Nebezpečné pokušení

• USA Knock Knock (více)

Evan Weber (Keanu Reeves) je úspěsný architekt, šťastně ženatý muž a otec dvou dětí. Jeden víkend zůstane sám doma, aby mohl v klidu pracovat. Venku prší a náhle se ozve zaklepání na dveře. Jsou tam dvě krásné mladé dívky (Lorenza Izzo, Ana de Armas), celé promočené a ztracené, chtějí se jen osušit a použít telefon. Jejich poklidná návštěva se však mění v peklo... (Magic Box)

Va33ek

Když připustíme, že Keanu by byl tak blbej a skočil na to těm čůzám ( což dost dobře nechápu), tak mě velice zklamal konec od kterého jsem čekal daleko více krve a pomsty, obzvlášť, když snímek režíroval Eli. ()

DobraVila

Strašná, STRAŠNÁ blbosť. Nebyť Keanu Reevesa ani si to nepozriem, ale bola som zvedavá. Zbytočne. Asi tak v polovici ma to totálne prestalo baviť, nudila som sa a donútila som sa to dopozerať, len zo zvedavosti, ako takýto film môže skončiť. A že skončil ešte horšie ako začal... Strata času. ()

KcarlosK

Bohužel mi nějak unikla pointa, takže za mě o ničem. Jo a já bych řekl "Ne", protože takovéhle štětky nesnáším. ()

john_wick89

Film mal premiéru v októbri tohto roku. Keanu Reeves ako vzorný otec rodiny zostáva sám vo svojom dome a to sa mu stáva osudným. Dve na kosť premočené dievčiny mu klopú na dvere. On je veľmi ochotný pomôcť im a tam to všetko začína. Kvalitné herecké výkony a občas možno prehrávajúci Keanu mi sadli. Film je veľmi pekne natočený, kamera a svetlo je dobrý kus filmárčiny. Nechýba napätie a famózny záver. Je ťažké pochopiť, že film nie je vnímaný ako úspešný film. Podľa môjho názoru sa jedná o veľmi podarený filmový kúsok, ktorý upozorňuje na našu slabú stránku. Schopnosť zabudnúť na svoje záväzky či skutočnú lásku v zajatí vlastných zvieracích pudov. U mňa to má Eli Roth za 4* ()

mad.dog

Čekal jsem nudu, dostal jsem průměr. 3/4 filmu to není drama ani komedie ani thriller, natož pak psycho horor. Až ke konci se film přehoupne k thrilleru, když šílenost těch dvou jeblých buchet graduje v rámci celkem omezeného a nepříliš inovativního scénáře. Ve vtipných momentech je film silný, ale ve vážných ztroskotává na vážně příliš přehrávajícím Reevesovi, kterému se mě povedlo po Wickovi zklamat. Jen díky oběma kočkám nakonec 3*. ()

kecal

Hláška tatínek měl párty zachránila film aspoň jako komedii :) Fanoušci Rotha by se měli připravit na překvapení, teda jestli je ještě všechny nestačili pochytat a někam zavřít. První půlka byla dokonce i celkem fajn, i když Lorenza Izzo nebyla dobrá volba a značně pokulhávala za svou kolegyní a kazila mi tak estetický zážitek. Problém nastal při invazní části, tam začal scénárista kupit jednu zhovadilost za druhou a šlo to totálně do sraček. Zachraňoval to vlastně jen Keanu Reeves svou neskutečnou prkenností, díky které to celé působilo ještě víc komediálně. Jeden ze zdejších odborníků sem psal, že přehrával, což mě vzhledem k tomu že vůbec nehrál dost překvapilo, ale asi nejsem dostatečně erudovaný a rád se nechám poučit. Trochu sem musel ocenit konec, který by byl i zajímavý, kdyby ovšem navazoval na něco rozumného, takhle to jen dovršilo zhovadilost celého filmu. ()

soulless

Daddy had a party! Dejte pryč tag horor a šup sem s komedií, protože tohle je nářez. Keanu absolutně nesedí, jeho role je tak debilní, až je vtipná. Za to holky, na ty se dá dívat hodně pěkně a celou tu maškarádu pěkně doplňují. Určitě stojí za to vidět (už jen pro ty kozy). 7/10 ()

Pollini

A to je všechno? Zatím nejhorší film s Reevesem. Naprosto předvídatelný děj, konec nebyl žádné překvapení a nedočkali jsme se ani tečky v podobě toho, jak ho na konci najde jeho žena. ()

SoloHan

Matrixovský Neo sa vôbec nehodil do tohoto filmu, a ani popravde nechápem čo ho presvedčilo aby tu hral. Zápletka znateľná už po 10 minútach, a takisto očakávaný koniec šialenstva. Hudba neskutočná katastrofa, jediné dve hviezdičky udeľujem pre dámy, ktoré svoje role zahrali podľa mňa lepšie ako sa čakalo :D ... P.S.: kto preboha, tomuto dal žáner Horor?! WTF?! ()

Final

Vezměte úspěšný horror, obsaďte do něj hvězdu, vybavte ho dvěma kočkama a nalepte na to PEGI 15. To náctileté masturbující adolescenty přiláká a investice do Keenu Reevse se vrátí i s úroky. Kdyby se nejednalo pouze o lacinou napodobeninu Fanny games, a závěr filmu vzali scénáristé vážně, mohlo to být solidní krvavé péčko, místo nudného béčka. ()

sykos77

Zprvu to vypadalo na thriller, zamaskovaný porno scénkami, ale nakonec se z toho vyklubala vcelku zábavné komediální drama, ve kterém nestárnoucí Keanu Reeves hraje roli milujícího otce a manžele se sklony k zahýbání a touze po mladém mase. S hororem to tedy nemělo pranic společného, což je nakonec jen dobře. Za mě velice zpackaný horor, ale povedené komediální drama. ()

soarer

Také pozerateľné psycho dielko s vynikajúcim Reevesom, dalo sa nato pozerať len ma trošku sklamalo to okopirovane where is my mind na konci. ()

EagleSK odpad!

Po pozreti filmu mi bolo fakt trapne, ze som to dokazal dopozerat az do konca. Takuto kravinu som nevidel uz pekne davno. ()

limalama

Já bych to těm mrcham i věřil, že to myslí vážně, ale konec dobrý všechno dobré. Chudák chlap, u kterého zazvoní příště. 55% ()

potok.009

Ruku na srdce. Kdo by odolal dvěma vábivým sexy jezinkám, když by u vašich dveří udělaly "klep klep"? Evan (Keanu Reeves) nebyl výjimkou. ()

r3musko

Tatino si zašpásoval so študentkami, ale každá sranda niečo stojí. Táto zaujímavá psychologická zápletka má rýchly spád a dobre sa na to pozerá. ()

Ana de Armas opět mezi špióny

Ana de Armas opět mezi špióny

14.12.2020

Sympatická herečka Ana de Armas, jejíž kariéra započala v erotickém thrilleru Nebezpečné pokušení s Keanu Reevesem, a později pokračovala snímky jako Týpci a zbraně, Blade Runner 2049 nebo Na nože,… (více)

Blade Runner 2 dorazí už příští rok

Blade Runner 2 dorazí už příští rok

23.04.2016

Když se u očekávaného filmu hýbe s premiérou, odvykle se od nás vzdaluje. Dvojka Blade Runnera je ale výjimkou z pravidla, právě se totiž přesunula z 11. ledna 2018 na 5. října 2017. Že to jsou… (více)