hospoda96

Strašná ujetina, ale Rogen a spol si užívají každou minutu. Kondom, tampon a toaleťák jsou vrcholy filmů dokud nepřijde závěr, který vám garantuju, že jste v životě nečekali. Je pravda, že se to i přes krátkou stopáž občas táhlo, ale čtyři hvězdy zasloužené :). ()

misar3

Úchylárna, která na duších slabších jedinců zanechá dlouhodobé šrámy :D... Ale jinak téměř geniální "tvrdý" animák. ()

dwbmb

Miluju sprostý, úchylný i jinak ujetý filmy, ale tenhle kousek mě, nevím proč, nudil. Pár skečů bylo opravdu libových, odkazy na jiné postavy/filmy/osobnosti vymazlené, ale nebylo toho dost na celovečerák. Až z toho na YouTube někdo udělá desetiminutovej sestřih, dám tomu možná i těch pět hvězd. ()

Frank1e

V celku zbytečných 89 min animáku, kde je pouze pár světlých a celkem zábavných okamžiků. Tvůrci se určitě snažili vymyslet něco pro dospělejší publikum, ale v konečném důsledku jsem v letošním roce viděl více zábavnějších filmů určených i malým dětem. Vše završuje zábavná a hodně úchylná desetiminutovka, u které sem se opravdu bavil. Za mě slabé dvě * ()

wixet

Plné originálních nápadů, spousty vtipných situací (včetně řady aktuálních a dost nekorektních) a přemíra narážek, které by fungovaly možná tak v patnácti letech. ***SPOILER*** Z finále si pak má běžný adolescent zřejmě odnést, že veškerá náboženství jsou na piču (budiž), veškerá pravidla jimi definovaná taktéž (to už samozřejmě ne), a že nejlepší je jebat každej s každým a pokud možno skupinově. Jak si to má odnést ovšem nechápu, protože film je do 18ti nepřístupný (což není stížnost... :) ). ***KONEC SPOILERU*** Ty tři hvězdy jsou za originalitu, kvalitní animaci a trefné vyobrazení náboženských dogmat a stereotypů a za "nekorektní" humor. Ty dvě chybějící hvězdy nejsou za částečné klamání trailerem a za promarněnou šanci vytěžit z originálního námětu něco víc, než pubertální hovadinu na jedno shlédnutí. Je to fakt škoda... :-/ Trefné komentáře: Thomick a MartinezZ ()

Knor

K tomuhle není co říct, to se musí vidět. Totálně šílenej animák plnej zvrácenýho a černýho humoru. Konec mě naprosto odrovnal, kdo ještě neviděl, můžete se těšit, stojí to za to :-D Tuhle šílenost můžu jen doporučit. Navíc je to silně protináboženský a to se mi líbí :-) ()

hamir0

Čekal jsem přiblblou kokotinu s občas nějakou prasárnou a popkulturní narážkou, která ve druhé půli tradičně sjede do klišoidní břečky a unudí mě alá Ted. Dostal jsem naprosto debilní kokotinu přeplněnou prasárnami a (pop)kulturními narážkami s překvapivě snesitelným množstvím hluchých míst, navíc okořeněnou skvělým vyvrcholením. ;-) Podruhé už to vidět nemusím, ale napoprvé jsem se v kině po dlouhé době zhluboka zasmál. ()

naprstecek

Námět super. Zvrácenosti a úchylnosti nevadí,občas se dá i zasmát. Ta VULGÁRNÍ SLOVA jsou zbytečná a je jich tam moc. Čekala jsem víc. ()

liberita

Poriadne strelený a viac krát na hranu tlačiaci Sausage Fest je zároveň skutočne vtipným a originálnym filmom, autentickým vysnívaným projektom Setha Rogena vzdialene pripomínajúcim bábkový film Team America. Je zaujímavé, ako sa mu podarilo do obyvateľov nákupného strediska vtesnať toľko kultúrnych klišé, náboženských sporov a aktuálnych otázok americkej spoločnosti. Niektoré scény sú skutočné masakre a ak nie ste povahovo príliš liberálni alebo otvorení novým veciam, tak sa filmu radšej vyhnite aby ste neboli zbytočne znechutení. Ak mu ale dáte šancu, tak sa naozaj dobre pobavíte, hoci občas budete asi rozmýšľať nad tým ako viac vulgárne a pritiahnuté za vlasy to ešte môže byť. ()

MAAUZ

Když na konci mrdaly všechny potraviny se všema, nevěděl jsem, jestli koukám na animák nebo péčko.... Narvaný džoukama a nápady, co člověk normálně nevymyslí. Mega sprostý a originální. ()

joelly01

Nejakym zpusobem mi tenhle film pristal na USB a protoze jsme nemeli na co koukat tak jsem "Sausage Party" navrhla Klenotovi. Tak trochu opatrne a omluvne mu rikam "ale to se ti asi nebude libit, pry je to strasne trapne a sproste, vis, takovy ten kanalni Humor". Klenot jen protocil oci v sloup a rekl ze horsi nez Sascha Baron Cohen to snad byt nemuze. Fakt jsem mela trochu obavy, protoze Klenot je desne sofistikovany a za tech 15 let co se spolu kamaradime jsem ho neslysela rict sproste slovo a treba filmy s S.B. Cohenem vylozene nenavidi. A tak jsme (ja s velkymi obavami) zacali sledovat Sausage Party. A stalo se neco naprosto neuveritelneho. My jsme na to koukali a Klenot se u toho nahlas smal! (a on se skoro nikdy nahlas nesmeje!). A kdyz se ten Nakup dostal domu ke sve Bohyni a tam nastal Masakr tak se smal uplne strasne moc a pak se jeste pochechtaval. A ja jsem se u toho take zasmala. Je to blbe, trapne, nesmyslne a sproste. Ale my jsme se zasmali, procez davam dobre hodnoceni. ()

boo-boo

Ak k tomu človek pristúpi s otvorenou mysľou, nie je šanca, že by sa kráľovsky nezabavil. Nevravím, že Sausage Party nemá svoje muchy, ale za tú kanonádu nápadov a vysokosprostého humoru si vysoké hodnotenie zaslúži. ()

hynopes

Tak co.. No takovej novej South Park. Tenhle animák zaujal jen svojí sprostostí. Jinak by to bylo o ničem (ale to byl zřejmě účel). Bavily mě všechny postavy a líbilo se mi, jak byly do života potravin zasaženy různá náboženství a národnosti. To beru jako fakt velký plus, na kterém jsem se taky většinu filmu bavila. Závěrečný grupáč mi doslova vyrazil dech, protože jsem něco takového fakt nečekala, ale skvěle pobavilo. Takže byl aspoň oživen konec při pomalu upadajícím příběhu. 70% ()

Alan_Shearer

Nekorektní animák, kde pulka slovní zásoby postav tvoří vulgarismy. Mluvící ovce v podobě jídla (dobře, potkáme i napuštěnou mluvící šprcku nebo kundí vyplachovadlo), které má nutkání prcat. Rozdělení na národnosti, spousta rasistických narážek, náboženský vtípky a parodií od Hawkinga až po Hitlera. Děj nikterak složitej, potenciál tohohle "světa" určitě nebyl zdaleka využitej, ale i tak se jedná o animovanou komedii, na kterou jsem čekal. Sausage Party je naprosto ujetá jízda vybočující z jakejkoliv standardů. Na závěrečnou scénu nikdy nezapomenu, po dlouhý době jsem se u filmu hlasitě smál. Týhle pošahaný polozmrdovině bych dal pěknejch 75-80% ! ()

TommyDiamond

Neotřelý a originální animák o životě spotřebních i trvanlivých potravin, který nabízí zajímavý, pro naše hrdiny šokující příběh s pořádnou porcí vulgárního a drsného humoru. Nad míru jsem bavil a tak dávám čtyři hvězdy... ()

fallanga

Začněme tím lepším. Je to originální. Zpracování života potravin, které se těší až budou koupeny a odneseny do své země zaslíbené, kde ovšem nečeká ráj, ale peklo. Potraviny budou mučeny, zabíjeny, jezeny, prostě se na nich budou páchat zločiny proti potravinnosti. A má to zajímavé postavy. Párek, který se chce celý zasunout do žemle, lesbické hispánské taco, židovský donut, jehož lid vytlačil muslimské pity z poličky, xenofobní bílé zelí, geniální Stephen žvejka Hawking, atd... Také potravinová sfingers party na konci byla vcelku super. Celý film překračuje hranice. Nesere se s žádnou formou korektnosti. A to je dobře. Ale co je špatně je to, že to prostě není vtipné. Je to šokující a originální, ale chybí tady typický humor u kterého bych se upřímně zasmál. Také mne mrzí, že se film z velké části odehrává v obchoďáku a část z domácího prostředí, kde by docházelo k mučení potravin je prakticky celá ukázána v traileru. Celkově jsem spíše zklamán, čekal jsem krutou a vtipnou zábavu, ale dostal jsem trošku drsnější Lego příběh. ()