Shaolin fotbal

• Česko Shaolin fotbalista (více)

Sing je nadšený příznivec kung-fu, jehož úžasná "noha z oceli" zaujme slavného fotbalového trenéra. Společně sestaví mužstvo složené ze Singových bývalých šaolinských bratrů, motivovaných vidinou velké peněžní výhry v národním fotbalovém utkání. Ti se díky nevídané kombinaci prvků bojového umění a nově nabytých fotbalových dovedností zpočátku zdají být nepřemožitelní... Dokud nestanou před obávaným Týmem Zla v závěrečné bitvě o titul. (HBO GO)

DooFooS

Už už jsem to chtěl vypnout, že se ten film začíná tvářit nepřiměřeně vážně, když v tom přišel tak absurdní gag, že jsem to dokoukal… No uznejte, kde jinde uvidíte za husí kůži nahánějící zvukového doprovodu volat zoufalého brankaře chvíli před smrtí své nešťastné životní lásce, aby jí vyznal veškeré své utajené city a omylem vše vypoví jejímu manželovi, a protože času moc nezbývá, poprosí ho aspoň o přetlumočení? ()

Prubner

Nápad parodovat kung-fu filmy pomocí fotbalu je možná dobrý, ale lépe to vypadá na papíře, než potom ve filmu. Navíc tento nápad nevystačí na celovečerní film, ale maximálně na 20 minut. ()

sirrgulo

Solidní parodie s několika povedenými scénami. Docela jsem si jí užil, hlavně pak závěrečný zápas proti týmu zlých. ()

Domas88

Taková tipická americká komedie, ale čínská :D Mně se to líbí moc.. pobavil jsem se.. a to je hlavně o tom ne? Bavit se u filmů ne? :) ()

baclajean odpad!

Nie, naozaj nie. Ani ako komédia, ani ako paródia, v tomto kúsku som nenašiel nič okrem jednej celkom pohľadnej herečky. ()

CrazymanM odpad!

Nechápu takovéhle sračky!!!Přesně tenhle typ filmů vyloženě nesnáším,nechápu,kde jsem k němu vůbec přišel a že jsem se na něj chtěl dívat! ()

muti

Úžasní Wei Zhao a Stephen Chow, to je dvojka ako žiadna iná. Na to ze je film komédiou tak si berie na mušku aj vážne témy ako šikana seniorov, vysokú športovu mafiu a ich praktiky pomsty, zabitie dokopanim, násilie na ženách alebo bombový útok priamo na ihrisku. ()

yazik

Chápu, že tento styl asi nepadne každému, ale za mě naprosto vynikající, ať už herecky obsazené tak i nápadem a provedením. Nemám, co bych vytkl. ()

TesterX

Když překousnete uřvané Japonce a první polovinu filmu, shlédnete akční nářez v podobě kung-fu fotbalu. Je to ujetý, ale přitom super. Jinak fotbal nesnáším. ()

old salt

No nic. Pokud jsem přistoupil na tu hru, efekty,... bavil jsem se . A kolik dobrých komedií o fotbale asi je ? Tahle k těm zbylým 4 patří. ()

emilkac odpad!

tak to bolo fakt slabe! podla toho vysokeho hodnotenia som čakal aspon kvalito novších Leslioviek ale nesiaha im to po kotniky! všetky vtipky su tam trapne! a je tam velmi vela počitačovych efektov na to že je to komedia! a pripadalo mi to ako prehliadka efektnych kopancov a nič viac! ()

Eridan

Jedna z lepsich komedii o kung-fu. Bohuzel ale dost pruhledne, bez prekvapeni. Nektere graficke prvky se opakovaly. Presto se u toho da celkem hodne nasmat... ()

The_God

Prvních 45 minut docela nuda s pár záblesky zábavy, ale od prvního zápasu, byť "přátelského", jsem se opravdu bavil. 75% ()

brasek

A prvýkrát v histórii si útočník berie za manželku brankára svojho týmu :-D Miestami uletené, ale celkom podarené. ()

JohnTheOne

Co scéna to zlato! Super parodie na kung-fu filmy. Dejte si pár pivek a nenajdete lepší film. Jinak český dabing: Tým zlých... WTF? ()

Stephen Chow a Rogenovo „žihadlo“

Stephen Chow a Rogenovo „žihadlo“

22.09.2008

Když jsme naposledy psali o adaptaci legendárního rozhlasového a komiksového seriálu The Green Hornet, která je vysněným projektem komika Setha Rogena, spekulovalo se o tom, kdo si zahraje šikmookého… (více)