Pavol.Hrnko

Teda po zhľiadnuťi tohoto animáku som videl hádam už všetko .a budem sa na tovar v hypermarkete pozerať naozaj iným pohľadom Vulgárane vtipné občas trápne ale podarený film ktorý si isto svoju cieľovú skupinu nájde a poťeší .Mne sa to páčilo celkom fajn animák na odreagovanie. ()

Jimmy.y

Animáky jsou fajn, jak pro děti, tak i pro dospělé - v tomto případě rozhodně NE dohromady!! Odpornější sračku jsem neviděl, Seth je hrozný herec i hrozný režisér. Zajímalo by mě kolik trávy musel vyhulit, aby dal světu takový paskvil. Rozhodně to do sebe něco má, příběh není tak nesnesitelný, ale ty hlášky, tolik sprostých slov. Párky souloží s houskama nebo co to je za žemli ... jedna velká katastrofa. Příště si rozmyslím na co půjdu do kina!! 1/5 abych neurazil ()

PaTa.Freya

Tak takovouhle ujeťárnu jsem už dlouho neviděl :D :D Ale rozhodně jsem se bavil od dětského začátku až po konečné (jejich) vyvrcholení. ()

pantokrator

Vidět a zapomenout... Vlastně ne. Ne! Je tu poselství! Poselství o tom, že když prohlédneme, že jsme žili ve falešné naději, nejdřív se chováme jako urvaní z řetězu, a vzápětí se upneme na další falešnou naději - třebas vědecky vypadající. Ať tak či onak, dílko je to hodnotnější než třeba Happyfoot. ()

trotlicek

Vykutálená švanda. Spousta sprostýho humoru, který prostě bavil! Parádně perverzní a skvěle hláškoidní. Sausage party je pro mě animovaným překvapením roku dvoutisíctéhošestnáctého. Ser na to, že záporák je prostě kundošťouch! ()

Enon

Just why? Jak tohle někoho napadlo a co víc proč to vůbec zfilmovávaj. Nevim co mám k tomu říct. Prostě extrémní blbost pro dospělý…ehmm ()

Charliesed

Nenápadité, bez vtipu a po celou dobu prázdné. Jediné, co bylo trochu zajímavé, byla poslední hromadná párty scéna, ta byla taková přehnaná a úsměvná. Jinak jsem si ale všiml, že i když ve filmu byly stereotypní narážky a takové ty nanic klišovité záležitosti, co jsou obecné o lidech, jež jsou v blockbusterech a mám z nich otravný pocit, tak mi tenhle film otravný nepřipadal, je jen obecně špatný, líný. Pokud bych si do něj ještě rýpnul, napsal bych, že animace za moc nestojí – hnusná a chybí detaily. Ale nakonec mě tedy film otravný nepřišel a dokonce mě ani neštve, je jen takový, jaký je. ()

Verbudrak

Ten konec mě už nebavil. Ale to neznamená, že 90 % filmu předtím není dokonalých. Je to dokonalý. A nepřišlo mi to ani moc vulgární. Jasně, slovně bezpochyby ano, ale to je jen povlak, který se dá snést a místy i dobře pobaví, pod tím je schovaný velmi dobrý příběh s perfektnim zpracováním a dost humanistickým, jemným a citlivě podaným sdělením. A gagy taky fungují. Sorbitol, malitol, xylitol! ()

Haros69

Tento animáč rozhodně není pro děti, dokonce nejspíš není ani pro některé slabší dospělé jedince. Děj se odehrává v obchodě a jde o to, že se potraviny chtějí dostat ven z obchodu a tak čekají, až je někdo koupí a doufají v lepší svět tam venku. Jenže. Je to opravdu venku, tak vážně skvělé? Bláznivý film, plný sprosté mluvy, vyhrocených až přehnaných nejen sexuálních scén, ale také lásky a přátelství. Líbí se mi vyobrazení potravin v lidské podobě a celková animace filmu. ()