Co děláme v temnotách

Čo robíme v temnotách

(festivalový název)

Komedie / Horor / Fantasy

Nový Zéland / USA, 2014, 86 min

Vsetko co ste chceli vediet o zivote upirov a inych minorit a bali ste sa spytat...vampire-werewold-zombi zabavna reality docu show a velmi vtipna!(17.5.2014)

Pohoda. (Námět na zlepšovák: před promítáním komedií by měl být každý divák povinně přezkoušený ze smíchu. Pak by se nemohlo stát, že ve čtvrté řadě uprostřed ve Velkém sále bude přítomna majitelka - aka piča - nejvíc nuceného hýkání pod sluncem. Upálit.)(8.7.2014)

Jak by to vypadalo, kdyby spolu bydleli Nosferatu, Drákula, Luis z Interview s upírem, upíří somrák a Edward ze Stmívání? No, a to by tak bylo tak všechno, co se dá o téhle fajn hororové dokumedii říct. Jakási hlavní dějová linie s novým přírustkem do upírské rodiny a jeho lidským kamarádem tu je, ale doporučuju nechat se spíš bavit jednotlivými komediálními scénkami.(25.3.2015)

Spousta výborných nápadů a milých vtipů, co však tomuhle rozjuchanému hororovému Kanclu chybí je ucelenější obsah. Tři ústřední upíři jsou výborní, nejvtipnější z nich mi přišel náckovský Deacon, který mi bůhví proč připomínal Petra Čapka. Jste-li fanoušky černého/novozélandského humoru, měla by vás tato krvavě vtipná jednohubka potěšit. Carpe jugulum. 70%(27.4.2015)

• ConanVJ

Tak tahle nuda me vůbec nebavila. Ztěží tomu dávám 5% :((16.3.2015)