foto

Ana de Armas

  • nar. 30.4.1988 (30 let)
    Santa Cruz del Norte, Kuba
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Ana de Armas, celým jménem Ana Celia de Armas Caso, se narodila na Kubě 30. Dubna 1988. Ve čtrnácti letech začala studovat na Národní Divadelní Škole v Havaně, kde také po čtyřech letech úspěšně odmaturovala. Její prarodiče pochází ze Španělska a díky tomu si Ana drží španělsko-kubánské občanství.

Svůj první film Una Rosa de Francia natočila již v šestnácti letech a účinkovala v něm společně s Álexem Gonzalezem. V osmnácti letech se přestěhovala do Španělska, kde začala hrát v seriálu El Internado, drama sérii o životě na internátní škole.

V roce 2014 se přestěhovala do Los Angeles, kde žije doteď. Teprve v roce 2015 přišla první větší role ve snímku Eliho Rotha, Knock Knock, kde si Ana zahrála dívku jménem Bel, která spolu s její přítelkyní psychicky týrá postavu hranou Keanu Reevesem, který je uvězněn v jeho vlastním domě poté, co se s ním obě dívky vyspí.

Na rok 2016 pak plánuje hned několik větších rolí, přičemž nejvíce by mohla prorazit v nové komedii Todda Phillipse, Arms and the Dudes, kde se objeví po boku Jonaha Hilla nebo například Milese Tellera.

Ondřej "dO_od" Mrázek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace