Faila

Nápad geniální, příběh zajímavý, animace naprosto výtečná a hudba skvělá. Jediné, co mě na tomhle animáku štve, je, že ho nemůžu doporučit svým mladším sourozencům. Ale bez těch sprosťáren by to určitě nebylo ono. ()

merigieren

film založený na opakování slov jako mrdka, kunda, vyhul mi, to mě poser a mnoho dalších slov.Nestačil sem zírat na to co někdo dokáže vymyslet. no vtipný to vážně není... spíš smutný ()

Luk Skywalker

Vzhledem k tomu, že jsem film viděl dnes, tak by se k tomu hodil popisek: "Pořádně hustá valentýnská romance." :-D Až na dvakrát přepálený konec (SPOILER: hromadná akce a jiná dimenze KONEC SPOILERU) a to bych tu první část ještě bral, mi film sedl, i když originální příběh není ani za mák, ale ten styl - takové drama s masakrem, prvky hororu a erotiky až porna to najdete stěží. Já se královsky bavil, ale je mi jasné, že to není pro každého. Fakt by mě zajímalo, co scénáristé brali za matroš, moc se mi nechce věřit, že se to dá vymyslet s čistou hlavou. Kromě nějakého jakože poselství o nějaké sounáležitosti, je zde ukázáno nebo řečeno i něco málo z lidských dějin a pobaví popkulturní odkazy (např. Meat Loaf či Stephen Hawking), které nemají chybu a dialogy, jak by mohli lidé upřímně mluvit bez taktu taky povedený. ()

Gaia.M

Ne a ne a ne. Bylo to trapný. Já na tento humor asi nejsem a v animáku mi to vadilo obzvlášť. Takže sorry, ale prostě ne. ()

Folky

Tomu říkám využitý potenciál! Od správně drsných scén až po závěrečný grupáč. Jako kritika a satira to občas drhne, ale nekorektní poselství překvapilo a velice pobavilo. ()

helloween93

Na filmu oceňuji především dějovou linku o boji potravin s lidskými bohy. Ten sexuální roasting je jak z 8. třídy, klasický humor Rogena. První půlku filmu jsem se vcelku nudil a druhou polovinu od nástupu Guma (Stephen Hawking) to nabralo pořádně vtipné obrátky. Zaujala mi “Omaha” scéna a trvanlivé potraviny v čele s Firewaterem. Sony s prvním Rkovým animákem vyrobilo komerčně úspěšný one-shot. 3* ()

Joppo88

Na prvý pohľad - plytká zábava, ktorá dostala pestrú animovanú podobu... Veď pozorovať koitus potravín už chce riadne vymetený mozog... Ale... ten druhý pohľad vnáša akúsi facku - veď v podstate tento "film" rozpráva o jednej z najzákladnejších a najpodstatnejších otázkach ľudského života - o tom, čo bude keď raz "prejdeme bránou večnosti"... Odpoveď je ale pre mňa osobne z kuchyne - sto ľudí, sto chutí... A tak nech si urobí každý názor sám... Každopádne sa tam dá nájsť aj niečo viac ako plytko-vulgárno-nechutný animák z USA... ()

HenryIvan

Tak po dlhom čase som sa vybral do kina na film, že si to užijem spolu aj s kamaratom, ale pri koncovej scéne som sa tak trochu hanbil, aj keď bolo v sále len 20 ľudí. Je len pár vecí čo ma dokážu rozosmiať až k slzám. Bola to však bomba čo vybuchla až na konci. Bolo to niečo čo som ešte nevidel a už asi ani neuvidím. Bolo to vulgárne, neetické, ale aj poučné a malo to aj pointu aj keď nechutne perverznú. Nadávky mi vôbec nevadili aj keď to vypĺňalo slabší dej. Tá pararela medzi postavami a skutočnými ľuďmi bola zjavná a zaujímavá, no tvorcovia si neodpustili svojrázne poňatie filmu. Rogen sa opäť ukázal v svojom pravom vidaní. Bol to jeden z najlepších, ale aj najrozporuplnejších animákov všetkých čias a vôbec by som sa nebránil ďalším s erkovým ratingom. 85 %. ()

bararich8

Čtyři hvězdy čistě jenom za koule to pustit do světa. Největší šílenost roku (zatím) a že to já mám rád. Vulgaritami často dost za hranicí zdravého rozumu, ale stejně se budete bavit. Konec stojí za to a rozhodně to nebudete čekat. Pobaví také neuvěřitelné množství narážek na současný svět, 4* ()

chrispe

Viděno v kině. Já vlastně ani nevím, co k tomu napsat. Prakticky hned po shlédnutí traileru bylo jasný, že zítra jdeme do kina, a jestli to stálo za to? Neee, rozhodně ne :D Až posléze jsem se od kolegyně z práce dozvěděla, že tam byly nějaký odkazy na filmy (buď jsem nepozorná, nebo to nejsou filmy který bych viděla - kombinace obojího?) a dost možná byl překlad o dost sprostší, než originál. Těžko říct, každopádně jsme se všichni shodli, že kdyby ubrali na sprostotách, tak by to ve finále bylo lepší. Nějaký vypovídající přesah se mi tam ani hledat nechtělo, na to jsem se u toho až moc chtěla pobavit. Což se moc nestalo. ()

Torgal

Klasická Rogenovka (aj s hulením) zabalená do animovaného hávu. A to je asi jediná vec robiaca tento počin zaujímavým, lebo taký vulgárny animák tu ešte nebol (ak by niekto namietal, nech počká kedy sa medzi jedlom rozpútajú orgie). Námet sa totiž vyčerpá dlho pred koncom filmu a nadávky to sami o sebe neutiahnu. Popri všetkých vulgaritách sa tu ale nájde dosť zábavných a trefných komentárov na súčasný konzumný svet ako aj zbytočné náboženské rozbroje, aby si obhájil priemernú známku. 6/10 ()

Pantata

Trailer neskutečně našláplej, pět hvězd, ten jsem si pouštěl několikrát... Škoda, že celej animák takové tempo neudržel, příběh byl odfláklej, těch vtipných gagů z toho šlo dostat daleko víc. Ale tak originální to je, ne že ne. Jen zas ne tolik vtipné... ()

Kingjiri

Jako na houpačce. Dobrý vtípky a nápady (Meat Loaf, odkazy na rasy a národy dle země výroby jednotlivejch potravin, feťák nebo žvejkačka alá Hawking) se s železnou pravidelností střídaj s trapnějšíma chvilkama, ve kterejch už Rogen a jeho parta hodně tlačí na pilu (zejména nadměrenej počet zbytečně vulgárních hlášek). Přitom by spoustu momentů bylo mnohem víc vtipnejch, kdyby se naznačil jejich dvojsmysl nebo se za každou cenu nedohrávaly až do konce (přiteplený orgie v závěru). Třetí silná hvězda za dobrej námět, několik hlášek, akčnější finále a kupodivu docela funkční příběh. ()

KafuR

Bizarní a sprostý slepenec událostí ze života potravin, které se mluvou inspirovaly patrně ve spodině společnosti. Nechybí tomu jednotící linie, příběh zaměřený na několik postav a velice zajímavě naznačená paralela mezi společností a kritika její náboženského a sociálního výrazu. Přesto se však kromě oplzlosti a nekorektnosti nejedná o nic originálního, příběhová linie je banální a má funkci jen poskládat tu kupu dvojsmyslných a úchylných scén do jednoho balení. Rozhodně ne film pro všechny, nejvíce se asi pobaví pubertálové, kteří o zde naznačených scénách zatím pouze neúspěšně sní. ()