Na návštěvě

• Česko The Visit (více)

Becca a Tyler jedou na týden k prarodičům na odlehlou pensylvánskou farmu, kde brzy zjistí, že se staršími příbuznými něco není v pořádku. V domě platí podivná pravidla a jejich chování je stále děsivější. Děti musí vzít rozum do hrsti, aby se vrátily domů živé. (Magic Box)

Najt

Celý film bych hodnotil průměrem tudíž tři kousky, ale jelikož konec mě překvapil a jednalo se o slušný zvrat, tak za ten konec jednu přidávám. A taky i za to, že se celý film natočil bez cgi efektů a v podstatě tam nejsou žádné efekty. Vše je natočené přímo přírodní cestou, což je vlastně plus, protože i tak film dokázal navodit nepříjemný pocit. Sice jsem se nebál, ale hororové napětí se dostavilo, za to může hlavně babka. Na to, že to byl found-footage film, tak byl pěkně natočený a obsazení herců taky hodnotím kladně. Rozhodně se jedná o zajímavý FF film s prvky hororu, dobrou atmosférou, zajímavými herci a vcelku slušným zvratem. I když to hororově bylo slabé, stále se jedná o zajímavý film. ()

stephano

Za mě rozhodně dobře, že se M.Night Shyamalan pustil opět do hororu. Dlouhé záběry a skvělé sžití s hlavníma aktéry od začátku do konce. Atmosféra od začátku do konce strhující, místama dost vtipné zároven originální, zahrané perfektně. Samozřejmě mouchy to má, ale rádi je odpustíme. Found foutage mám hodně rád. ()

lusa

Ano!!! Shyamalan to znovu dal. Priam hmatateľné napätie, prekvapivo sympatické decká a výborná pointa. Takto to mám rada. Len mi chýbalo MNS herecké cameo :) 4* ()

Kucino

Dlho ma niečim neprekvapil a povedzme si na rovinu aj nevystrašil horor ako tomu bolo u tohoto kúsku (horory v dnešnej dobe skutočne o ničom), preto dávam 70% :).. aj keď doteraz nechápem o čo tam vlastne tým starým išlo :D ()

Nepoviem

Velice zaujímavý počin.Človek mal pri sledovaní veľmi nepríjemný pocit a to sa mi dlho u žiadneho filmu nestalo.Jediné čo by som vytkol bol nesympatický mladý hrdina a jeho rapovanie do kamery.Som veľmi zvedavý na ďalšie Shaymalanove filmy a dúfam,že jeho nie úplne vydarené režisérske obdobie pominulo. ()

Mamlas odpad!

Další píčovina natočená za odpoledne na ruční kameru. Fakt neuvěřitelné, co se dokáže vyprodukovat za sračky. ()

Brmbolec

Kto by to bol povedal, že Shyamalan po dlhej dobe natočí niečo dobré podobným FF/mockumentary štýlom. Oproti desiatkam amatérskych FF žánroviek je toto konečne profesionálne natočený film, ktorý poteší nejedného fanúšika kombinácie thrilleru s hororom. Už hra na schovávačku ma pekne vystrašila :) Aspo vieme, ze Shyamalan je stále tu a vie čo robí, aj keď mnohým sa tento film nebude páčiť a budú ho hateovať... ()

XXXXXXXX

Opravdu nevím, jak toto dílo slovně ohodnotit. Ti dva staroušci byli vlastně docela fajn. Akorát babča po nocích trénuje zvratek daleký a polez vysoký, který je zřídkakdy doplněn i plazením na pavouka. A dědula za ní v očichávání pušky a kadění do plýn, ani trochu nezaostává. A do této poklidné a útěkem chovanců místního sanatoria nenarušené, atmosféry přijíždí na týdenní dovču, bratr se sestrou, kteří staroušky v životě neviděli a to vše jen proto, aby si mamča mohla otestovat nového přítele. Díky bohu za to osvěžující krvavé finále. ()

arbeit

Do popisu filmu treba pridať komédia. Kým prvú 3/4 filmu by to dajme tomu nevadilo, v závere už som sa už chytal za hlavu. Netreba dodávať že stačí 10 minút a viete predpovedať celú tú snaživo veľkolepú záverečnú pointu. A po veľkom finále príde scénka takmer ako z pošty pre teba, len či máme plakať alebo smiať sa už neviem. ()

petrik11 odpad!

Slabé, nepozerateľné, amatérske. Ak horor, tak len tým, že to bol horor vydržať to pozerať až do konca. Nesympatickí herci, trápni ako misky štebotajúce o svetovom mieri. Ťažko tu nájsť čokoľvek, čo by sa dalo vyzdvihnúť. ()

ratpile

Kde se proboha vzalo tolik čtyřhvězdičkových hodnoceni. Celou druhou polovinu stopáže jsem kroutil hlavou nad tím, kam se to Shyamalan zahrabal. Jako kdyby Spielberg točil Ghoula na Samsung Galaxy. Uznávám, první polovina je slušná, má atmosféru, a scéna s hraním na schovku byla děsivá. Vše v polovině druhé je ale strašně natahované, nudné, pitomé a nedotažené. Opěvované finále pro mě bylo jedním dlouhým WTF. Originální nápad, unikátní atmosféra, jalové provedení. ()

tom130

Až nebudete vědět co s dětma, tak je pošlete za dědou a babičkou....myslím, že tu máme adepta na nejlepší horror 2015. Místy atmosféra jak v Blair Witch, herecké obsazení slušné. Jediné, co mne neohromilo byl konec, ten byl spíš komediální - mohli dodržet doslovný význam "found footage" ()

regentor

Jednoduchý scénář spíchnutý večer u piva partou rádoby lekačů. Dětičky se baví po svém a dospělí rovněž, zřejmě nejen v tomto filmu. Laciné interiéry , amaterská kamera a celá komorní atmosféra se dá shrnout : Bude dusno ! Kdo má rád divadelni kulisy tak možná zaplesá ale jiak je tohle dílko laciné, průhledné a únavné. ()

Kortexo

Klasický žánrový snímek bez nových myšlenek.M. Night Shyamalan měl obrovský potenciál a uspěch, a točí tohle!!! ()

intro

Za mě zklamání. Ze začátku velmi dobré, atmosféra slušná ( z babči šla vážně hrůza ) , ale druhá půlka to vše zkazila. Bohužel bída ()

Pitryx

No, mně tvorba páně M. Nighta Shyamalana nikdy nějak nebrala, ale z těch pěti filmů co jsem viděl… Zde se to rozjede poměrně slušně, tedy po příjezdu těch dvou dětí, jenže pak se to zasekne a nastávají obvyklá klišé, bez nějakého nápadu či přínosu. Found footage se dá přežít, ale stejně za něj ubírám body. A to hodně. Jednu chvíli jsem se dokonce i bavil, takže, výsledné resumé vypadá podle toho. Jo, a další mínus je za nablblé rapování. ()

M. Night Shyamalan zažívá malý comeback

M. Night Shyamalan zažívá malý comeback