Nebezpečné pokušení

• USA Knock Knock (více)

Evan Weber (Keanu Reeves) je úspěsný architekt, šťastně ženatý muž a otec dvou dětí. Jeden víkend zůstane sám doma, aby mohl v klidu pracovat. Venku prší a náhle se ozve zaklepání na dveře. Jsou tam dvě krásné mladé dívky (Lorenza Izzo, Ana de Armas), celé promočené a ztracené, chtějí se jen osušit a použít telefon. Jejich poklidná návštěva se však mění v peklo... (Magic Box)

Motyuek

Tohle není zrovna můj oblíbený typ filmů. Proto nehodnotím vysoko. Ale musím uznat, že děvčata byla pěkná a Keanu moc pěkně řval. Nicméně chlapovi, který v Johnu Wickovi vystřílel celou mafii nějak neumím uvěřit, že by si neporadil s dvěma cáklýma puberťačkama. Do tohohle filmu by mi seděl nějaký fotrovatější herec. Pak by to bylo parádní. ()

zipS

Normalne by som dal aj tri * ale je z toho citit low-end. Keanu-ovi hrozne moc chyba film kde to po dlhej dobe vakuua rozbali a eli roth je pre mna scenaristicky aj rezisersky luzer. Dlzka stopaze ma zabila. Film na zabudnutie ()

Vital

Reeves s těma vlasama a zarostlej mi vůbec neseděl do role otce rodiny,bohužel tohle téma už bylo hodně krát natočeno,a po pár minutách co byly u něj dívky,už začínalo být jasné, o co půjde,takže zhruba posledních 50 minut jsem strávil tím,že jsem si film popojížděl,jediné co by stálo za zvažování a myslím si,že upozorňovat na to cenu má,je že bychom si měli dávat pozor,co vše vkládáme o sobě na sociální sítě ()

TinaMar

Dvě holky lezou ženáčům do baráku a testují jestli jim podlehnou a podvedou svojí manželku která odjela i s dětmi pryč. To byl úlet ne horror, prostě to nefungovalo ani když tam hrál Keanu Reeves. ()

mullerad odpad!

Keanu Reeves-a mám rád, videl som všetky možné filmy s ním a tak som si nemohol nechať ujsť ani tento. Ale mal som! Filme je pre mňa ťažké sklamanie, konanie postáv, ale naozaj všetkých mi nesedí, námet je naozaj veľmi dobrý, ale všetko ostatné je nanič. Výkony hercov sú o ničom, celé to neladí, je to nepresvedčivé, nelogické, banálne. Začiatok je OK, i keď Neo ako tatko tiež nie je celkom vo svojej pozícii. Odporúčam nevidieť (až na scénu keď dievčatá zvedú pána domáceho, ostatok treba NEVIDIEŤ!!!!). ()

Nakamura san

Velmi zlý film. Nechápu ty komentáře o smíchu a "gebení" !!! Buď jsem film nepochopil já či většina úchylů zde. Naposled mě takhle srala Pianistka a Funny games. ()

Dumaru

Kenau Reeves žije sporiadaný rodinný život, má peknú manželku a dve deti. Z domova pracuje na svojich projektoch ako architekt a aj preto nemôže víkendovať s rodinkou. V ten večer mu na dvere zaklopú dve mladé dažďom skropené baby a chcú si zatelefonovať lebo zablúdili, no tentokrát sa ale pohostinnosť nevypláca. Scenár k filmu možno vyzerá zaujímavo, ale herecké výkony všetkých zúčasnených sú podľa môjho názoru chabé. Niektoré scénky mi pripadali skôr komicky ako nervy drásajúce zábery thrilleru a už po prvých minútach som chcel film vypnúť. Nebezpečné pokušenie tentokrát neodporučím a bol stratou času, preto u mňa hodnotenie s prižmúrením oka 3/10,,, ()

Mark1983

Nevím proč,ale něco mě nutí dát Nebezpečnému pokušení celé čtyři hvězdičky,i když původně jsem nepochyboval o tom, že tomu dám pouhé tři hvězdičky. Film je celkem,a to hlavně v první polovině,pobuřující ohledně lidské hlouposti v podobě hlavní postavy,ale ještě více mě pobuřovaly ty narušitelky,u nichž se to šílenství dost stupňuje až do krajnosti, přesto se ony pořád u toho hihňají jako u nějaké komedie. Ovšem se spíše jedná o thriller,než o horor. To nepochybně, jenomže jak to ke konci gradovalo tak se tam hororový prvek přece jen objevil. Narušitelky kutálejí během slunečného rána svázaného majitele k vykopanému hrobu,jenž mu vlastnoručně vykopaly a stále se u toho hihňají. A ten už přímo šílí a volá o pomoc. Byl to nervák. ()

knoxwile100

No, nelogických situací jak syřanů v Německu. To se teda jen tak nevidí. Moc pozivit se tady najít nedá. Otřesný scénář, chabá hudba, žádné velké drama, žádné napětí, chybí tomu atmosféra a do toho všeho asi nejhorší herecký výkon Keanu Reevese co jsem zatím viděl. Horor se tomu říkat nedá. Jedinné kvůli čemu jsem se na to díval do konce jsou samozřejmě holky. Za ně taky dávám jednu ( asi neobjektivní) hvězdičku.. ()

Lukkyn

"Ťuky ťuk" "Kdo tam?" - pane tady dvě nadržený vychcaný kundičky co Vám přišli zpestřit Váš nudnej život. Tak jsem si říkal ,že Keanu už snad umřel nebo co a pak se objeví ve filmu Eliho Rotha. Kdo by to byl čekal? No jeho hraní není bůh ví co , ale o tohle v tomhle filmečku nejde. Je to o tom jak se chlap nechá zblbnout , když vidí kozy (ikdyž už má jedny perfektní doma) no a většinou ,když takhle přemýšlíte ptákem , tak se Vám to vrátí. Občas už mi bylo Keana dost líto , pač dostal takovou čočku, že jestli ho manželka kopla doprdele, tak se dal určitě na klášter. Mě se dost líbilo , že vrah nebo respektive ta špatná osoba může být žena a i statnýmu chlapovi řádně zatopit. V tomhle se tenhle kousek liší od ostatních thrillerů tohohle druhu. Tady velej ženský a vítězí na plný čáře. A chlapeček končí nakopanej silně do koulí a div nebrečí. No kdyby někdo v noci ťukal , tak že nejsem doma jasný? :-) ()

katherine7

Dobrý no.. jako překlad z Knock Knock na Nebezpečné pokušení? Co by bylo tak špatné na "Ťuk Ťuk"? Bylo by to výstižnější a aspoň bych se nemusela (jako velmi často) pozastavovat nad překladem názvu. Ale teď k filmu.. což to byla prostě katastrofa! Od začátku ve mně snímek budil dojem nudy.. začátek se nehorázně táhnul (i když to i zbytek filmu). Trapné a nudné to bylo i v době, kdy ty dvě trapný slepice zaťukali na dveře Evana (Keanu Reeves) a od začátku bylo jasné o co jim jde. Tak dvě kravky svedly k sexu staršího chlápka, kterej samozřejmě povolil. O tom, co se dělo dál asi pomlčím a nebudu to rozebírat.. s prominutím takovou ptákovinu jsem fakt dlouho neviděla! Keanu Reevese mám fakt ráda.. ale tohle mu asi dlouho neodpustím. Pro mě tam nebyla žádná gradace, žádné napětí.. prostě trapas.. za mě 1*.. a to za chudáka Keanua a jeho filmového pejska. ()

solver

Slušně nafilmované, ale scénář je slabší. Spoiler. Zneškodnění vidličkou nebo chvíle, kdy ho holky rozvážou a vsadí vše na pistoli, ve které ani nemusí být náboj, to jsem fakt logicky nedával. Dalo se z toho vytřískat víc, než jen morální poselství. Ale hezky mu to tam vyzdobily, to teda jo :-) ()

SpeckMcBig

no upřímně jsem nečekal že by to mohla bejt i zábava..fakt že to nebyl takovej hnůj jako jsem od Rotha očekával..ale víc jak průměr to taky neni !! ()

xwerm

Tento film je v podstate o ničom. Neviem ako som to dokázal, ale pozeral som to až do konca, lebo jeden kamoš vravel, že je to dobrý film. 1/10 je to totálna sračka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

luco323

Pôvodne som dal 2 hviezdy, pretože ak by som sa mal slušne vyjadriť je to neskonalá hlúposť LENŽE dievčatá to zachránili....aspoň teda pre mužskú časť obecenstva ktorej rozumové centrum sídli podstatne nižšie ako v hlave. ()

Snakefinger

Tak náhodou u mně dobrý. Keanu je prostě hodný taťka, který si do domů pustí dvě vilné ženštiny a pak se začnou dít prostě věci. Líbil se mi konec a co ještě více, jak vypadal útulný domeček, když jej prost holčičky opustily. Fakt nápadité dekorace. Za ty hvězda navíc. ()

Ana de Armas opět mezi špióny

Ana de Armas opět mezi špióny

14.12.2020

Sympatická herečka Ana de Armas, jejíž kariéra započala v erotickém thrilleru Nebezpečné pokušení s Keanu Reevesem, a později pokračovala snímky jako Týpci a zbraně, Blade Runner 2049 nebo Na nože,… (více)

Blade Runner 2 dorazí už příští rok

Blade Runner 2 dorazí už příští rok

23.04.2016

Když se u očekávaného filmu hýbe s premiérou, odvykle se od nás vzdaluje. Dvojka Blade Runnera je ale výjimkou z pravidla, právě se totiž přesunula z 11. ledna 2018 na 5. října 2017. Že to jsou… (více)