Shaolin fotbal

• Česko Shaolin fotbalista (více)

Sing je nadšený příznivec kung-fu, jehož úžasná "noha z oceli" zaujme slavného fotbalového trenéra. Společně sestaví mužstvo složené ze Singových bývalých šaolinských bratrů, motivovaných vidinou velké peněžní výhry v národním fotbalovém utkání. Ti se díky nevídané kombinaci prvků bojového umění a nově nabytých fotbalových dovedností zpočátku zdají být nepřemožitelní... Dokud nestanou před obávaným Týmem Zla v závěrečné bitvě o titul. (HBO GO)

system

Hong Kongsky smysl pro humor muze byt pro nekoho tezko stravitelny, ale tato parodie se nijak nelisi od zapadni distribuce, takze se pohodlne usadte (doporucuje ve vice lidech), protoze je to opravdu povedeny a gagy nabity film. ()

Marys

Tak toto bolo fakt bohovské :). Efektný futbal a´la Kapitán Tsubasa prevedený do hranej verzie, mimoriadna spŕška inovatívnych postmoderných odkazov a kilá smiechu. Rozhodne by som to do hongkongského filmu nepovedal. Paráda! ()

Zombi

Parádní kung fu komedie o fotbale. Neskutečná řežba na hřišti a spousta vtipných nápadů. Slušné 4 hvězdy. ()

Risolutore

Ne tak čistý kilo jako Kung-Fu Hustle. Narozdíl od něj není Shaolin Soccer tak souvisle zábavnej a celkově geniální, ale přesto nabízí takovou podívanou, že by byla škoda jít níž. ()

zdenur

Nudné dopoledne se stalo ještě nudnějším. Plusový bodík mají jen nějaké fórky a efekty. Efekty extrémně přehnané. Pravda, u některých jsem valil bulvy, ale moc jich nebylo. ()

Chosé85

Jo, tak tohle byl opravdu nářez! Zpočátku bych vůbec nevěřil, že bych mohl tomu dát 4*, ale stalo se. Je to místy opravdu trapný, ale nevím co to, dokázal jsem to v pohodě překousnout, protože hned následovaly tak nevinné a šílěně ujeté scény, že jsem se opravdu řezal smíchy (scéna finálního a vítězného gólu!). Úplně vidím, jak by například Američané nebo Francouzi (nic proti nim) z tohoto fotbalového námětu udělali trapnou a stupidní blbost, ale těm Šikmookým se to opravdu povedlo! Bravo! ()

lardko

Tenhle film mi přijde jako nejlepší film s tématikou kung fu. Filmy o kung fu bývají věčinou zajímavé , ale hodně nudné , ale tenhle film mi nudný nepřišel. Od začátku mě film zaujal , a snad u každé scény jsem se smál. Fotbal skřížený s kung fu mi , tak to mi přišlo fakt geniální. I když jsem viděl film kde byl zkřížený basket s kung fu , tak u tohohle jsem se nasmál nejvíc. 100%. ()

Boomstick

Fakt podarena parodia s fakt podarenymi vtipkami.Neviem ako vy ale mne sa sakramentsky pacil soundtrack :D taka vazna hudba v takomto filme,fakt super ()

Rehooo

Komedie o tom, jak se čínští borci snaží dosáhnout fotbalového úspěchu pomocí kung fu. Pěkná sportovní podívaná v asijském stylu. Pro všechny kdo mají rádi fotbal a asijské bojové sporty dohromady. ()

TaanStari

Shaolin. Fotbal. Komedie. Už tohle mělo být varování. Ze začátku jsem se i bavil, ale kvalita klesala a klesala a na konci to bylo už spíš jen utrpení... ()

Tequila

Špičková komedie a non-stop řezárna, dokonalé spojení úchylnosti a patosu hongkongských heroických martial arts filmů a klasického schématu filmů sportovních. Fotbal a kung-fu! Co dodat? Hráči létající po hřišti! Brankář odrážející střely ve stylu Bruce Lee! Míč prorážející zvukovou bariéru! Je třeba dodávat, že je to jízda? A to ani nejsem zapálený fanoušek fotbalu.. ()

Ferelen

Tak dlho som sa pri filme nepobavil. Je to pecka. Sranda od začiatku až do konca. Výborná paródia, vrelo každému odporúčam. ()

Stephen Chow a Rogenovo „žihadlo“

Stephen Chow a Rogenovo „žihadlo“

22.09.2008

Když jsme naposledy psali o adaptaci legendárního rozhlasového a komiksového seriálu The Green Hornet, která je vysněným projektem komika Setha Rogena, spekulovalo se o tom, kdo si zahraje šikmookého… (více)