santa666)

otík

Na základě doporučení databáze jsem na to mrkl. Neskutečná kravina a přesto táááák vtipné, parodické a netrapné. Tohle je vážně jízda, která by si další díl rozhodně zasloužila. ()

Deyw

Ztoho sem chcip.. :D jak strili ten kokot dotoho telefonu.. :D genialni..top parodie na vsechno! nejlepsi kratas vsech dob! ()

Remivsremi

Šílené, ujeté ale celkem zábavné. Pro fanoušky osmdesátkových filmů povinnost, pro ostatní aspoň možnost shlédnout práci tvůrců, oddaných svému řemeslu. ()

Mr.Ripley

Překvapivě zábavná pocta VHS létům, jež z velké většiny zasáhly i mé dětství. Leč přesto poněkud nevyrovnané, abych mohl hodnotit výše. ()

matezzz

No tak to je po dlouhé době totální úlet, kterému dávám plnou palbu :-) Vůbec jsem neměl problém to zkouknout dvakrát v jednom dni. Poprvé jsem moc nechápal, na co to koukám a podruhé jsem se většinu "filmu" smál. ()

VaHo

Všechno co jste kdy chtěli vidět ve filmu, ale nikdy vás nenapadlo si to ani představit. Díky bohu za to, že existují lidé, kteří mají větší představivost a prachy než já. ()

A.Beech

Spojenie bizarných momentov s dobrými hláškami, hudbou a zaujímavými postavami. Dejovo nenudí, keďže ide o veľmi svižných 30 minút. A do toho fantastická pesnička od Hasselhoffa, na ktorú som čakal od začiatku filmu. Miestami veľmi pripomínajúce seriál Miami Vice, čo hodnotím ako pozitívum. ()

FaceMan

Absolútny skvost pre oči filmového nadšenca. Návrat do 80-tych rokov bol úžasný. Sandberg odviedol skvelú prácu. Jedna s najlepších vecí ktoré som tento rok mohol vidieť a najlepší krátkometrážný movie čo som kedy videl.... ()

Mrkvič

Jó, je to hodně nápadité. Jó, odkazuje to na super fláky z mého dětství. Ale i 30 minut bylo až až. Vizuálně je to super a nejlepší je právě ta lacinost, která snad nejvíc připomíná videohry typu Double dragon. Tvůrci prokázali obrovskou dávku umění s počítačovými triky, ale nenechali se zahanbit ani třeba po herecké stránce. Takže jen tak dál, držím palce, ale snad celovečerák bude o něčem víc. ()

Gothar

Kung Fury je pre mňa sklamaním. Síce som akčným filmom z 80tych rokov nikdy veľmi nefandil, ale často spomínaný FC3:Blood Dragon ma veľmi bavil. Možno to bolo vďaka soundtracku alebo zaujímavejšiemu prostrediu, ale na tom teraz nezáleží. Kung Fury je pritiahnutý za vlasy ako sa len dá, až mi to prišlo ako príliš zjednodušené spojenie viacerých dobrých nápadov, ktoré vo výsledku nefungovalo. Ale niektoré hlášky a scény stáli za to :) 50 % ()

geklon

K.O.nečně. Už jsem myslel, že prachy Sandberg z KICKSTARTERU sebral a zmizel na naciskatu napříč časoprosotrem a vesmírem. Trailer byl k sežrání. Klip s Mitchem jakbysmet, ale z půlhodivnky jsem měl strach. Nemusel jsem. Tohle je trašně retrocool, navíc vtipný a odkazový, jak blázen. Věřím, že pokračování bude. KINGFURY setřásl generační kultodeficit. Quentine už můžeš zdechnout. ()

ywo666

Ultimatívna kokotina akú svet nevidel. Tie hlášky ma dostávali. Keď to David (Sandberg lebo vystupuje tu prvok aj iného Davida) vymýšlal asi bol riadne sprášený z LSD a lysohlávok zapíjaných krabicovým vínom. Hoffov videoclip je tiež lahôdka a ukazuje, že David sa upíše všetkému a šiel by aj na moju vianočnú party ak by sme mu vyzbierali na škótsku. Normálne ma mrzí, že to malo iba 30 minút. Tá bitka s náckami bola parádna a pripomínala mi staré bojovky na sega. Film mi spravil náladu po tom ako som musel pracovať v sobotu. A ešte aj s kocovinou. Ak ten komentár nedáva zmysel tak som ešte asi úplne nevytriezvel. Céčových možno až déčkových 100% ()

rockwoman

Kung Fury = to je on, mého srdce šampión & šoumen & frája & boreček & správnej akční řízek z mých oblíbených osmdesátek. :-) ()

Mishqo

Poriadny výfič! Taká hovadina, že to až bolo neskutočne dobré. Maximálny úlet. Tento kraťas proste musíte vidieť. ()

VasaX

Parádní záležitost, '80tkový mashup. Kung führer, laser triceratops, Thor, Triceracop a mnoho dalších šíleností (mlátička s undead nazis jako reference v arkádovém stylu třerba FInal Fight...). Tohle je prostě parádní "fan fiction tribute" komunitní kraťas, co si vynutí nostalgickou slzičku každého kluka, co vyrůstal v 80. - 90. letech. Don't hassle the HOFF (9000)! :-) ()

Wade

OMFG !!! Jedna z nešílenějších nejzábavnějších nejakčnější šíleností co jsem viděl. A já chci další!! :-) 100% ()

Fassbender a Kung Fury 2

Fassbender a Kung Fury 2

13.02.2018

Před třemi lety uchvátil svět půlhodinový film Kung Fury od Davida Sandberga. Osmdesátkový úlet o policajtovi, který musí s pomocí Thora a dinosaurů porazit Adolfa Hitlera (a to je jen začátek!), se… (více)