poster

Co děláme v temnotách

 • Nový Zéland

  What We Do in the Shadows

 • USA

  What We Do in the Shadows

 • Slovensko

  Čo robíme v temnotách

  (festivalový název)

Komedie / Horor / Fantasy

Nový Zéland / USA, 2014, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • George Stobbart
  **

  Údajne hororová a údajne komédia o upírskych spolubývajúcich, ktorí spolu zažívajú trampoty každodenného života. Nezaujímavo natočená, otravne odohratá a s minimom scén, ktoré by stáli za pozornosť. Takže mne to proste nesedelo, aj na tie 2* sa premáham a osobne to považujem za ďalšiu nezmyselne vychválenú kravinu, len preto, že ju osadenstvo videlo na veľkom plátne v nejakom úsmevnom festivalovom ošiali. Aj keď to našťastie stále nie je až taký príklad patetickej sračky, akou sa ukázalo napr. minuloročné "A Field in England".(4.12.2014)

 • S.Quentin QUALE
  *****

  Hororová komedie roku 2014. Originální, svěží, parodické, dělané s důvtipem a láskou k upírům.....a taky velmi poučné. Odteď například vím, že když by po mně šel vlkodlak, mám mu hodit aport. Nic, doporučuju a jdu na poslední chvílu překopat TOPku. PS: Petera si tvůrci půjčili z Prokletí Salemu.(28.12.2014)

 • Superpero
  ****

  Má to velice zvláštní humor, který mi ale seděl. Horší to bylo, když se to snažilo o nějaké vážnější scény. Byla tam místa, kde jsem se trochu nudil, ale celkově to byl sympatický film. Nejlepší bylo, jak měli všichni rádi Stua. 70%(18.9.2016)

 • J*A*S*M
  ****

  (49th KVIFF) Roztomilí upírci (a vlkodlaci, zombíci a další podobná chamraď) v nonstop zábavné mockumentary komedii. Půlnoční festivalová projekce stála za to, rozjařené publikum snímku jenom přidalo. Film vlastně utekl rychleji, než vůbec přes ten neutuchající sled fórků stihl rozehrát a rozvést nějaký nosnější příběh - pravdu tak mají ti, kteří říkají, že by těmto upírům seděl seriálový sitcomový formát. Však ono tohle v podstatě jedna sitcomová epizoda roztažená na 90 minut už je.(12.7.2014)

 • Cervenak
  ****

  Ohromná zábava so skvelými hercami, všetci hlavní cucači sú bezchybné typy. Celkovo je to možno trochu nekonzistentné a nájde sa sem-tam hluchá scéna, ale bohato to vyváži celkové poňatie, ktoré je dotiahnuté do dokonalosti. Pri niektorých scénach (aport, hranolka, vekový rozdiel...) som plakal od smiechu.(5.3.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace