Trenslation

Komedií, u kterých se opravdu zasmějete je jako šafránu a takovýhle animák mi tady opravdu chyběl od South Park: Peklo na zemi! Ultrasprostá satirizující variace příběhu věci a jejího stvořitele aneb satira Orwell a jeho Farma zvířat s párky, buchtičkami a nákupním centrem, namísto prasat a další skupinky zvířat . #justthetip #meatloaf ()

skrblik007

Jednoduchý koncept vyhnaný do extrému. A podle toho to vypadá - místy přestřelené, místy geniální. Ve výsledku z toho mám dobrý pocit, jelikož má očekávání nebyla přehnaná a víceméně jsem se celou dobu bavil. ()

Tosi

Potraviny vykřikující sprost'árny jsou pro někoho hust'árna, pro mě teda ne. Pokud vtipy spoléhají na sprostá slova, za chvíli už nevnímám, o čem jsou. Asi jako tady ()

Mrkvič

Obával jsem se lehké trapnosti a ta se i dostavila. Když jsou kreslené potraviny sprosté, je to lehce úsměvné, ale jen chvíli. Sprostá část zaujme zase až v závěru při hromadných orgiích. Jinak je to spíš taková šeď a nuda a i ta hodina a půl mi přišla strášlivě dlouhá. Nebýt té spousty narážek na historii a popkulturu, nejspíš bych film ani nedokoukal. ()

Qitek

Napoprvé vtipné, hlavně když si přihulíte. Bohužel, jakmile se na film podíváte jasnýma očima, zjistíte, že z 89 minut, je opravdu zábavných zhruba 9 (především sladká hořčice ze startu, Feťák v prostředku a finální jebačka - jinak to ani říci nelze). To ostatní je k uzívání natáhnutá nuda (včetně zbytečně vloženého multikulturního rádoby-humoru, který je nejslabší a vůbec nejzbytečnější věc, na celém filmu), prošpiknutá sem tam fórkem, u kterého se člověk spíš lehce pousměje, něž zasměje. Záporák "pičifuk" opět až moc na sílu. Jeho scény nemají jak humor, tak onen rádoby démonický podtón. Oceňuji neotřelou originalitu celého konceptu, včetně výše zmíněných highlitů filmu. Leč bohužel, film po 20 minutách, opravdu začne být VELMI stereotypní s doprovodem uvadajícího a neustále se opakujícího humoru. P.S. Pro zhulence, či ty, kteří se chystají odpálit při filmu joint... Přičtěte k hodnocení další dvě. ()

dvopet

Let's sleep together! Parádně podrytý současný kánon (styl, vizuál, strategie vyprávění) mainstreamových animáků běžně cílených na rodiny či dětské diváky. A ještě ke všemu to řeší problematiku vzájemné "jinakosti", jak aktuální téma! ()

Ryuuhei

No, ty v**e... To je asi první, co bych na to řekl. Nejsem kdo ví jaký puritán, ale až takovou řežbu jsem od tohoto animovaného díla rozhodně nečekal. Takhle to vypadá, když spojíte Pixar a South Park. Tedy, námět má typicky Pixarovský podtext - samostatně myslící jídlo (a dokonce nechybí ani reference). Jenže se tu mluví sprostě, hulí, fetuje a šu...mák jsem hledal marně. Je to zvrácené, je to brutální, je to perverzní, je to... totálně absurdní! Občas mi tyto prvky dohromady ovšem trochu vadily, protože i bez nich by to fungovalo nemálo dobře. Tedy, samozřejmě povětšinou. Nápad je to totiž celkově dobrý. Líbily se mi originální charaktery (ať už to byl hrdina párek, nebo třeba lesbická tacos) a vůbec, systém fungování onoho světa jídla (odlišné národnosti, kultury a všechno kolem založené na typu potravin). Opravdu ani teď nevím, jak to správně ohodnotit, protože mi to poněkud dost vzalo vítr z plachet (poslední scény před zakončením totálně). Dobrá tedy, prdnu 70% s tím, že mezi 3D animovanými filmy jsem v životě něco tak extrémně ujetého neviděl. ()

Lachtaan

Může za život člověk zažít bizarnější chvíli, než zhlédnout kontroverznost typu Sausage Party s rodiči? Je to netradiční, experimentální a hrůzostrašně ulítlé, ale právě díky tomu místy i legrační a rozhodně nezapomenutelné. Pánové Rogen a Franco už zašly za mnohé hranice (Interview), finální scénu extravagance jménem ‘Buchty a klobásy’ si ale opravdu mohli ušetřit. Několikrát jsem se zasmál, více ale než smích z úst mi lezly po celou stopáž oči z důlků. Jednou ze zvědavosti a dost! ()

Dado

Absurdná šialenosť, ktorú by som dokázal bez strachu z posmešných poznámok na môj filmový vkus odporučiť len málokomu. Typický Rogenov humor si tu totiž drží tak neistý balans, že to, čo sa jednému javí ako skvelý fór, inému navodí stav charakteristický pri pohľade na obéznu ženu v obtiahnutých legínach. Je ľahko možné, že keď film pri najbližšej možnej príležitosti uvidím opäť, vypáli to trochu inak, no v priebehu prvého zhliadnutia som sa chtiac-nechtiac zaradil do skupiny divákov, ktorí sa väčšinu času dokázali dobre baviť. (75%) ()

ywo666

Akože bola to zábava. No keby idem na to triezvy, tak by sa na hviezdach šetrilo. Film pre choré mozgy od chorých mozgov. Tipujem, že pri natáčaní boli vyhulené tony trávy. Malo to aj hluché miesta, ale niektoré vtipy nás fakt položili do kolien. Dávam 4* ale pri tomto kúsku je fakt ťažko hodnotiť. Hocičo od 0 po 5* je spravodlivé v závislosti na očakávaniach, tipu humoru, zvrátenosti a množstve legálnych či nelegálny návykových látok v obehu. ()

elanius

(113/2016) / Žiaden zázrak teda. Super napád, asi zo tri štyri podarené vtípky. Ufuckované to bolo poriadne, ale na zaujímavejší príbeh sa trošku pozabudlo. (5/10) ()

noriaki

Nikdy jsem si nemyslel, že se budu smát při pohledu na mluvící jídlo. A hádejte co, nesmál jsem se. Přitom nápad nebyl špatný a na nějaký dvacetiminutový kraťas by v pohodě stačil. Hodinu a půl ale scénář neutáhne. Dávno před polovinou filmu mě začal nudit a protože už žádnou další invenci nenabídl, zbytek jsem vydržel jenom z povinnosti. Plus dávám za velice slušný hudební doprovod. Předpokládám, že se dojem pronikavě zlepší, když si před promítáním člověk zahulí. ()

Pajkenzi

Animák pro dospělé.. Protože tohle vidět dítě tak nevím nevím... Mě se to líbilo skvělá hudba i akčnost i zajímavé jidlo 😂😂 a ten sex na konci no neměl chybu opravdu i humor. Až na ty sprosté slova. V Některých momentech až moc sprosté. Nejvíc se mi líbil párek 😉 neměl chybu 🙏🙏 ()

uiu

Film je v mnohém jako Městečko South Park. Snaží se ve vás vyvolat smích tím, že animované postavičky, hodné tak do dětského filmu, vypouští z úst jedno sprosté slovo za druhým. A to je asi tak vše. ()

Yoshimitsu odpad!

Animák založen jen na mnoha sprostých výrazech, které se ani do daných dialogů nehodí a situaci nezachraňují. Vlastně jsem to, ani nedokoukal do konce a to jsem uvažoval, že bych na to šel do kina. Totální sračka! ()

venison

Asi ta nejzoufalejší animovaná pohádka,co znám.. Příběh na prd, scénář na prd, dialogy otřesný.. Bezduchá sprosťárna postavena na lascivním marketingu.. Rozhodně úplně mimo můj divácký záběr :-D ()

Pavlínka9

Ok. Nějak nevím co na to napsat. Viděla jsem to již včera a stále mám živě v hlavě scénu s grupáčem, kterého všichni slastně chtěli dosáhnout a tak se i stalo...No - je to rozhodně překvapení roku :D :D To rozhodně :D Že to bude sprosté - ok - s tím jsem počítala, že to bude tak šíleně sprosté - to jsem pochopila po 5ti minutách, že se to bude ještě stupňovat - tak to jsem nečekala. Je to fakticky nejsprostší film, co jsem kdy viděla - ono je to stupňované i tím, že je to animák, tudíž veliký extrém. Dává to ale smysl, je to krásné z toho pohledu, že opravdu "Oni tu jedí děti!!!" je zajímavá hláška, ale pro nás je to jen baby karotka a masakry, ke kterým vlastně z pohledu potravit dochází - jsou pro nás zcela běžné. Že Burák přišel o manželku - to mě mrzelo - ale měli poslouchat sladkou hořčici, která se vrátila do krámu :) :) Film je rozhodně unikát, rozhodně ne pro děti, rozhodně ho nepotřebuji vidět znovu a vlastně je hodně zvláštní, že jsem některých potravit opravdu litovala. Nejlepší pro mě byly ty situace, kdy tam bylo na chvilku ukázáno prostředí lidí z pohledu lidí,kteří vlastně od potravit nic neslyší, nevidí - to mě zaujalo nejvíc - protože mě to vždy zase nakoplo, že vůbec nevíme, co ty potraviny v tu chvíli řeší :) ()